Özil wystawił swój dom w Londynie na sprzedaż?

Özil wystawił swój dom w Londynie na sprzedaż? 11.10.2019, 14:31, Bartek Romanowski 14 komentarzy

Fotospor twierdzi, że pomocnik Arsenalu, Mesut Özil, wystawił swój dom w Londynie na sprzedaż. Fenerbahce było bardzo mocno łączone w tureckiej prasie z transferem 30-latka, a Fotospor donosi, że wszystko wskazuje na to, że Niemiec jest gotowy na opuszczenie drużyny Kanonierów i znalezienie nowego otoczenia.

Özil wystąpił w tym sezonie w zaledwie 2 spotkaniach, rozgrywając łącznie 142 minuty. Sugeruje się, że Niemiec nie trenuje wystarczająco ciężko, przez co Emery nie widzi dla niego miejsca w składzie.

Były pomocnik Realu Madryt był łączony z przenosinami do Fenerbahce w letnim okienku, jednak wydaje się, że transfer będzie miał większe szanse powodzenia w zimie. Przyszłość zawodnika na Emirates maluje się w bardzo bladych barwach.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Özil otrzymał zielone światło od swojej żony na opuszczenie Arsenalu, a według doniesień chce ona zamieszkać w Stambule. Kontrakt Niemca wygasa na końcu czerwca 2021, a wypożyczenie go do Fenerbahce to główny temat w tureckiej prasie.

FenerbahçeMesut ÖzilTransfery autor: Bartek Romanowski źrodło: sportwitness.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
thide (redaktor) komentarzy: 31845 newsów: 170611.10.2019, 22:11

czyli nici z transferu do Chelsea

Montoya komentarzy: 60511.10.2019, 19:15

Najlepsza była końcówka newsa ' Özil otrzymał zielone światło od swojej żony'
Gdybając o losach Ozila wypożyczenie do Turcji nie spowoduje że Arsenal zarobi na tej transakcji. Szkoda że nie ma informacji z rynku Chińskiego, tam za takie gwiazdy trochę by zapłacili.

IAlwaysTrust komentarzy: 139011.10.2019, 18:49

Bye Bye
Szkoda, że nigdy Ci sie nie chciało za nas walczyć... Większość Kibiców w Ciebie wierzyła... Byliśmy przy Tobie.

Idź już sobie. Do nie zobaczenia!

kuzguwu komentarzy: 286811.10.2019, 18:31

Ciężko się patrzyło na jego grę w ostatnich latach, a szkoda bo w swojej najlepszej dyspozycji swoje potrafił zespołowi dać.

DoomSlayer komentarzy: 343311.10.2019, 17:50

Mesut jak to czytasz, to daj znaka kiedy sprzedasz dom, to pojade do Londynu Cie pakować i co ważne - Zrobię to za darmo! Nie trzeba 20k

JacOsc komentarzy: 68011.10.2019, 17:04

To będzie koniec kariery Turkoniemca. W tureckiej ekstraklasie nie będzie miał dobrych technicznie grajków do obsługiwania

SoulStorm komentarzy: 658111.10.2019, 16:39

Bye bye

kubex komentarzy: 507111.10.2019, 16:00

Jakby mu się chciało to by mógł grać jeszcze na najwyższym poziomie a tak to pożytek z niego żaden. On jest rok młodszy niż Lewandowski...

Adi17 komentarzy: 146011.10.2019, 15:54

Biorę ten dom! Tylko nie mam przy sobie portfela...
A kończąc żarty - nigdy jakoś za Ozilem nie przepadałem, ale szanowałem go za technikę i wizję gry (oczywiście w latach, których był w formie), także nie będę za nim tęsknił. Zwłaszcza, że jego tygodniówka jest dla Arsenalu dużym obciążeniem, a sam zawodnik od dłuższego czasu nic nie pokazuje, a młody już nie jest. Najlepszym wyjściem była by sprzedać do MLS albo innych lig dla piłkarskich emerytów z Europy.

prezeskamyk komentarzy: 24711.10.2019, 15:46

lepszym rozwiązaniem byłoby go sprzedać do MLS. były plotki, że miałby zastąpić Rooneya

JessyJames7 komentarzy: 34711.10.2019, 15:33

4ty
3mam kciuki

KapitanJack10 komentarzy: 304011.10.2019, 14:54

Nigdzie nie odchodzi. Po prostu zbiera kasę na łapówki dla trenerów.

ZielonyLisc komentarzy: 1472811.10.2019, 14:45

Szkoda mi Mesuta, gracz z wielkim talentem ale sam talent to za mało. Gdzie zaangażowanie i zadziorność? Mesut sprawia wrażenie piłkarza, któremu piłka nożna nie sprawia już radości. Szkoda, wielka szkoda... niestety ale to już jest koniec nawet nie patrząc na to wszystko przez pryzmat plotek o treningach czy sprzedaży domu.

mikowhy komentarzy: 1773 newsów: 1011.10.2019, 14:40

„Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Özil otrzymał zielone światło od swojej żony na opuszczenie Arsenalu„

Xdd

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl