Komentarze użytkownika alexis1908

Znaleziono 11757 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 94 z 294 (komentarze od 3721 do 3760):

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 19:57

@Numer10: w tym meczu z City miał farta że strzelił bramkę i Ode wykorzystał to koślawe podanie i to pudło nie było rozstrzygające xD ta mu jakoś wybaczyłem ale tego co zrobił z United nie zapomnę mu nigdy :D

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 19:01

@pawel_1986: no ja myślę Vitold ma wszystko zanotowane :D

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 18:58

Ciekawe jaka Saka pensje dostal ;) ale dobrze ze podpisał powoli muszą zaczynać negocjacje z Ricem

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 18:55

@Mickeylo: nie no często się z nim nie zgadzam ale akurat Havertz do kontuzji szedł na swój rekordowy sezon i można raczej założyć że on jest gwarancją tych 15 goli w lidze

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 17:46

@pawel_1986: i wpłacisz ładnie 5 stówek ;)

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 17:45

@Marzag: hehe no z psychologią akurat trafiłeś ;) tu nie tylko o to chodzi nawet wczoraj Kerkeza chyba w brzuch kopnął dobrze że żółtej nie wyłapał jakby Saka nie gral w Arsenalu to bym go mega nie trawil i nie wydaje mi się ze to będzie piłkarz jednej drużyny prędzej nastawiam się na 2 TAA ale zobaczymy ;€

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 17:04

@Marzag: no Watkins jakbyśmy go wzięli w zimowe okienko poprzednie to myśle że mieli byśmy już tą 1 LM w gablocie

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 17:01

@Fabri4: on i tak skończy w realu dużo Macha łapami do sędziów tam takich lubią trochę chyba sodówka do głowy uderzyła ;) ale akurat wczoraj to Saka faktycznie próbował ale nie bardzo miał z kim pograć bo koledzy nie dojechali

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 16:56

@Marzag: zapomniałeś dodać na szczescie nie kupujemy największego flopa w historii piłki nożnej z NU ;)

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 16:28

@vitold: a pomysl jakby to chodziło jakbyśmy zamiast Gyokeresa wzięli np Jacksona z Chelsea xD

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 16:26

@Furgunn: już nie takie cuda z kontuzjami widziałem w Arsenalu dopóki Havertz nie zacznie grać nie uwierzę że on jest zdrowy ;)

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 16:24

@Marzag: czy to nie ty mówiłeś że on pod koniec grudnia będzie miał minuty na rozruch a w styczniu już będzie grał normalnie ? ;)

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 16:06

@Furgunn: żeby Havertz był w ogóle w tym grudniu gotowy do grania narazie to mi się wydaje że to był bardziej taki straszak że był na tej ławce a nadal z jego zdrowiem nie jest okej

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 15:57

@krzykus1990: z Lautaro no na pewno tytuł flopa roku xD

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 14:22

@Marzag: mało jest takich a pewnie i tak najlepiej odpali ktoś nieoczywisty jak Havertz

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 14:16

@Mastec30: już jak któryś z napastników United to Zirkzze by u nas się najlepiej sprawdził bo to jest właśnie ten napastnik rozgrywający szkoda że my go pierwsi nie wyciągnęliśmy

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 14:14

@Numer10: to obejrzyj skrót Gyokeres vs Burnley zagrał tam jeszcze lepiej niż Sesko z tym samym rywalem

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 12:53

@Marzag: United potrzebowali napastnika na już który da im przynajmniej to 15 bramek w sezonie swoją drogą mieć Bruno za plecami i strzelić 3 bramki to nie lada sztuka

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 12:48

@Numer10: nic nie przemawia ani za Gyo ani za Sesko i jeden i 2 wielkie rozczarowanie, Gyokeres wczoraj zagrał jak paralityk ale wszedł nasz 2 snajper i zagral tak samo pokracznie tylko miał więcej kontaktów z piłką z których nic nie wynikało nie myślałem że to kiedyś powiem ale Kai wróć

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 12:43

@Marzag: no oczywiście Amorin wyłożył na niego 80 baniek żeby strzelił jedną bramkę nie oczekiwał bramek bo przecież ma 22 lata to junior jeszcze kupił go żeby ża 3 lata następnemu menadżerowi dawał bramki xD co za logika, kupili go bo oczekiwali cyfer podobie jak od Hojlunda i narazie to chyba Duńczyk wyglądał lepiej na starcie w United niż Sesko

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 12:36

@Barney: a moim zdaniem to Arczi się nie wystraszył tego meczu przy lini cały czas był zagotowany i wyganiał ich do przodu ta porażka idzie na konto piłkarzy

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 12:34

@Marzag: bo skończy jak Hojlund on tak poszedł za większą kasę niż Gyokeres ile strzelił bramek stawiam że koło 3 jak go nazywać jak nie flopem na ten moment ? Mniejszy niż Isak ale jednak flop na ten moment Gyokeres też każdy nasz target na 9 którym sie interesowaliśmy cieniuje.!

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 12:31

@pablofan: no masz rację za pierwszym razem jak zmieniliśmy priorytet transferowy to kupiliśmy Trossarda zamiast Mudryka fatalnie na tym wyszliśmy xD

Komentowany temat: Remis z Liverpoolem - 6 punktów przewagi 09.01.2026, 12:29

@Marzag: nastukal 2 bramki fatalnemu Burnley kawał snajpera pozazdrościć

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 07:14

@maniekuw: tak to nadal Liverpool ale na naszym stadionie dla mnie ten mecz to porażka, ale nie ma co rozpaczać w lidze przed nami 17 finałów i tyle jak na koniec sezonu będziemy na 1 miejscu nikt nie będzie pamiętał tych remisów z liverpoolem czy Chelsea

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 06:32

@wnw46: kto nie miał wielu piłek ? Przecież Giroud miał w każdym meczu mase sytuacji

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 03:25

@Piotrek_175: Wirtz odpali prędzej czy później widać oznaki coraz lepszej gry fakt trochę mu zajmie aklimatyzacja w tej lidze i do stylu gry Live ale widać progres sam się spodziewałem że będzie gorzej wyglądał ale ma chłopak talent

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 03:15

@Marzag: a to tysiąc minut to zagrał jako napastnik w tym sezonie przed transferem nie jak miał 2 lata w PL za sobą ? Bo wcześniej grywał tam sporadycznie zresztą on się nigdy do jednej pozycji nie ograniczał to był piłkarz genialny żaden z naszej obecnej kadry nie ma do niego podjazdu.

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 03:00

@Marzag: Alexis miał 8 goli 2 asysty jeszcze przed 1000 minut słabe masz info

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 01:14

@Numer10: ogólnie to zabrakło tego że 2 połowę zagraliśmy na stojąco Liverpool wyglądał na drużynę która bardziej chce, przegraliśmy na własne życzenie nadal jest 6 pkt nad city ale najbardziej irytuje to że temu Live każdy bramki strzela a my w dwumeczu mamy okrągłe 0 xD

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 23:59

@Marzag: i co wynikało z jego kontaktów z piłką ? Najlepsze jest to jak symulował ale jak już go Konate ciągnął za koszulkę i mógł się wywalić w tym polu karnym to tego nie zrobił tylko sam sfaulował sorry jego wejście nie zmieniło nic w naszej grze a może zmieniło na gorsze już mógł Merino wejść może by mu Saka coś na głowę wrzucił ;)

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 23:53

@Marzag: przestań pudrować występ Jesusa bo zagrał jak paralityk tak samo jak Gyokeres oprócz Saki nikt z naszej ofensywy nie wyglądał nawet przyzwoicie ale to co robiły nasze strzelby to jest komedia, Havertz nawet ze swoimi 15 bramkami w sezonie obu posadzi na ławce na długi okres

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 23:51

Ciekawe jakby Saka na 9 poszedł on umie grać w tłoku jest dosyć silny umie pograć na klepe i tyłem do bramki i ciągnie go to tego środka mógłby się tam odnaleźć

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 23:48

@Marzag: a przez 30 w 9 xD

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 23:35

@Numer10: spokojnie Hincapie w ofensywie też ogarnie on późno do nas doszedł potem kontuzja zacznie łapać schematy i będzie git plus dojdą gole ze stałych fragmentów bo ma tą czutke ;)

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 23:33

Marzag w ogóle tak narzekał że Hincapie w ostatnim meczu puścił krycie i cyk jeden mecz i się poprawił do końca szedł za pimpongiem :D

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 23:29

@Numer10: Ale ja pisałem o Hincapie a nie o Skellym xD

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 23:26

Tam w tej ostatniej główce Gabriela to Jesus mu przeszkadzał robił jako obrońca Liverpoolu czy jak ? xD

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 23:19

Swoją droga nasza pomoc zupełnie nie pomagała naszej ofensywie Saka miał ochotę dzisiaj pograć dobrze wszedł w ten mecz czemu oni go nawet nie próbowali uruchomić piłka za linię obrony ?

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 23:14

@Marzag: co rozgrywał ? Co rozrzucał ? Jego zmianę idealnie podsumowuje nota na flashcore najgorszy na boisku, Kai wróć już wolę te jego marnowanie okazji niz jak do nich nie dochodzi nikt

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady