Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34472 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 179 z 862 (komentarze od 7121 do 7160):

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 18:33

@Lamoreaux: Tak licząc od 1 października

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 18:25

Newcastle gra w tej chwili najlepszy futbol w Premier League

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 17:52

Typowe Spursy. Wiedziałem że wygrają jak strzelili pierwszą. Nikt tak do końca w tej lidze nie gra jak oni

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 16:56

@TlicTlac: Jak się nie mylę Trossard to bardziej LS lub N także nie ma co porównywać go z ŚPO. Mount? Kto co woli. Według mnie jest ciut przereklamowany. Maddison w słabszym klubie co roku kręci dobre liczby i ciągnie Lisy za uszy. Według mnie zdecydowanie po KDB najlepszy w lidze.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 16:35

@TlicTlac: Ja nie stawiam ich w jednym rzędzie. KDB > Maddison > Odegaard > Reszta ŚPO w tej lidze.

@3rdpitch: Gra z Soton siedziała cały mecz. Jak Ode pod koniec meczu się obudził to niestety wtedy Arteta go zdjął.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 16:28

@3rdpitch: Ostatnio Ode jest bez formy i słabo wygląda w wielkich meczach nie licząc LFC. Jak to poprawi będzie TOP. Obecnie jeszcze brakuje dużo do KDB czy Maddisona w Premier League

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 16:23

Spurs do tyłu :)

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 16:16

Potter nawet jako trener Chelsea wygląda dziś jak szkoleniowiec Brighton. Brawo!

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 16:07

Trossard urodził się co do dnia i roku jak ja. Chcę go. Ale nie tylko dla tego. Fajny zawodnik i inny styl na LS niż Gabi. Fajnie by się uzupełniali

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 15:34

Nienawidzę Napoli. Mam nadzieję, że Milan obroni tytuł

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 15:22

Szkoda. Ale widać po City, że powietrze też trochę uciekło.nszkoda tylko, że do mundialu mają dwa łatwe mecze u siebie.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 14:48

@XandeR: Do końca grudnia mają dwa mecze u siebie. I więcej nie mają licząc również wyjazdy. Punkt przewagi nad nami i mecz więcej od nas. Jak mogą odlecieć na 10 pkt?

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 12:34

@Wielimek93: FPL ważniejsze czy ewentualna strata punktów City?

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 29.10.2022, 08:43

Liczę na niespodziankę w meczu Leicesteru z City. Gospodarze łatwo wygrali ostatnio w Wolves, a City jakby trochę zdjęło nogę z gazu. Fajnie jakbyśmy dziś po ich meczu dalej byki liderem.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 20:39

Nie można nikogo lekceważyć, ale w obecnej sytuacji nie ma w Premier League lepszego rywala dla nas niż Nottingham na Emirates.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 19:20

@danielosik: W obronie tak, ale w tworzeniu ataków nie ma startu do Ziny.

@Spejsik: Podatny na kontuzję bardziej

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 18:49

Wiadomo że Parteya nie ma kto zastąpić, ale Ziny tak samo

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 17:54

Zina to obok Parteya chyba najważniejszy zawodnik w systemie Artety. Stwarza przewagę w środku pola i z nim gramy praktycznie w 12. Z Tierneyem i Tomiyasu trzeba radykalnie zmienić grę.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 14:49

@Alffik: No widzisz. Każdy czasem ma rację a i każdy się myli.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 14:33

@pLYTEK: Mitrovic idealny przykład. Mówiłem że będzie strzelał w Premier League, ale ludzie się ze mnie śmiali, że nie bo już kiedyś mu nie wyszło. Teraz ja się śmieję.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 12:03

@Be4Again: Ty sam sobie przeczysz. Nie oczekujesz wysokiego zwycięstwa a chciałbyś wygrać jak najmniejszym nakładem sił. To zdecyduj się wreszcie czy to będzie ciężko mecz czy jednak łatwy.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 11:33

Nottingham to najsłabszy zespół w lidze i jak z nimi mamy nie oczekiwać polepszania bilansu bramkowego to chyba z nikim. Oczywiście nie można zlekceważyć, strzelić na 1-0 i iść dalej za ciosem a nie odpuszczać

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 11:01

I przy słabszej formie Jezusa błąd że nie kupiliśmy mu rywala/partnera. Niestety ale wygląda na to, że Nketiah nas wszystkich nabrał swoją końcówką sezonu i wrócił do starej formy. Jak się nie poprawi to napastnik celem na lato również powinien być.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 10:35

Prawda jest taka, że powinniśmy się po Nottingham przejechać minimum 3-0.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 28.10.2022, 10:25

Zina jest niezbędny, żeby wrócić do dawnej gry. Tomiyasu fajnie broni, ale jednak w grze ofensywnej tracimy bardzo dużo. A my jesteśmy zespołem co głównie atakuje. Tierneya przemilcze. Zina wróć bo od ciebie zależy ten sezon.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 27.10.2022, 22:11

Dawno nie widziałem większego błazna

https://mobile.twitter.com/nocontextfooty/status/1585719001061040128

Uprzedzam bo na filmiku nie ma, podanie po "tym czymś" było za mocne i niedokładne.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 27.10.2022, 21:33

@stanyal: Niżej jeszcze obstawiam

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 27.10.2022, 21:21

To nie jest mecz do zapomnienia tylko mecz, z którego trzeba wyciągnąć wnioski i ich nie powtórzyć więcej.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 27.10.2022, 20:49

@Bukayoforever: Jak tam Sambi? :)

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 27.10.2022, 20:39

A ja tu nie lubię jednego. Jak dawni Artetaouty jak jest dobrze to potrafią to przyznać i pochwalić, a wieczni zwolennicy Artety jak jest gorszy okresy, to nie potrafią tego stwierdzić tylko szukają u outów, że ci mają czelność coś powiedzieć krytykującego.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 27.10.2022, 20:17

Nketiah niestety, ale chyba stał się starym beznadziejnym Nketiahem

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 27.10.2022, 20:13

@cieniak14: Tierney w żywiole nie wie gdzie jest

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 27.10.2022, 20:13

@3rdpitch: Tak jakby Auba był w jakiejś formie xD

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 27.10.2022, 20:12

I ja teraz oczekuje jednego. Byłem zachwycony naszą grą i cały czas jestem zachwycony położeniem naszym w obecnym sezonie tylko każdy racjonalnie myślący kibic widzi oznaki słabszej naszej gry od jakiegoś czasu.

Komentowany temat: Mały dołek formy. Porażka 0-2 z PSV 27.10.2022, 20:08

Niestety widać oznaki słabszej gry już. Dobrze że mamy tylko Nottingham u siebie teraz. Wygrać i nie będzie źle. Później każdy punkt będzie dobry przed mundialem

Komentowany temat: Postawić kropkę nad i: PSV vs Arsenal 27.10.2022, 19:39

@Marzag: Dziś i z Soton Gabi gra bardzo dobrze?

Komentowany temat: Postawić kropkę nad i: PSV vs Arsenal 27.10.2022, 19:39

@Arsenal2004: Pisze o tym od dawna, że u Lokongi nie ma za grosz talentu. Idealna jest dla niego piosenka "Co ja tutaj robię"

Komentowany temat: Postawić kropkę nad i: PSV vs Arsenal 27.10.2022, 19:36

@Szogun: Co robi Gakpo z naszą obroną? On gra? Przecież go na boisku praktycznie nie ma. Nie istnieje przy naszych.

Komentowany temat: Postawić kropkę nad i: PSV vs Arsenal 27.10.2022, 19:33

To PSV absolutnie nic nie gra. Dramatycznie są. Tylko ten Xavi robi jako takie wrażenie. Gakpo bardzo blado na tle poważnych rywali.

Komentowany temat: Postawić kropkę nad i: PSV vs Arsenal 27.10.2022, 19:29

@praptak: Denilosn go zjadał. Kapitalny strzał z dystansu.

@damianARSENAL: Kto?

Tierney mówili że chociaż w obronie dobry haha

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady