Komentarze użytkownika alexis1908

Znaleziono 11764 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 156 z 295 (komentarze od 6201 do 6240):

Ależ ten Liverpool gra wszystko do przodu odważnie piłeczka chodzi strzały z każdej pozycji aż się chce to oglądać ! ;) brawo CP !

@AR14: strumyk.net

@MutatedBlueberry: no no bo pimpongowi wyszedł centrostrzal jak mudrykowi z nami akurat XD sam nie wiedział czy chciał strzelać czy podawać

@SunTzu: no całe 3 oddali xD a tak to męczą bule nie widzę w ich grze nic lepszego niż u nas w czasie tych sparingów ;)

@Arsenal2004: Kerkez dobrze pimpong gorzej niż TAA

@XandeR: cieszy nas że im kibicujesz i bardzo podoba Ci się gra pimponga ;) ale niestety na koniec sezonu nie będziesz miał co świętować bo Arsenal mistrza wygra ;)

@Koroniarz: przecież wczoraj to był dobry mecz Ode ogólnie w całym presezonie grał dobrze widać że jest tendencja zwyżkowa , Saka w tych sparingach wyglądał dużo gorzej wczoraj się obudzil dopiero .

@Kredens: no właśnie ten stadion to dla nas zawsze piekło w jakiej formie my czy oni by nie byli to zawsze ciężko nam się tam gra Ferguson chyba klątwę rzucił jak odchodził xD

@Koroniarz: mi się wydaje że na koniec okienka jak się pojawi jakieś Last Minute u Rodrygo to po niego pójdziemy czy to na wypożyczenie czy transfer tym bardziej z realem mamy dobre stosunki i szybko te transfery są przeprowadzane ;)

@Kredens: bo muszą dostać w łeb mocno na otwarcie sezonu ;) marzy mi się wreszcie pewne zwycięstwo na Old Trafford nie wymęczone tylko pewne różnica kilku bramek nie ma chyba drużyny której bardziej w lidze nie lubię a 8-2 ciągle siedzi w głowie i irytuje tak samo ;)

@Kredens: przecież oni już wracają jak co roku xD

@alexis1908: nie wiem czemu wykropkowało słowo Ce****e XD

@Damper: Ale oczywiście że było ja nie mówię że Kai nie potrafi dobrze zagrać tylko on ma 0 regularność. Gyokeres wygląda na gościa z mega mocnym mentalem który będzie cały czas szedł po bramkę i wyeliminowania swoich mankamentów a to ce****e klasowych zawodników ;) Ale wszystko wyjdzie w lidze .

@Damper: nie to było złożenie się do tej główki i nabieg na piłkę na poziomie klasowego zawodnika i nie dorabiam tu teorii ;) i owszem wykończenie Kaia też na bardzo dobrym poziomie zwłaszcza to że ustał w walce z obrońcą i zachował spokój przed bramką ;) widzisz nie jestem fanem kaia i nigdy nie będę ale potrafię przyznać jak coś zrobi dobrze .

@vitold: przecież to jest oczywiste że będzie dzisiaj przy tym golu to było złożenie się i uderzenie klasowego zawodnika to nie była przypadkowa główka ;) niech złapie trochę więcej zgrania z Ode tylko . Mam nadzieję że na Old Trafford już otworzy swoje konto w PL

@kwiatinho: w jakim Milanie ? Tym Milanie Co się bujał w środku tabeli ? Nigdy z Milanem mistrzostwa nie zdobył , na Euro był niezły fakt, bramkarz sezonu we Francji w PSG no fakt miał tam konkurencję ;) tak jak napisałem zagrał jeden dobry sezon w PSG ten ostatni ale ile razy im wcześniej zawał LM np w meczu z realem xD Onana też miał wybitny sezon przed transferem do United nie wiem ale chyba też był wybierany najlepszym bramkarzem LM . Zazdrość mnie nie zżera uważam Raye za dużo lepszego bramkarza a Dollaruma jest dla mnie przehaypowany kiepsko gra na lini i co najważniejsze jest słaby na przedpolu co w Anglii raczej nie przejdzie .

@Woziulek: niech go biorą następny Onana przez 5 lat i PSG jeden dobry sezon zagrał tak samo przehejpowany jak De Light

@Dziadyga: dużo szybciej graliśmy ;) bestia z główki z gry po dośrodkowaniu zubiego miał jeszcze 2 szansę w 1 połowie źle uderzył a w 2 simon odbił na słupek ogólnie pozytywny występ .

Dzisiaj była fajna gra sporo kontroli ale też szybkie kontry ;) Ode jak ma za plecami Zubiego I Declana wygląda bardzo dobrze jak dojdzie mu trochę zgrania z bestią to będzie wykręcał bardzo dobre liczby jeśli chodzi o asysty ;) bestia bardzo dobry mecz szkoda tej 2 główki ze nie weszło bo złożył się do tego uderzenia bardzo fajnie ;) obrona w podstawowym składzie Gabriel Saliba jak zwykle top Raya chyba nic do obrony nie miał ;)

@Marzag: dobrze trolujesz ;)

Madueke Gyokeres Saka na United dobrze Madueke wygląda na prawdę ;)

@Arsenal2004: dobrze dobrze niech się uczy nowych zagrań jak obaj będą w formie to będą same korzyści dla klubu ;)

@Marzag: XD

Havertz ładna brama nie ma co

Rice i Zubi to będzie niesamowita siatka w środku pola ;)

@Moegi14: daj mu pograć z Gyo i niech złapa trochę zgrania ;) on od lat nie miał napastnika który mu wychodził w ogóle do prostopadłych piłek ;)

@Moegi14: dobry mecz Norwega ;)

Kurde tak to fajnie wyglądało z Madueke Gyo Ode i Saka na cholerę zdejmuje Gyo bez przesady odpocznie następny mecz gramy za tydzień ..:

Podobno z główki nie umie ;)

@sWinny: Nwaneri nie pokazał w tych sparingach nic no chyba że licznym to że założył siatkę zawodnikowi Villarealu reszta jarego gry to bezsensowne w bieganie w paru rywali i strata piłki jakby zapomniał że podać od czasu do czasu też można . Dowman grał bardzo dobrze ale on ma dopiero 15 lat nie ma co tak na niego presji nakładać ;)

@Rynkos7: oj tak powalczą o to 10 miejsce XD

@Garfield_pl: Saka w tych sparingach dużo gorzej wyglądał niż Ode ale to już taka zasada że na Norwega trzeba jechać ;)

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Villarrealem 2-3 na Emirates Stadium 08.08.2025, 11:58

@adek504: no dokładnie dla mnie Nwaneri to też skrzydłowy szybki przebojowy z dryblingiem do środka to on się teraz nie nadaje może kiedyś .

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Villarrealem 2-3 na Emirates Stadium 08.08.2025, 11:55

@Taki: no to sobie obejrzyj Goetze z pierwszego pobytu w BVB to jest dosłownie ten sam typ piłkarza co Wirtz nawet Goetze był lepszy technicznie , to że on w trakcie meczu się cofnie raz czy 2 nie znaczy że umie grać niżej ile on zagrał niżej meczów z 10 ich było ? Oglądałem sporo meczów Leverkusen w mistrzowskim sezonie i dla mnie to jest typowa dycha na skrzydle w PL przepadnie fizycznie no chyba że zaadaptuje się grając niżej tak jak Cazorla ale to chyba nie ta półka , poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Villarrealem 2-3 na Emirates Stadium 08.08.2025, 10:20

@adek504: Nwaneri to ogólnie potrafił wlecieć w 3 rywali i stracić piłkę nie wiem gdzie tu zachwyty nad jego grą w tym sparingu Dowman zdecydowanie bardziej na plus jest młodszy ale wydaje się że podejmuje dużo lepsze decyzje na boisku niż Ethan mam nadzieję że złapie jakieś minuty w tym sezonie ale nie ma co presji na niego nakładać ma 15 lat .

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Villarrealem 2-3 na Emirates Stadium 08.08.2025, 10:15

@vitold: jedyny problem Bruno to jest klub w którym gra on w każdym innym zespole miał by jeszcze lepsze liczby niż w United jedyny zawodnik z United którego bym u nas widział nie trawie go z charakteru ale umiejętności ma na bardzo wysokim poziomie .

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Villarrealem 2-3 na Emirates Stadium 08.08.2025, 10:13

@pawel_1986: Havertza to skrzywdziło to że typowe 10 są na wymarciu bo on się właśnie w ta pozycję wpasowuje podobnie jak Goetze po przejściu do Bayernu czy Kagawa w Anglii i Wirtz z gry najbardziej przypomina Goetze on niżej nie zagra czy poradzi sobie w taktyce Liverpoolu czas pokaże flopem raczej nie będzie ale śmiem twierdzić że w 1 sezonie liczb z BL nie powtórzy ;)

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Villarrealem 2-3 na Emirates Stadium 08.08.2025, 08:26

@pawel_1986: no przecież mamy Havertz w Bayerze 46 goli i 31 asyst w 150 meczach ;)

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Villarrealem 2-3 na Emirates Stadium 08.08.2025, 01:52

@Lamoreaux: oczywiście że tak nie wiem dlaczego City które ma najlepszego napastnika na świecie i być może najlepszego trenera jest tak lekceważone ;) to znowu będzie wyścig 3 koni

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Villarrealem 2-3 na Emirates Stadium 08.08.2025, 00:55

@Artetaballer: Liverpool to według mnie na ten moment jest słabszy niż rok temu Diaz TAA I Jota to byli bardziej jakościowi zawodnicy niż Pimpong Ekitike i Wirtz i ograni w lidze i mają bardzo krótką ławkę szczególnie w obronie w ofensywie też za dużo nie mogą pozmieniać chyba że faktycznie kupią tego Isaka

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady