Komentarze użytkownika cieniak14
Znaleziono 1784 komentarzy użytkownika cieniak14.
Pokazuję stronę 8 z 45 (komentarze od 281 do 320):
Może Arteta uczy Pepe gry na szpicy?
@FabsFAN: przecież oni wcale nie byli dużo dalej od nas w tabeli + grali z samymi ogórami. Z tym samym świetnym fachowcem odpadli z pucharów z Mure.
Ale tu jest lament ja *******e XD Wy sami sobie pompujecie bańke tymi głupimi postami ile to Arsenal nie zdobyl punktów grajac u siebie albo w meczach o godzinie 15, albo te porównania Artety do Kloppa. Było 3:2, a nie 5:0 + jestesmy od nich wyżej w tabeli, zajebiście sie ogarneli. Takie *******ety tu wypisujecie, że głowa mała.
@Vermaelen5: oj +1
@Traitor: zwyczajnie gra swoje :)
Partey gra syf straszny
@Rynkos7: w 8, nie zapominaj o Martinie
@Biliii: co ty płaczesz, obecnie gra lepiej niż Tierney, wiec zasluguje na miejsce w 1 i tyle. Błąd z liverpoolem naprawil asystą w kolejnym meczu.
ważne, że magłajer gra
@adrianjestem: i co jest takiego fajnego w tym,ze z odegaardem gramy w 10?
@sonic: statystyki nie graja niestety
@Bukayoforever: i na przyszlosc retail to cena zakupu z nike, resell to cena, za która odsprzedałeś dalej :)
@Bukayoforever: nikt nie da 1.7k za nie + one juz dropily z tego co wiem.
@Gunner72: CR7 to marka, nigdy tego nie zmieni. W sumie to po ostatniej wypowiedzi o francuzach myśle, że ma wywalone jajka
Wy fani messiego, jaki hest argument za tym,ze jemu sie nelazalo?
@arsenallord: chlopie nie atakuj od razu tylko odpowiedz kulturalnie jak czlowiek pyta albo zapodaj link. Najpierw mowisz,ze masz w dupie repke bo nie sledzisz, a potem piszesz,ze Cie Lewy nie obchodzi bo sie wypiął na kadre. To obchodzi Cie ta kadra czy nie?
@arsenallord: a w jaki sposób on sie wypiął na kadre?
@enrique:
https://twitter.com/Daminho18/status/1465279435234500609?t=9jwfDvWUkS1bZsheZ6lRTw&s=19
za 6 dni zdejmują mi Warna, gdzie grzecznie zapytalem ,,a po co ten Martin". Ceballos 2.0 z tym, że tego kupili za 30 baniek. Dodatkowo mam nadzieje, że Arteta widzi, że Auba stał się kasztanem bez pewności siebie i już zaczyna poszukiwania jakiegos napadziora.
@Jacek1s: ale porady odnośnie czego, to tylko próbna matura, która na nic nie wpływa XD
@amiapsycho: przede wszystkim zadaj sobie pytanie, która Cię bardziej rozwinie i otworzy Ci furtkę do kolejnej, jeszcze lepszej.
@sickstick: oj tak, prawda :)
@Paul77: tylko istnieje ryzyko, że jak nabierze masy to straci swoją zwinność.
@Traitor: Te raporty nie do konca sa prawdziwe, pisalem ostatnio z gosciem z serwisu forda, ktory ma wglad do calej historii i ma swojego focusa od nowosci, wedlug tych raportów mial stukniety bok, a gosc mowi,ze nigdy stluczki nie mial. Wiec do raportow podchodzilbym z dystansem, coś pokazą, ale nikt tego nie weryfikuje.
Ale Ben szef
@Dominik17: wywołałem wilka z lasu :)
Iwobi 63 wystepy dla Evertonu, 2 bramki i 3 asysty. Jego sprzedaż za taki hajs to najlepsze co Arsenal zrobił przez ostatnie okienka transferowe :D
Nikt nie kupi od nas Pepe nawet za 15 baniek.
Odegaard to ceballos v2 :))
@gnabry_: tam dwie takie walki beda. A teraz na yt jest jedna darmowa walka i don Wasyl rozpoczyna gale koncertem XDDD
@AFC1208: ściagnij wtyczke napisy24.pl, mi znalazł na ich stronie
@Matelko: no ten to fenomen kiwajacy sie z powietrzem, pilka mu odskakuje przy przyjeciach i dodatkowo chyba nawet młokosy z U18 go mogą przepchać. PL zweryfikowala pepito i ciezko bedzie go sprzedac nawet za 30mln
https://www.youtube.com/watch?v=9wQbC2uBK4s
Ale te intro ligi było konkret.
@bizooon: imo powinien dostac 2 mecze ławki, bo obecnie Saka gra za nazwisko, nic wiecej
Fajnie, że w końcu Partey strzelił, ale mimo wszystko to tylko 1;0 i Lacazette nie powinien sie tak cieszyc...
@arsenallord: Myśle, że trener Rudini by to poukładał jak należy.
@amiapsycho: ale wiesz, ze to często zależy od telefonu, a nie od operatorów jeśli chodzi o zasięg? Ja mam w play i polecam play.
7 bramek w 8 spotkaniach, tylko 3 teamy strzelily mniej z czego dwa sa w strefie spadkowej XD to tylko pokazuje jak oni są ułomni w ataku, a Tierney to coraz bardziej irytuje i z meczu na mecz wydaje sie co raz bardziej kwadratowy i drewniany, wiec nawet te jego wrzutki na pałe przestały szczęśliwie trafiać do napastników. Partey z klasowego gracza pod Artetą stał sie niewiele lepszym Xhaką,z różnicą,że ten drugi przynajmniej potrafi trafić w bramke. Jak tu ktoś wierzy w ten caly proces to jest po prostu niezle odklejony, a jeśli twierdzi inaczej niech mi odpowie, co Arteta próbuje grać w ataku? Przez tyle czasu widać tylko wyżej wspomniany schemat z wrzutką na pałę od Tierneya, nic poza tym. No i Pepe, ten chlop to chyba potrzebuje jakiegos prywatnego pokoju z nagraniami swoich zagrań, żeby skumał, że gra straszny piach. Słabiutko to wszystko wyglada.
@Traitor: dla mnie to co piszesz to są zwykle brednie. Jakie ambicje czlowieku, ten klub pluje na kibiców trzymajac tego amatora, ten klub musial sprzedać topowych zawodników,zeby posplacac raty za stadion. O jakich ambicjach my tu wgl rozmawiamy, Giroud ostatnio podsumowal. Ambicje niech sie zaczna od zarządu, a indywidualne cieszynki zawodnikow na prawde zostaw w spokoju, bo z tym co tu sie dzieje to na prawde jest nic.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 18 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
I jak tam Ci co jarali się transferem Martina? :))