Teksty użytkownika caliero913

Znaleziono 0 teksty/ów użytkownika caliero913.

Następny mecz
Ostatni mecz
Sheffield Utd - Arsenal 4.03.2024 - godzina 21:00
? : ?
Arsenal - Newcastle 24.02.2024 - godzina 21:00
4 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool26186260
2. Manchester City26185359
3. Arsenal26184458
4. Aston Villa26164652
5. Tottenham25145647
6. Manchester United261421044
7. Brighton26109739
8. Wolves261151038
9. Newcastle261141137
10. West Ham25106936
11. Chelsea251051035
12. Fulham26951232
13. Crystal Palace26771228
14. Bournemouth25771128
15. Everton26871125
16. Brentford25741425
17. Nottingham Forest26661424
18. Luton25551520
19. Burnley26341913
20. Sheffield Utd26341913
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland175
Mohamed Salah159
D. Solanke143
O. Watkins1310
Son Heung-Min126
B. Saka126
J. Bowen112
C. Palmer106
Hwang Hee-Chan103
Richarlison103
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz stycznia wybór redaktorów
0
Gracz stycznia wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63