Komentarze użytkownika alexis1908

Znaleziono 11820 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 6 z 296 (komentarze od 201 do 240):

@Be4Again: Anderson to taki Rice z przed transferu do Arsenalu ja uważam że odda im gra, a co do ceny no cóż poszły w górę

@pablofan: ależ ty masz wiedzę nie strzelił ani jednego

Ten faul teraz był mniej oczywisty niż na Madueke w finale LM ;)

@Matelko: oj tak Nico Paz moje marzenie go u nas zobaczyć

@Dziadyga: kurde myślałem że broni on się zawsze na mundial pojawiał :D

Ochoa broni w Meksyku ? :D

@arsenallord: ja to zauważyłem że tu nie można nikogo innego ostatnio skrytykować tylko Gyokeresa można :D

@pablofan: u Gyokeresa może wszystko kuleć co nie zmienia faktu że strzelił więcej niż Isak Delap i Sesko razem wzięci, a ogólnie z tych drogich napastników w PL w zeszłym okienku najwięcej

@pablofan: bardzo mnie cieszy twoja opinia o Gyokeresie już o niej zapomniałem, tylko nie bardzo rozumiem co ona miała zmienić to że Madueke jest słaby ?

Bierzemy TAA na zmiennika dla Timbera ? ;D Ale by kibicie Liverpoolu zeszli na zawał chyba xD

@Damper: pewnie tak dawalem mu sam jeszcze jeden sezon na ogarnięcie, ale nie widzę tego patrząc na niego widzę 2 Gervinho ale tamten częściej używał mózgu. Decyzyjność jest ciężej wypracować niż inne rzeczy. No zobaczymy narazie się sprawdza to co mówiłem o nim przed sezonem.

@mistrzu973: wykończenie tragiczne ostatnie podanie tragiczne decyzyjność tragiczna jedyne co to sobie pomacha nogami i kiwnie kogoś ale i tak nic z tego nie ma. Jest w czym rzeźbić jest moc xD

@Damper: super niech go cenią dalej najlepiej po za Arsenalem

@Damper: jakby babka miała wąsy to był by dziadek, ewenementem jest że musieliśmy wydać 50 mln na tak słabego piłkarza. I nie zaczynaj już gadki o tym flopie

@mistrzu973: a mi się wydaje że Stones może być podstawowym jemu jak zdrowie dopisuje to kawał obrońcy

@WygramyTo: ta ma 1 skład bo Saka nie jest do końca zdrowy Tuchel dziwne dał te powołania taki Palmer czy Foden nawet pod formą są w stanie coś ugrać. A z 2 strony dostaje powołanie Henderson. No ale nic zobaczymy jak to będziemy oceniać później narazie nie ma co Tuchel układał tą drużynę to wie najlepiej.

Chyba 1 raz w życiu na dużym turnieju kibcuje Angolą ze względu na Rica ;) trochę ten Kane mi nie pasuje no ale nic :D

@Damper: z okazji jego urodzin życzę mu żeby poprawił wykończenie i zdrowie ;) resztę potrafi

@NicolasJover: nie próbuj tu oszukiwać tylko mów czemu go nienawidzisz xD myślałem że skumasz ze sobie żartuje z tą nienawiścią a użyłem tego słowa bo tu wiele osób go używa za często i wymyśla jakieś nienawiści do Havertza Artety czy Saki jak się coś źle powie :D osobiście dla mnie Gyo żadnym idolem nie jest lubię go i mu kibicuję to tyle. Jedynie kogo wyżej cenię w tej drużynie to zawsze będzie Rice ;)

@pablofan: Ale wiesz dobrze pablo ze u nas grał na skrzydle myślisz że nie spisał by się lepiej w tym sezonie no pablo rozumiem że musisz to przemyśleć. @NicolasJover: chciałbym wiedzieć skąd wzięła tą nienawiść na jakim stopniu i jest. Chciałeś autograf i Ci nie dał czy jak ta sprawa wyglądała ?

@NicolasJover: Ale ty tego Gyokeresa nienawidzisz

@pablofan: Ale mistrzu ja nie mówię o Gyo tylko o Madueke. Sam mówiłeś że chcesz minut dla Nwaneriego a teraz jesteś zadowolony z gry Madueke nie dobrze. Nasz wychowanek miał lepsze liczby grając tysiąc minut mniej w tamtym sezonie niż Madueke.

@ArsenalChampion: dokładnie tak będzie ;) mam mówić jak ty że to udany transfer skoro tak nie jest ? Od początku miałem stosunek że to jest słaby zawodnik i nic się pod tym względem nie zmieniło przez sezon w Arsenalu a nawet chyba jest słabszy niż myślałem. Gyokeres jest wspomniany żeby pokazać wasze podwójne standardy.

@pablofan: Ale trochę się nie zgadzam bo jego dryblingi kończyły się za linią a podania na 1 obrońcy zapadł mi jego taki strzał w pamięci gdzie chciał uderzać a kopnął w aut :D a z jego oszałamiającej liczby 8 bramek i 4 asyst to 2 bramki i 2 asysty nabił na 2 ligowcach w pucharze :/

@pablofan: czyli mówisz że jesteś zadowolony pablo ? To mnie cieszy ;) ja mimo wszystko mam nadzieję że on niedługo opuści Arsenal i Dowman będzie grał za niego

@mistrzu973: aż tyle nie był potem jeszcze był ten mit z tą niską tygodniówką to każdy jakoś to przełknął. Ale okazało się jednak że ta tygodniówka nie taka mała jak Jover sądził ;)

@mistrzu973: mieli nosa chłopaki

@NicolasJover: no tak jak ty bronisz Madueke jak ktoś ośmiela się cokolwiek negatywnego powiedzieć ;)

@WygramyTo: Ale ja się nawet nie starałem tego udowodnić tylko mnie bawi to że Gyo był cały sezon wyzywany a o Madueke nic nie było nawet teraz piszą że to w sumie ok transfer był mimo że kopał się cały sezon po czole i kosztował nie mało xD

@NicolasJover: a ponadto dodam że Gyokeres też nie spełnił oczekiwań i się nie spłacił ;) podobnie jak Madueke ale ja Madueke nie j….m cały sezon że to szrot.

@NicolasJover: nie śmiem tylko zarzucam. Mam pisać że Sesko jest dobry jak tak nie uważam ? @mistrzu973: też fakt ale zaufaj mi ta 3 co wymieniłem wyglądała by gorzej xD

@NicolasJover: i całe szczęście mieć w składzie Sesko i Madueke boże broń brakło by tylko na LS jakiegoś Garnacho i by był komplet oferm

@mistrzu973: oczywiście że się opłaciło my niestety na Haalanda nie mieliśmy wtedy szans szkoda że nie objawił on się kilka lat później ;D

@NicolasJover: boli dupa bo Madueke jest słaby i ten transfer się nie broni oj boli. Maść kup. Ale dość już bo dyskusja z gościem który ma podwójne standardy jest nie warta czasu.

@mistrzu973: niby tak ale jak dołożyć kontakt Haalanda i inne zmienne pewnie to będzie ze 150 ale Norweg akurat jest warty nawet 200 ;)

@NicolasJover: Ciebie boli dupa bo Ci ośmieliłem się pupilka skrytykować

@NicolasJover: no ale Gyokeres został kupiony nie a przecież taki słaby i drewniany jest nie zna się sztab Arteta i reszta ? Tymi argumentami bronisz Madueke to ja mogę Gyokeresa

Widzę wielkie oburzenie bo jak Jover i inni jemu podobni dziennie J…a Gyokeresa to jest wszystko spoko ale jak się wypowie o jakimś zawodniku którego oni akurat chcieli to już wielki płacz i zesranie i wymyślanie argumentów które mijają się z prawdą XD

@NicolasJover: no tak jak ty wiesz i cała reszta lepiej od Artety i sztabu Arsenalu i Repry Szwecji że Gyokeres jest słaby ciekawe co porabiasz z tą wiedzą XD

@ArsenalChampion: dosłownie drybling Gervinho przepraszam Madueke to jest wyjechanie za linie czasem mu się uda kogoś przejść. Niesamowity gracz

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady