Komentarze użytkownika enrique
Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 439 z 550 (komentarze od 17521 do 17560):
@Patriko: Swego czasu oglądałem sporo Bundesligi i Auba nie marnował na potęgę jak teraz. Oczywiście miał gorsze mecze jak każdy, ale jego skuteczność spadła i to widać na boisku jak i w statach.
Dziś MOTM - al aqeuo Guendo i Kola.
@praptak: A to kolega w Nowym Jorku jest ?
@Dominik11: Auby z Dortmundu już nie ma. Niestety.
@Gorrann: Co go wyłączyło ?
Tysiące godzin w Fortnite, wynikające z nadmiernego zasiedzenia bóle pleców, lenistwo, brak zaangażowania, niemożność pogodzenia się z krytyką zarówno w kadrze jak i klubie...
@JanikK: Bankowo by się zgodził.
A) dopiero mu się dzieciaki urodziły
B) Brytole nie lubią wyjeżdżać z wysp z wyjątkiem all-inclusive'ów
@Gorrann: Ja się z Tobą zgadzam, ale klub/Emery nie. Moim zdaniem Ozil powinien odejść - cholernie obciąża budżet i nic nie wnosi do gry, bo ciągle go nie ma.
Czyste konto w Arsenalu jest tak samo prawdopodobne jak kambodżański transfer 12mln do Wisły Kraków.
@Gorrann: Emery określił się w temacie Ramsey'a - nie pasuje mu do taktyki.
@macc: A kiedy ostatnio mieliśmy czyste konto ?
W Dortmundzie Auba z 4 szans robił 2 bramki, u nas z 5-6 robi jedną...
AUBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Auba chyba się wystrzelał na amen...
Oj zabraknie Emery'emu Ramsey'a na ławce, oj zabraknie...
Ramsey powinien zostać, a Ozil odejść.
Było pewne że Laca zostanie zdjęty.
Seri taki miał być as 2 lata temu Barcelona 40mln... a grzeje ławę w Fulham.
Nasi po prostu chcą być dziś mili dla kolegów w mniejszej dzielni i tyle. Po co im strzelać 7-8 bramek i dołować ? 2 starczą.
CZY IWOBI JEST ŚLEPY GDZIE ON PODAŁ
W końcu
100 szans 1 gol
Laca jeszcze z 5 minut i zmiana
Guendouzi MOTM.
Xhaka ma takiego kaca że już nie daje rady biegać bankowo na drugą nie wyjdzie
Xhaka kontuzja ?!?%#%^
@Mikitarian: Spaliłby
Indolencja strzelecka...
Napastnicy marnują na potęgę, a strzela największa ofiara na boisku.
Auba chyba już nigdy nie trafi
AUba poszedł na fajkę Podolski 2.0
Auba jest na boisku ??
JAK ONI TEGO NIE STRZELILI JA P
Xhaka znowu piłkę zgubił jakim cudem on trafił w bramkę ????
Szczerze te Fulham w obronie jest tak beznadziejne że nawet ślepy powinien im już ze 2 bramki strzelić.
"Granit ma jakość"
Rzekł Imprecis
Xhaka strzela gola a kibice gwiżdżą ciekawe
O ja
Oj nam pierdylną w końcu...
Taktyka - kopać piłkę jak najdalej do przodu.
Nie no serio Xhaka i Sokratis wyglądają na ostro przechlanych.
@JanikK: Ok
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
My potrzebujemy Giroud - czyli mistrza świata w graniu piłki do tyłu