Komentarze użytkownika djmacius

Znaleziono 5677 komentarzy użytkownika djmacius.
Pokazuję stronę 23 z 142 (komentarze od 881 do 920):

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 19:05

Martinelli słabo wygląda od początku w typowej grze na skrzydle. Ja bym go próbował na prawym skrzydle czasem, dzida i wrzutka prawą, żeby nie musiał zbyt dużo dryblować.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 19:02

Coraz więcej sytuacji. Trzeba przycisnąć teraz i coś strzelić do przerwy.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 18:59

Trzeba takie coś strzelać, żeby dać sobie spokój

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 18:48

Madueke ogólnie gra dość niedbale często, no ale lepszy od Saki, bo lepiej macha nogami przy dryblingu.
Dużo pracy przed Nonim, ale jakiś potencjał jest.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 18:44

Niewiarygodnymi pajacami są obecni piłkarze

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 18:40

@Marzag: jasne, że tak, takie żarciki.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 18:35

@Marzag napisał: "Oby nic groźnego."

Nie wiem czy wierzyć w szczere intencje :P

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 18:27

Ja pierdziele Nahorny dopiero katował kibiców Chelsea,a teraz nas. Naprawdę tam nie ma ciekawszych i młodszych głosów?

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 18:05

@Czeczeniec: może tak, ale gdyby Villa nie trafiła z Emerym to mogła zaraz drugi raz spaść po Gerrardzie. Z drugiej strony takie Newcastle na przykład po spadku ładnie się odrodziło, no ale tam też przyszła inna kasa. Trudno trochę trafić, w naszym kontekście West Ham, poza jedną porażką w okolicach świąt, raczej dobrze się kojarzy w ostatnich latach.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 17:58

Szkoda by było bez West Hamu w Premier League. Niech tylko w końcu mądrzej odbudują swój skład, bo ostatnie okienka to niby ciekawe nazwiska, ale bez żadnego pomysłu i dłuższej strategii

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 17:57

Brawo West Ham! Oby nie odwołali

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 17:17

Fajny skład, chciałbym trochę minut dla Eze w drugiej połowie.

No i ciekawe, nawet bez Norgaarda na ławce, jeśli transfer nie wypalił to myślę, że trzeba puścić gdzieś Duńczyka, żeby się nie kisił na trybunach, a do nas wziąć kogoś młodszego, kto realnie by dawał odpoczywać Zubimendiemu

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 15:21

Tylko dziś pełen focus i to wygrać. Dziewięć punktów to będzie dużo, chociaż nie takie różnice topniały w późniejszych etapach sezonu.
Ale myślę, że mimo wszystko jesteśmy mocni więc idźmy po swoje.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 15:09

Gdzie norweskiemu flopowi do szwedzkiej bestii

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 15:08

To musi być ten rok i ten sezon.

Piękna akcja naszych letnich transferów.

No i pięknie. Jeszcze jednego, żeby zabić dwumecz.

Bez sensu

GDZIE JESTEŚCIE HEJTERZY SZWEDZKIEGO GLADIATORA

Ma ktoś działający link na telefon?

Komentowany temat: Pewny awans do kolejnej rundy, Portsmouth 1-4 Arsenal 13.01.2026, 14:39

@Mastec30 napisał: "Jednak za Zubiego trzeba by kogoś kupić. Norgard jest niezły ale co z tego jak Arteta nie chce z niego korzystać. A Jest to już pewnien problem że Zubi gra 100% i nie ma zmiennika. Tu by trzeba docelowo jakiegoś rozwiązania poszukać"

Ciekawe czy przy ciągłych problemach finansowych Barcy byłby do wyciągnięcia Casado. Super talent do oszlifowania i myślę, że bardzo by pasował do naszej gry na tej pozycji.

Komentowany temat: Pewny awans do kolejnej rundy, Portsmouth 1-4 Arsenal 12.01.2026, 19:35

Drodzy koledzy i koleżanki jeśli są. Pisałem już parę razy, ale w końcu już serio chcę zadziałać, tylko to dla mnie jest cały czas czarna magia. Nie mam membera, chciałbym kupić bilet na Sunderland.

Czy ktoś może mi tu taki bilet sprzedać lub ma takie dojście, żeby mi z tym pomóc lub pokieruje mnie tak, żeby się nie naciąć? Serio chyba mnie to przerasta, a chciałbym spełnić marzenie, nie wydając dziesięć razy więcej niż mógłbym.

Komentowany temat: Pewny awans do kolejnej rundy, Portsmouth 1-4 Arsenal 11.01.2026, 20:54

Chora końcówka pierwszej połowy w el Clasico. Przypomniałem sobie, że piłka może być przyjemna :P

Komentowany temat: Pewny awans do kolejnej rundy, Portsmouth 1-4 Arsenal 11.01.2026, 18:13

Rzeczywiście ma sens porównanie meczu Gyokeresa z Liverpoolem, z 30 minutami Havertza przy wyniku 4:1 z Portsmouth.

Komentowany temat: Pewny awans do kolejnej rundy, Portsmouth 1-4 Arsenal 11.01.2026, 17:57

Gdy Ci smutno
Gdy Ci źle
Pomyśl sobie, że
MU regularnie kompromituje się.

Komentowany temat: Puchar Anglii powraca: Portsmouth vs Arsenal 11.01.2026, 15:45

Jak grałem amatorsko na lewej obronie, a jestem prawonożny, więc nie było tak łatwo, to nigdy się nie ustawiałem tak źle jak Myles

Komentowany temat: Puchar Anglii powraca: Portsmouth vs Arsenal 11.01.2026, 15:43

Zajebisty strzał xD

Komentowany temat: Puchar Anglii powraca: Portsmouth vs Arsenal 11.01.2026, 15:43

Wpuścić Gyo na karnego. Dla dziejowej sprawiedliwości należy się gol za wykonaną tytaniczną pracę w ostatnich kolejkach.

Komentowany temat: Puchar Anglii powraca: Portsmouth vs Arsenal 11.01.2026, 15:25

Jesteśmy powaleni z tymi rożnymi

Komentowany temat: Puchar Anglii powraca: Portsmouth vs Arsenal 11.01.2026, 15:18

Tragiczny dziś Gyokeres, znów niewidoczny i nic nie wnosi.

Komentowany temat: Puchar Anglii powraca: Portsmouth vs Arsenal 11.01.2026, 15:04

Co jest xD dopiero włączyłem

Komentowany temat: Puchar Anglii powraca: Portsmouth vs Arsenal 11.01.2026, 13:59

Super skład. Saliba pierwszy do zmiany, fajnie byłoby też dać trochę minut Gyo, i dwóm Gabrielom z ofensywy, żeby może coś złapali w liczbach.

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 08:37

@Mastec30: trochę gra, ale za mało, żeby się rozwijać. No ale fakt, ten sezon pokazuje, że nie ma sentymentów (chyba, że jesteś Saką lub Odegaardem :P (żarcik))

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 08:34

@Furgunn: @adek504: mówię tylko w kontekście ich konkretnej formy/kariery. Tutaj teraz regularnie grać nie mają szans. Gdyby był zdrowy Calafiori i Mosquera to myślę, że byłyby takie plany z MLS, a teraz wiadomo, trzeba zabezpieczać skład. No ale może nieprzypadkowe są te plotki o Guehim.

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 08:27

@Gunerxxx napisał: "Nie wiem co sięstało z Mylsem, wczoraj 5 minut na boisku a wglądał jakby miał w nogach 120, zero dynamiki, wolny, wyglądał jakby miał kupę w majtach."

Myles jest w niebezpiecznym wieku, podobnie jak Ethan, że dobrze byłoby gdyby trochę pograli regularnie. Jeśli u nas nie ma możliwości obecnie, bo jest ogromny fokus na zdobycie pucharów, to powinni iść na wypożyczenia.

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 00:11

@pawel_1986: idąc tą logiką Ferguson po pierwszym mistrzostwie już nigdy nie powinien przegrać, bo jak można wracać do błędów, które nie dawały mistrzostwa?
Jasne, może dziś zabrakło umiejętności, może nie był nasz dzień, może zabrakło spokoju lub pewności siebie, ale cofnijmy się kilka miesięcy i miażdżymy u siebie City lub Chelsea. Wygrywamy na wyjazdach z United czy Tottenhamem. Dziś nie poszło i już.

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 09.01.2026, 00:04

A ja mam jedno pytanie. Czy uważacie, że Arsenal i Arteta są tak fantastyczni, że powinni wygrać 38 meczów w sezonie? Czy nie wpadliście na pomysł, że Arsenal nie jest sam na boisku, zawsze jest porządny rywal (w tym sezonie jest ich jeszcze więcej niż we wcześniejszych) i każdy chce wygrać?

Były takie anomalie w ostatnich latach, że City lub Liverpool deklasowały ligę, ale to są pojedyncze epizody, w których też zdarzały im się wpadki. Zresztą czemu mówię o wpadce po remisie z obecnym mistrzem.

Abstrahując od taktyki, formy czy umiejętności - nie da się wygrać wszystkiego, a tu po każdym innym wyniku niż wygrana (a często też po wygranych) jest zasiewany ogrom pesymizmu i krytyki.

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 22:58

City niech się martwi o siebie.

My mamy wszystko we własnych rękach i nogach. Najważniejsze, że idziemy bez porażki. Wszystkiego wygrać się nie da, ale wiadomo, oczekujemy więcej.
COYG

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 22:57

@Marzag napisał: "Gyokeres nie powinien już w tym sezonie grać w podstawie, cała drużyna sfrustrowana że ten gość jest tak wybitnie niekumaty. Jeśli Jesus nie może grać od początku to niech gra Merino ale Gyokeres jest najgorszym piłkarzem ostatniej dekady niestety i nie można mu dłużej dawać marnować nerwów pozostałych piłkarzy."


Już koniec z tym trolowaniem;)

Komentowany temat: Wyrównać rachunki: Arsenal vs Liverpool 08.01.2026, 22:56

Bardzo słaby mecz z obu stron.
Myślę, że i tak taki wynik zbliża nas do mistrzostwa.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady