Komentarze użytkownika ZielonyLisc
Znaleziono 20856 komentarzy użytkownika ZielonyLisc.
Pokazuję stronę 220 z 522 (komentarze od 8761 do 8800):
@kwiatinho: obejrzyj to się przekonasz.
MON to już kompletna patola
@Theo10: No właśnie, więc czemu ciągle te same ugrupowania są przy korycie? Głupi naród
@malyglod: To dotyczy się wszystkich z sejmu, każdy kto jest przy władzy staje się chamem i emanuje pychą.
@kwiatinho: Bo był w Radiu Zet i został poproszony o wymienienie postulatów z programu Szóstka Schetyny i... nie wymienił, znaczy wymienił ale w ogóle nie po kolei i nie to co w nim na prawdę jest. Oglądałem film z tej audcji.
Nie muszę znać ich program żeby ich krytykować, poza tym program to jedno, a jego realizacja to drugie. Mało tego żyję w tym kraju wystarczająco długo żeby nie ufać żadnej partii z sejmu, W SZCZEGÓLNOŚCI PO.
@kwiatinho: No trudno nie krytykować PO. Sapiesz się do mnie, a sam schetyna go nie zna. Jak głosujesz na nich to mnie też ręce opadają.
@Multi09: w UK
@kwiatinho: w sensie KO? Nie znam ich programu, nawet Schetyna go nie zna, poza tym dziadostwem się nie interesuje. Dziś jedynie w TV mignęła Kidawka Błońska i coś tam mówiła o równouprawnieniu i wyrównianiu płac kobiet ;)
Ukrainiec będzie pracował dla Lacha na produkcji za 1900, a Lach w biurze dostanie 4000.
Polska zawsze będzie w bagnie przez ten głupi naród, sprzedajność polaczków, którzy pójdą głosować na tych, którzy dadzą więcej, nawet siebie by sprzedali dla dobrobytu. Cytat Stonogi nie jest tylko śmiesznym frazesem, a realnym odzwierciedleniem sytuacji ,,Przez taką ... Polskę, przez was .... .... nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście ..... warci i trzeba was ...., .... i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych ....,nieudaczników."
I jeszcze jedno ;) Karty kredytowe to wasz majestat i praca w korporacji
I to jest ta demokracja...
@Thrall: jak nie wygra pis to wygra PO i dopiero bedzie jazda
@pumeks: niestety ale to prawda. Sam usłyszałem to z ust wyborców pisu. Oczywiście nie wszyscy tak mówią ale tak jest. Ostatnio wyborczyni Pisu na nich zagłosuje bo dają 500+. Jest to kolezanka mojej dziewczyny, ktora ze swojego domu zrobil patologie. Ma 21 lat, już 2jke dzieci (2 letnie i 3 miesieczne) z gosciem, ktory siedzi i pobiera od panstwa 2400 w tym 2x 500+. Ale mowi ze idzie zaglosowac bo daja 500 i pis kradnie ale daje. Na szczescie jaak sie jej zapytalem czy w ogole ma zamiar pracowac to powiedziala, ze tak.
Czasem jak tak patrzę na to jak połowa tego narodu jest ogłupiona to mi się robi żal i smutno. Tamci od 89 roku prowadzą medialne bitwy, kłocą się o to żeby być przy korycie, bogacą się, kradną, balują za nasze pieniądze, a kolokwialnie stwierdzę, że głupie polaczki dają się w to wciągnąć. Zamiast odrzucić fałsz, oczyścić mózg i coś z tym zrobić to polactwo będzie się kłócić i pluć jadem między sobą, aż do momentu gdy będzie za późno. Polska i Polacy to jedyny naród, który nie wyciąga wniosków z historii.
@Trequartista: bo to pacany i nie mają dosłownie nic do zaproponowania poza najazdem na PiS i kopiowaniem ich pomysłów. Najpierw była krytyka na socjal, że Polskę na to nie stać, a jak zobaczyli, że to przepustka do wygrania wyborów to sami zaczęli proponować socjal od siebie. Patola...
Btw zabrzmiało to tak z twojej strony jakbyś był za KO (mam nadzieje, ze nie :) )
Socjal to gwóźdź do trumny. Polski nie stać na tak potężny socjal. Powoli już MY to odczuwamy, a zobaczycie co będzie za 40 lat i jak nasze dzieci będą z tym walczyć.
Ostatnio Schetynka był w Radiu Zet i został poproszony o wymienienie punktów z programu pilotażowego PełO ,,Szóstki Schetynki" i wiecie co? I nie wymienił :DD On nie zna własnych postulatów, a ludzie i tak bedą na nich głosować bo nie lubią ,,dyktatora" Kaczyńskiego
#KONFEDERACJA
@RIVALDO700: Wyjeżdżasz za granicę i kończysz z k.com?
@RIVALDO700: O to się nie martw.
Poza tym ,,lekcja" nauki czytania, a czytania ze zrozumieniem to dwie różne rzeczy. Jeśli już chcesz zabłysnąć to doprecyzuj swoje ,,elokwentną"wypowiedź.
@RIVALDO700: Ale to nie do mnie tak, do mnie nie. Wcześniej oczekiwałeś ode mnie wypisania 7/8 pozycji, a teraz tobie ciężko wypisać 11? I w co ty się bawisz? Dużym kłopotem k.com są twoje wypociny.
@RIVALDO700 napisał: "platinium: Mam ci teraz wypisywac 11 Szwedow,Meksyku,Danii i Rosji na pól strony k.com?"
Oczekiłeś tego od innych, a teraz tobie ciężko?
@Garfield_pl: Ostatnio ktoś o to pytał na k.com i ja się pod to pytanie podłączam: czy serio w naszej eklapie nie ma młodych, głodnych gry skrzydłowych, którzy mogli by grać z Grosickiego i Kubę?
@RIVALDO700: To jest tylko moje odczycie i jak tak sobie pokrywam aktualny skład z tym co było 10 czy 15 lat temu to jesteśmy półkę wyżej jeśli nie dwie. Nie podniecaj się tak
Panowie... przecież sytuacja naszej reprezentacji to żadna filozofia! Problemem nr. 1 jest Brzęczek i tyle. Nie oszukujmy się ale on sam jest ofiarą Bońka, co gość z doświadczeniem zaciągniętym z Ekstraklapy ma zdziałać w reprezentacji? Okej, ktoś może powiedzieć, że z Nawałką się udało - OK, zgadzam się. Być może Nawałka jest/był lepszym selekcjonerem/trenerem niż Brzęczek ale za Nawałki kilku naszych graczy było też w lepszych formach (Grosicki, Błaszczu, Glik, Pazdan, Krycha, Mąka).
Teraz nie wszyscy z naszej repki są podstawowymi graczami w swoich klubach, a równieczesnie kilku z nich zaliczyło sportowy regres. Patrząc na papierze nasza reprezentacja na prawdę wydaje się mocna i myślę, że taka może być tylko MÓZG (Brzęczek) całej tej operacji zawodzi, nie oszukujmy się.
Moim zdanien Wenger już jest za stary na prowadzenie klubu, a to nie mały wysiłek. Bardzo bym chciał aby objął jakąś posadę w Arsenalu.
No i pogoda się zrypała! Witaj depresyjna jesienio!
Niech rzuci ktoś za niego 40 mln i wypad!!!
Nie dawajcie się wciągać w walke PiS-PełO. Im właśnie i to chodzi
Ooo jest i polityka :D
Tylko KO!!!
Dajcie spokój, robicie z igły widły
Co my tu mamy? Towar z górnej półki! Co my tu mamy? Na wpół złożone stówki!!!!!!!!!!!!!!!
@sickstick: Gdzie narzeka na Brzęczka? Czyżby nadinterpretacja na korzyść własnej tezy?
Szkoda Bielika :) Swoim wyglądałem przypomina mi Patricka Vieirę! I mógłby być kimś takim w Arsenalu! Jezuuu! Ale bym się jarał GDYBY... Emery dałby mu szansę w Arsenalu.
EMERY OUT
Zwiastun filmu POLITYKA Vegi w reklamach na Tefałen24. Przepadeg? NIE SONDZE!
@RIVALDO700: 23-28 lat? Brzmi jak wiecznie młody, dobrze zapowiadający się talent.
Jak zwalniać Brzęczka to tylko na Mourinho, a nie jakiś półśrodek.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@kwiatinho: Widzę, że z awersją do mnie podchodzisz. W czym masz problem?