Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34474 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 156 z 862 (komentarze od 6201 do 6240):
@Paul77: @KapitanJack10: Ja lubię Tierneya. Serio. Może tego nie widać. Jednak on nie licząc waleczności i zaangażowania nie ma nic wartościowego do gry na wysokim poziomie. I to nie jest hejt tylko fakt.
@kaziu874: Jeszcze Monreal bo Zina to LO, ŚPD, ŚP, ŚPO i PS w jednym. Bardziej zgodzę się, że Tierney to najgorszy LO od tych czasów
Trossard wygląd u nas jakby w Arsenalu był 10 lat a nie 2 miesiące. Kapitalny gość.
@Szogun: Pobij mnie. Ja kiedyś jak graliśmy w LM kupiłem sobie czteropaka na mecz, dałem do lodówki i przypomniałem sobie o nim w 80 minucie meczu. Tak się skupiłem. Trzeba było szybko wypić
Widziałem faul Casemiro. Nie wiem o co płaczą fani United. Czerwona zasłużona. Serio trzeba złamać nogę, żeby faktycznie było czerwo?
@AR14: Słabszy okres może lepiej brzmi
@Garfield_pl: W sumie nawet łatwiej dziś jak łatwo, szybko i przyjemnie :)
Ale piękny sparing. A mam wrażenie, że gramy na maksymalnie 80% umiejętności. Kryzys za nami
Trossard co to jest za trensfer fenomenalny
Nie zapomnieli dziś lini narysować
Myślę, że jak ktoś ma odejść z tych naszych zawodników co nie są na wypożyczeniach to tylko Tierney i może Holding. Najsłabsze punkty obecnej kadry
Z tej ławki to jak wróci Nketiah to może Tierney nawet wylecieć
No i sklada i ławka klasa. Tak jak myślałem, że przy takiej zdrowej kadrze Kiwior trybuny
Obstawiam 3-1 dla nas. Nie ma opcji, że Willian nam dziś nie strzeli.
Dziś ciężary czy lekko, łatwo i przyjemnie?
Najgorsze, że nasz rząd jest głupi, a opozycja z Tuskami i Trzaskowskimi na czele jeszcze głupsza.
Lokonga nie jest piłkarzem na Arsenal.
Eze bardzo fajny piłkarz a ławkę grzeje. Trochę nie rozumiem
Olise każdy go chwali, ale umiejętności to ja tam za dużych nie widzę.
Milivojevic fatalny występ. Faj Vieira chce jakiś punkt to musi go zmienić
@KapitanJack10: Gra on czasami na LS? Przydałby się u nas
Brawo Palace. Jeszcze 45 minut
Mohamed Salach bez formy - 11g, 7 a
Piłkarz sezonu Marcus Rashford - 14g, 3 a
Nie przesadzie trochę, że Salah słaby? To właśnie jedyny ich jasny punkt w tym sezonie.
Stawianie VVD po dwóch dobrych sezonach obok Ferdinanda, Campbell, Vidica czy Terry'ego zawsze śmieszne.
Ten sezon nauczył że tak naprawdę można wygrać na Etihad a przegrać z Evertonem. To tylko taki przykład. Przed Bournemouth spodziewałem się, że będzie lekko l, łatwo i przyjemnie. A wiemy jak było. Ja od siebie tylko powiem, że bardziej obawiam się wyjazdu na Anfield niż Etihad.
@Paul77: Plotka raczej słabej jakości. Fede jest nie do wyjęcia z Realu.
@grzegorz1211: To akurat kiepski przykład tak jak cała kiepska przygoda na Emirates. Liczę, że Kiwior zrobi dużo lepszą.
Ogólnie Tomi chyba wygląda lepiej na LO niż PO mam wrażenie
Po tym meczu jestem jeszcze bardziej spokojny o awans niż przed. Sporting jest dramatyczny. Remis tam w pół rezerwowym składzie grając na pół gwizdka. Na Emirates będzie formalność
@coooyg11: Mam wrażenie, że półka wyżej niż Sporting
Dawno nie widziałem, że tak słaby zespół z nami prowadził.
@3rdpitch: A Arsenal gra jak kadra reprezentacji Polski długą piłką?
Piłkarsko jesteśmy zdecydowanie nad nimi. Nie przegrać i na Emirates lekko się załatwi sprawę.
@gbn: Według mnie z tych wymienionych może Maldini i Puyol są gdzieś blisko. Reszta dużo dalej.
@aguero10: Dobry zawodnik ale czegoś tu brakuje.
Verratti TOP przereklamowanych piłkarzy. Niby spoko, ale dużo brakuje.
@gbn: To kto?
Myślicie, że Sergio Ramos to najlepszy ŚO w historii futbolu?
Sporting bez Ugarde jutro czyli prawdopodobnie ich najlepszego zawodnika. Trzeba wystawić rezerwy. Nie powinni przegrać, a jeżeli nawet to na Emirates się odrobi. Teraz najważniejsze to mecz z Fulham. Fajnie jakby Jesus pojawił się na ławce.
@Rynkos7: Ale przy takich karnych nie ma co się dziwić, że bramkarz wyjdzie przed linie czy zawodnicy wbiegną w pole karne.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@WSP: Fabregasa, Toure, Nasri prime, Van Persie. Tym przede wszystkim grał Wenger