Komentarze użytkownika ZielonyLisc
Znaleziono 21571 komentarzy użytkownika ZielonyLisc.
Pokazuję stronę 1 z 540 (komentarze od 1 do 40):
PLECKI I BICEPSIK OSTRO PODJECHANE
OSTRY PODJAZD NA SIŁCE, PIĘKNE ŻYCIE
mażak na wynos wlewa zupę do kieszeni
@szyszak: mażak mi robi zastrzyki
JM
Hej brygada!!!! Uśmiechnijcie się teeeej! W fazie ligowej Arsenal był pierwszy! Jesteśmy faworytem!!! Jedzmy razem prince polo!
#mażak
ale mecz w monachium, aż by człowiek obejrzał prawdziwą piłkę
żałosne
oczy krwawią
ja to tam gram w CS, na drugim monitorze mecz
dziadostwo
Liverpool się dwoił i troił, a Dembele 1 strzałem ucisza Anfield
Ale akcja z tym Borysem, ciekawe czy go posadzą
He's gay. He"s shit. He sucks BBC when no ones look. mażak, mażak!
@losnumeros: razem śpicie?
adek, śpisz?
Bottlers Arsenal... już się z nas śmieją
Zapominamy i lecimy dalej ;)
Arsenal przez 3/4 sezonu trzymał dietę, wszystkie posiłki dzień w dzień o konkretnych godzinach, skrupulatnie wyliczone kalorie, redukcja pełną parą, poziom tkanki tłuszczowej prawie równy zeru, widać każdy najmniejszy miesięń na ciele... po czym w dniu zawodów Arsenal zjadł parówki, dobił się nutellą i popił kefirem i zesrał się na scenie.
@alexis1908: na bramce Havertz
Ale się skasztaniłem... prawie jak Arsenal metr przed kiblem.
@enrique: na etihad muszą wygrać, sami sobie na to zapracowali, jak dla mnie tam odbędzie się bitwa ostsgeczna i wrócą z tarczą albo na tarczy.
Zapominamy i lecimy dalej ;)
@miki9971: w sumie do końca sezonu mogliby ;) mental by wskoczył i siły wróciły heheheh
@ozzy95 napisał: "Panika po 6 latach bez poważnego trofeum przy wydanych milionach, braku presji ze strony właścicieli i ściąganiu praktycznie w 100% swoich piłkarzy i jednocześnie wynalazków. Faktycznie jako kibice jesteśmy rozkapryszeni, bo po 6 latach chcemy w końcu mistrzostwa od trenera, który właściwie dyktuje warunki w klubie. Z takim mentalem to my nigdy nic nie wygramy bo Arteta będzie tu miał swój poligon doświadczalny z top 2 jak trofeum i poprawianiu samopoczucia kolejnych wynalazków z Chelsea."
Dla nich wicemistrzostwo jest jak trofeum ;)
Ja pitole, jeszcze tan przychlast będzie wkurzał ludzi tym swoim pieprzeniem o Gyokeresie... weźcie go kurła zbanujcie
Tutaj nie ma większej filozofiii... moim zdaniem widać, że większość naszych graczy ewidentnie podupadła z formą czego konsekwencje są widoczne w ostatnich meczach, gubienie punktów, odpadnięcie z krajowych pucharów, trudności z konstruowaniem jakiejkolwiek składnej, ładnej i szybkiej akcji bramkowej.
Wydaje mi się, że wynika to przez zmęczenie sezonem, ktoś pamięta wczorajszy odbiór Eze na środku boiska przy linii bocznej jak ruszył z piłką w stronę bramki Bournemouth? Była to około 60 minuta i NIKT z nim nie ruszył do kontry, wszyscy stali.
Dodam tylko, że po meczu nie towarzyszyły mi żadne emocje, zdążyłem przywyknąć do tego scenariusza, który powtarza się 3 raz z rzędu.
Zaryzykuję stwierdzeniem, że jedyna szansa na mistrzostwo to tylko i wyłącznie 3 punkty na Etihad. To są właśnie te momenty, w których trzeba wznieść się na wyżyny. Jeśli tam polegniemy to pierwszy raz stwierdzam, że już po nas. Na prawdę, jeśli my kolejny raz tracimy punkty na ES z przeciwnikami pokroju Bournemouth to nie mamy o czym rozmawiać. Naważyli sobie piwa w 5 litrowej szklanie to niech teraz walą je na hejnał na Etihad.
@Marzag napisał: "Won do budy"
My przegrywamy sami ze sobą i to już w szatni
Tyle lat kibicuje Arsenalowi, że nawet mnie to nie ruszą XD
WSTYD
Mial piłkę meczową i tak spartolic
O kurła co on zrobił...
To dziś strona należeć będzie do adków, garfieldów i mażaków XD
@Marzag napisał: "Ale najważniejsze że Gyokeres gola z karnego strzelił i jest coraz bliżej 15 goli w lidze których pewnie nie osiągnie."
Jak to było? ,,Won do budy"
Zasłużone
Dawać KIWIORA
Eze odebrał piłkę, a nasi stoją, co to jest????
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Myślicie, że jak mażak spotyka się z jakąś kobietą (o ile w ogóle bo ciągle rozmyśla o jednym facecie) to również rozpytuje ją o Gyokeresa?