Komentarze użytkownika WygramyTo

Znaleziono 1130 komentarzy użytkownika WygramyTo.
Pokazuję stronę 1 z 29 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 28.06.2026, 12:03

@Nicsienieda napisał: "W sumie ciekawe, zakładam że Alvarez albo już zaklepany przez Barcelonę, albo by był po przejściu Gyo. Dla nas opłacalne jedynie gdyby Alvarez przeszedł do nas"


Alvarez jest slabszy od Gyoka

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 28.06.2026, 11:29

na devilpage jest artykuł, ze United rozważa kupno... Welbecka.

xD

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 28.06.2026, 11:17

Arsenal stanowczo odrzucił ofertę Atletico Madryt, twierdząc, że Viktor Gyokeres jest kluczowym graczem w ich przyszłym projekcie. Fabrizio Romano potwierdził, że napastnik nie jest na sprzedaż.


obóz anty Gyo w żałobie.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 27.06.2026, 19:39

Jak RM nie wygra mistrza mając za przeciwnika Barce gdzie konie pociągowe to Ferran Torres i Gordon to będzie mega kompromitacja.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 24.06.2026, 00:22

ja wiem ze podobo Palmer i Foden bardziej bez formy, ale i tak nie zrozumiem jak można było ich nie powołać a dac slota Eze i Hendersonowi XD

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 24.06.2026, 00:17

PS- to bedzie kon trojanski w nowym sezonie.

AFC zapłaci za sentyment do Saki

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 18:06

@alexis1908: jak normalnie przecież on tu jest w tej grupce 5-8 osób co by pisali 24 h jak tragiczny jest Szwed.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 18:02

@Damper napisał: "Zastanawiam się kto może mieć większe pojęcie w ocenie jakości zawodnika. Zespoły rekrutacyjne Realu, Barcelony, PSG i Arsenalu, czyli najlepszych klubów świata, czy może jeden czy drugi Maciek z forum, który spojrzał na jedną kolumnę w tabelce"



I pisze to koleś co cały rok płacze jak tragiczny jest Gyokeres?


Co te głupie skauty Afc zrobily najlepszego

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 14:46

@alexis1908 napisał: "Dziadyga: ja tam nic do Kaia nie mam uważam że najlepiej wyjdziemy na tym jak on i Gyo zostaną i będą zdrowi, bo nie ma w tym momencie topowych gotowych 9 ktore wejdą do nas z buta."


Nie no szanujmy się za Kaia bez problemu można znaleźć lepsza 9

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 14:36

@mistrzu973: alvarez jest taki wspaniały że przegrywa miejsce z Lautaro Martinezem a z Afc też było widać że Cholo go nie lubił w tych meczach.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 14:26

Najbardziej rozwala mnie ślinienie się obozu anty gyokeres do Alvareza, a facet w ostatnim półroczu strzelił w La lidze całe 2 gole.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 14:22

Podziwiam Was że nadal gadacie z obozem anty gyokeres.

Ja już dawno dałem sobie spokój z bzdurami tego obozu.

Nie ruszam już tego tematu.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 14:13

Szoda że cisza o PS.

Szkoda że saka ma jakiś immunitet w tym klubie jakby był 2 olise lub mbappe i nawet jakby nie miał nogi to wiecznie musi mieć podstawę nawet gdy obecnie to wrak piłkarski.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 22.06.2026, 12:16

@Nicsienieda napisał: "Bez obrazy, ale pisanie o Alvarezie czy Kvarze to marnowanie czasu. Oba transfery absolutnie nie będą mieć miejsca"


Alvarez mega przehypowany ziomek

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 22.06.2026, 11:39

@Matelko napisał: "Pytanko:

Wolelibyście jednego Kvare czy Rogersa + Tzolisa?

Ja w danym momencie wybrałbym opcję numer 1."



opcja 2 bo cały czas mam wrażenie, ze kvara w PL mógłby nie wypalić. Z reszta ja nie jestem jakims jego wielkim fanem.

i brałbym szybciej olise lub luisa diaza

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 22.06.2026, 00:14

Gyokeres 8 najlepszy debiutant w historii AFC, a ten pisze ze w napadzie oprócz Saki nie ma nikogo XD

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 21.06.2026, 12:44

Bernardo Silva w realu jest jako free agent, tak?

Mu się skończył kontrakt !

@darek250s napisał: "Duże ryzyko. Małe nazwisko. Duża kwota."


On ma 19 lat ciężko mieć duże nazwisk w tym wieku.

Diomande zaraz w lfc.


Szybko idzie

Przeciez krzyż na drogę to ładniejsza wersja j.. Cię pies.

Już nie udawaj głupiego.

@mistrzu973 napisał: "Krzyż na drogę"


A potem taki pisze że nie jest hejterem Gyokeresa.


Dawno nie widziałem tu takiej nienawiści na tej stronie jak do Szweda.

Tak Gyokeres pójdzie grać do Turcji

XD

@alexis1908: pamiętam jeszcze czasy przed romano na X i zawsze była przepychanki ten wiarogydny ten nie wiarygodny.

Z nim to się wreszcie skończyło.

Trochę nie rozumiem tych narzekań na Romano tutaj.

Właśnie dobrze że jest taki gościu co się porządnie wybił. Wchodzę tam i mam wszystko na tacy a nie jak wcześniej 26 źródeł rozbite na 10 tysięcy - 18 tysięcy obserwujących.

Ja dzięki niemu to w ogóle nie śledzę rynku. Wbijam do Romka i wszystko ładne podane.

@Mastec30: 3 od razu z automatu za bronienie Gyoka.

Tu jak widać za takie rzeczy lecą bany. Fajna strona kibiców AFC

@Mastec30: boże ale żeś się splakal o tego Kaia

Ps- a co mnie interesuje że Kai to gwiazda w reprezentacji Niemiec.

To już nie te czasy i nie te repry.

To że ktoś tam ma pierwszy skład to nie znaczy że jest wybitny.

Czy Madueke to wybitny skrzydłowy bo ma 1 plac w Anglii?

@Mastec30 napisał: "No właśnie wielu bo gdzie by Havertz nie gral to zawsze pierwszy skład i każdy go chwali. W Arsenalu rok urazy, wraca i od razu jak fizycznie daje rade to wskakuje do pierwszego. Na Euro z Niemcami jedzie, pierwszy skład. Na MŚ jedzie pierwszy skład. A potem fan w jego własnym klubie powie że jest przeciętny"


Tutaj jest 100 postów że Gyokeres jest tragiczny a się splakales bo napisałem że Kai jest przeciętny na 9.

Umrę że śmiechu.

@Mastec30 napisał: "To jak to jest że Gyokeres jest super, historyczny napastnik co w debiucie powyżej 20 goli a przeciętny Havertz jak tylko zdrowy to sadza gonna ławce?"


A to wiele trenerów ma widzi mi się?

Jak pisałem że Niemiec może pójść na sell to się smieli

Ja od razu widziałem ten scenariusz skoro Artets zdecydował że to 9, a na 9 to on jest tylko przeciętnym to może szybko polecieć.

@Arsenal2004 napisał: "Kane to jest jednak piłkarz przez wilekie P. To z jaką łatwością on rozgrywa piłke jest niesamowite, a do tego strzela mase goli. Taki napastnik to marzenie każdego skrzydłowego, bo on zrobi mu miejsce, a potem pośle idealną piłke."


Kane to ma takie passy że mógłby robić za SPO

Patrzę na kadrę Anglii i nie wiem jak Tuchel mógł zrezygnować z Fodena i Palmera kosztem takiego Hendersona co gra kiedys w lfc XD

@sWinny: nie no serio jeśli.Eze miał lepszy sezon od Gyokeresa to dobre jaja

@sWinny napisał: "WygramyTo: pokuszę się o stwierdzenie że razem z trossardem był to nasz najlepszy gracz ofensywny, więc chyba nie był taki zły"


Chyba teraz trolujesz. Eze 2 najlepszy gracz w sezonie? XD

@Nicsienieda napisał: "I 0 trofeów, też osiągnięcie"


Kto jest słabszy Mbappe czy Gyokeres?

@sWinny napisał: "Anglicy jak zawsze mocarny skład. Zobaczymy co pokażą. Swoją drogą to nie rozumiem czemu Eze jest na ławce, a taki Gordon i jude w podstawie, no ale lepiej dla nas"


Jesteś fanem Afc i nie rozumiesz czemu Że tylko ławka?

A to on miał dobry sezon?

@sidtsw: czyli są tacy ludzie.

Tak z ciekawości są tu ludzie co uważają że Lewandowski prime był lepszy od Norwega z City?

@Womanizer napisał: "nabił przez 11 lat kariery"


A ktoś broni być kosmitą od 17-18 roku życia?

Moim zdaniem co do przehypowania to może to być case Yamala.

Moim zdaniem on nie wejdzie na level Norwega i Francuza

@Womanizer: no nie przegonimy na sto procent bo kręci się koło 50.

A tu trzeba na strzelać jeszcze 2 tyle , ale ja nigdzie nie pisałem że ich przegoni.

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady