Komentarze użytkownika bobslej22

Znaleziono 10758 komentarzy użytkownika bobslej22.
Pokazuję stronę 90 z 269 (komentarze od 3561 do 3600):

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 23:44

Ale się plusików wysypało. Zostawcie coś na niedzielę ;)
Piękne chwile mamy w tym sezonie. Możnaby tak pisać i pisać.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 23:03

@ostriket: z tym Fredem i McTomineyem to na serio nasi by musieli mieć sraczkę żeby nie ogarnąć środka. Za dużo dobrych meczów rozegrali.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 22:51

Hahah moje marzenie spełnia się wcześniej. Ja poproszę nie stracić teraz

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 22:40

Haha casemiro

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 22:04

Zasada jest jedna. Zawsze wychodzą jak ich zespół dobrze gra. Tak było z tym typem od sweterka evertonu i tak było z innymi. Jak przegrywają i zespołowi idzie gorzej to zawsze jest cisza. Tak samo jest z moimi znajomymi kibicami innych drużyn. Tak więc sposób jest jeden. Schować ich z powrotem .

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 21:56

Dobra banujcie tego typa. Ujawnił się haha.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 21:52

@Perconte: ze stałego fragmentu może. Z gry to oni chyba nie strzelają hehe. No i jeszcze nie mogą stracić.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 21:50

Jedyne o czym marzę to upokorzenie tego zespołu w niedzielę.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 21:45

Jprdle nie mogli dowieźć tego do przerwy?

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 21:32

CP mierne ale united w tym meczu podobny poziom jak na razie. Serio bardzo często się zastanawiam co oni do uja robią w tym miejscu w tabeli . Jak do tego doszło ? Nie wiem

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 21:30

Haha kwasy fajne tam mają. Antonego to nawet kumple mają dosyć hihi.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 21:24

@mruw: ktoś kiedyś mówił że Pełka jest kibicem Arsenalu w co szczerze wątpię. Gość zrobił się stronniczy . Kiedyś go bardzo lubiłem ale się średni zrobił.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 21:21

Jprdle jak ja nienawidzę tego united.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 20:56

O Antony . Tęskniłem .

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 16:27

Gdzie tam Odegard do słabego Realu. Myślę że chłopak będzie legendą klubu. Z resztą wszystko na to wskazuje że w LM możemy nieźle namieszać.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 17.01.2023, 22:54

Richarlison: Odpadnięcie z Mistrzostw Świata było dla mnie gorsze, niż utrata członka rodziny
Cytat z angielskie espresso. Ten gość na serio na w głowie fistaszka.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 17.01.2023, 22:45

@kappapakap: sofa score apka . Sprawdź

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 17.01.2023, 22:32

@GreKa: no tak na to nie wpadłem. No nic trzeba czekać aż się ujawnią sami.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 17.01.2023, 22:21

Nie da się wszystkich ale tych których opis w profilu wskazuje na kibicowanie innej drużynie. Napisałem drugi raz bo coś mi nie wyszło przed chwilą heh.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 17.01.2023, 22:18

@GreKa: no niestety się nie da się tych którzy w profilu mają info na to wskazujące.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 17.01.2023, 21:01

Wypierniczajcie tych wszystkich kibiców innych drużyn bo zawsze kończy się wszystko w taki sam sposób.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 17.01.2023, 15:56

O widzę zajęcia z matmy dziś na Kanonierzy.com

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 16.01.2023, 11:06

Ogólnie to taki Richarlison vel debil po części taka agresja nakręcał kibiców.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 16.01.2023, 00:12

@morfeus: może ci pomoże i akurat będzie.
https://www.telemagazyn.pl/artykuly/filmy-kostiumowe-ranking-najlepszych-filmow-kostiumowych-top15-71300.html

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 15.01.2023, 23:36

Jak dziś Eddie zabawił się z piłką w jednym momencie to tam powiem że ten numer na plecach mu mega pasował. Gość mega pasuje do zespołu.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 15.01.2023, 20:16

Richarlison i Anthony . Dwaj goście na których twarz patrzysz i już wiesz że za mądrzy nie są .

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 15.01.2023, 19:57

@Oldgunner3: "Wygląda na to,że w końcu skończymy sezon nad nimi."

Od kiedy kolego kibicujesz?

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 18:34

@TlicTlac: to taki trochę masochizm z mojej strony wybacz

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 18:28

@Koyki79: nie tylko tobie.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 18:26

Jezus mogę nienawidzić Tottenhamu wiadomo dlaczego ale tytuł najbardziej największych kiepów mają kibice United. Hahah

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 18:25

stycznia 2023, 18:23 lubię to!
Genek: Nic panowie marzenia o mistrzostwie trzeba odłożyć na następny rok, w tym być na luzie w top 4 i wygrać jakiś puchar i bardzo dobry sezon bedzie.
» 15 stycznia 2023, 18:21 lubię to! +2
Sorata: Jeszcze poczekaj - to jest Premier League, tu każdy może trafić na kryzys i stracić kilka-kilkanaście pkt. Tak około 27-30 kolejki będzie można mówić o jakichś pewniakach do majstra.
» 15 stycznia 2023, 18:23 lubię to!
Rvn1001: To nie Arsenal jest taki dobry tylko Tottenham kaleczy grę. Zero gry Kogutów.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 18:24

Jak można w takim meczu narzekać na kogokolwiek? Jak? Ja tam mocnego Arsenalu to nie widziałem chyba jeszcze. Zobaczcie statystyki po pierwszej połowie. Cały kurnik został zgwałcony.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 18:20

@piotra700: skończ , przewietrz się, wróć i oglądaj najlepszy Arsenal od lat.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 18:09

Ode jak Fabregas bez kitu. Jakbym się cofnął w czasie

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 18:06

Dobra idę sobie zrobić dobrze do kibla. To jest ten moment hahahaha

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 17:56

Farty

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 17:55

Robimy z nich miazgę ale trzeba strzelić bo te darty później mogą trafić

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 17:45

XkurłaD

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 17:30

Mojej córce mówię pamiętaj kibicujemy tym w czerwonych strojach a moja młoda tak a nie tym z tymi brzydkimi krukami na koszulkach hehe

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 17:25

Kurde ale nerwy ale powiem wam że jak nie teraz to ja już nie wiem kiedy.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady