Komentarze użytkownika enrique

Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 498 z 550 (komentarze od 19881 do 19920):

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 25.07.2017, 20:13

Ja tez bym chcial plusa ale nie znam prezesa.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 25.07.2017, 19:28

@sebastix11: Byłem, widziałem.
Po Das Boot i Stalingradzie mój trzeci ulubiony film wojenny.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 25.07.2017, 19:28

Ja już sobie wyobrażam jakie chore żądania będzie miał agent Alexisa jak w styczniu zacznie negocjować z klubami, mając kartę w ręku.
Pewnie poniżej 400-450k tygodniowo nie zejdzie.

Komentowany temat: Stoke zaoferuje 25 milionów funtów za Chamberlaina? 25.07.2017, 19:26

Niech idzie, ale pod warunkiem że będzie wpis że 25% z kolejnego transferu wpada do nas, ba bankowo po roku czy dwóch mu się znudzi i pójdzie wyżej, więc znowu by nam kasa wpadła.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 25.07.2017, 19:22

@Simpllemann: Nie po to się zbrexitowali by teraz wyjeżdżać.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 25.07.2017, 18:57

@Szebson: Może.
Z drugiej zaś strony mówimy o transferze za 100+ mln, więc sądzę że jest tu sporo do dogadania, zanim ktokolwiek coś potwierdzi.
Tyle że Real może sobie pozwolić, a po sprzedaży Moraty FFP im również nie przeszkodzi.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 25.07.2017, 18:55

@Dominik11: O tak, The Sun.
Do dziś pamiętam, jak 3-4 lata temu THE SUN napisał, że Eden Hazard przybył właśnie do Londynu i kieruje się do London Colney.
Cóż, jak widać kierowca źle pojechał...

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 25.07.2017, 18:53

@Szebson: Marca waliła jakieś bzdury o 160+20 zmiennych, ABC podał 110+10 zmiennych i myślę że to jest bliższe prawdy.
Widać że Real po sprzedaży Moraty chce tą kasę zainwestować w napastnika, lepszego nie znajdą, a prawda jest taka że w Europie są może 3-4 kluby które mogą odrzucić taką ofertę.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 25.07.2017, 18:50

My tu myku myku a Mbappe kierunek Madryt, według ostatnich doniesień 110+10 zmiennych.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 25.07.2017, 18:48

My zawsze puszczamy nie tych co trzeba. Kiedy ja tu czekam by padły newsy Walcott sprzedany BAM! Gibbs sprzedany BAM! Debuchy sprzedany BAM! Perez sprzedany BAM! to wy tu ciągle o tym że ktoś chce Ox'a albo Sancheza wykupić.

A do dupy z takimi newsami.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 25.07.2017, 18:45

Albo Neymar z Alexisem.

Komentowany temat: Wellington Silva zostaje we Fluminense 25.07.2017, 18:44

No i po transferach.

Komentowany temat: Deportivo oferuje 10 milionów euro za Pereza 25.07.2017, 18:43

Dajcie mu odejść w pokoju. Tu w ogóle nie ma co analizować; gość grał, asystował i strzelał, a mimo przegrywał rywalizację z takimi tuzami jak Walcott. Nie wiem co mu obiecano, ale wątpię że zgodził się na transfer po to by siedzieć na trybunach.

Komentowany temat: Komentarz ws. Mahreza: Leicester tanio skóry nie sprzeda 25.07.2017, 18:36

Robienie sztucznego szumu, nic więcej. Jakby był taki kozak jakiego próbuje z niego robić jego agent, to za 50mln już by się ustawiła kolejka chętnych, a tak miesiące lecą, a oferty nie ma ŻADNEJ.

W życiu bym za niego nie dał więcej niż 30mln.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 24.07.2017, 17:56

Ale Barcelona się ośmiesza z tym Neymarem, po prostu nie mogę z nich.
Jak CR7 miesiąc temu podniósł raban w Realu że nie jest szczęśliwy, że odejdzie itd. to Perez momentalnie wygłosił jedno oświadczenie, w którym pokazał że nikt nie jest większy niż klub i że jak nie jest szczęśliwy, a będzie dobra oferta to do widzenia. I temat zamknął się w ciągu jednego dnia.
A teraz szopka z Neymarem, bo jego tatuś naciągacz jak zwykle chce wydusić z klubu jakąś extra kasę by mieć na panienki, a Ci zamiast ustawić ich obu do pionu to się ośmieszają, namawiają, jakieś niejasne oświadczenia, dyskusje w autobusach, błagania w samolocie itd.

I pewnie skończy się tak że tatuś dostanie co chce, a Barca będzie na swoje Tridente wydawała 50% budżetu przeznaczonego na całą drużynę.

Komentowany temat: Perez: Pozwólcie mi odejść do La Coruny 24.07.2017, 17:51

Chamstwo w czystej postaci.

Ja naprawdę nie rozumiem czym Perez mógł się tak narazić, bo serio traktują go jak śmiecia.

Komentowany temat: The Blues poza zasięgiem Kanonierów. Chelsea 3-0 Arsenal 23.07.2017, 10:36

@lays:
Zapewne jutro zostanie zaprezentowany @nieoczekiwanie@ nowy sponsor z Kataru i nagle się okaże że przychody są tak duże że balansują wydatki.
FFP to ściema, bo idzie ją ominąć na 30 róznych sposobów.

Komentowany temat: The Blues poza zasięgiem Kanonierów. Chelsea 3-0 Arsenal 22.07.2017, 17:57

Bo ja wiem czy Mahrez to taki kozak ?

Póki co to wygląda na 1 season wonder.

Komentowany temat: The Blues poza zasięgiem Kanonierów. Chelsea 3-0 Arsenal 22.07.2017, 16:23

0:3 ? No to Wenger out.



A już tak na serio to słabo to widzę bez Sancheza.

Komentowany temat: Sky Sports: PSG złoży ofertę za Alexisa 22.07.2017, 14:06

500 tys tygodniowki... oszaleli.
A moze milion tygodniowo + 30 tys za godzine treningu extra ?

Komentowany temat: Ostatni sprawdzian przed powrotem: Arsenal vs Chelsea! 22.07.2017, 10:44

Kto wie, może Ox zagra jedną połowę u nas a drugą u nich ?

W końcu towarzyski facet jest, co nie.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 22.07.2017, 09:47

https://pbs.twimg.com/media/DFNMZ9vWAAAtXDD.jpg:large

Fani PSG szaleją.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 22.07.2017, 09:42

@thide:
Tak, a na dwa dni poleciał do Paryża.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 22.07.2017, 09:39

A co do Sancheza to kilka raportów potwierdza, że jest obecnie w Paryżu, zameldowany w hotelu Royal Monceau, gdzie wczoraj udali się przedstawiciele PSG.
Pozamiatane jak dla mnie, a jak już to wydusić z szejka ile się da i sprzedać, lepsze to niż wzmacniać City.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 22.07.2017, 09:36

PSG stać obecnie na wszystko, bo ich prawnicy wymyślili ciekawy manewr na obejście FFP. Parę dni temu czytałem gdzieś, że szejk zamierza przelać im na transfery nawet do 500mln /jeśli w grze będzie Neymar/, a wszystko zostanie przelane z tytułu "innych środków przychodu", jakiegoś dziwnego zapisu w formule FFP, co zgodnie z opinią prawników zostanie uznane jako normalny przychód, i z tego tytułu że tyle zarobili, tyle mogą wydać.
I tyle odnośnie FAIR PLAY.

Komentowany temat: PSG gotowe wyłożyć wielkie pieniądze za Alexisa 22.07.2017, 09:31

Coś mi się wydaje że ta saga będzie nas prześladować do ostatniego dnia okienka.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 21.07.2017, 11:37

Ja tam ogolnie mam w d PiS czy PO, ale jak juz mialbym isc protestowac to musialbym wiedziec przeciwko czemu, a nie ze ide bo Tomek idzie albo bo kumpel powiedzial ze Kaczor to kretyn.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 21.07.2017, 11:32

@Simpllemann:
Odkad wszyscy resortowi uciekinierzy przeszli do TVN'u, nie widzialem ani jednej pozytywnej czy chociazby neutralnej informacji majacej zwiazek z PiSem. A jest ich sporo, raz nawet pamietam ogladajac Fakty nie dowiedzialem sie nic z tego co sie dzieje na swiecie, bo bite 20 minut bylo tylko o PiSie. TVP ma lepsza taktyke, po prostu olewa tych "opozycjonistow".

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 21.07.2017, 11:24

@Gunerxxx:
Zabawne jest ogladanie Petru I Schetyny w roli wielkich opozycjonistow walczacych o Polske. Ludzie juz zapomnieli co Ci ludzie robili przed PiSem.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 21.07.2017, 11:22

@Gracjanbuli:
Jest zla bo robi ja PiS. Tak w TVN'ie powiedzieli.
Ludzie niestety sami juz nie potrafia wyciagac wnioskow.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 21.07.2017, 11:18

PSG ma kase, bo juz podano ze ich prawnicy znalezli sposob na obejscie finansowego Fair Play. Ich budzet zostanie zasilony suma ponad 300mln z tytulu "innych srodkow" I bedzie to sie liczylo jako przychody.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 21.07.2017, 11:17

Bede jaja jak Neymar pojdzie za 220mln. Barca wtedy na chama bedzie szukala zawodnikow, I po kogokolwiek nie pojda cena momentalnie skoczy o 300%.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 20.07.2017, 21:48

Z tym Neymarem to chyba nie jest lipa.
Umiescil fotke z ojcem i ponoc leca do Francji.
Ale jaja. Pojdzie transfer z klauzuli ? 220mln ?

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 20.07.2017, 21:39

@Simpllemann:
A jeszcze dodaj że Chester powiesił się.... w dniu urodzin Cornella.
Creepy.

Komentowany temat: Arsenal szczęśliwie wygrywa po karnych z Bayernem 20.07.2017, 00:54

@Ranczomen:
Jak widzę to bzdury to mnie ponosi. Nikt nie kocha życia w Londynie.

Komentowany temat: Wojtek, coś ty narobił... 20.07.2017, 00:52

A dajcie sobie siana. Wojtka w klubie już nie ma, a Jack, który regularnie odwiedza szpital, którego łapano w klubach na fajkach i po alkoholu w Arsenalu nadal jest.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 19.07.2017, 01:02

W kółko i na okrągło ten sam burdel.
Na zmianę PO - PiS - PO - PiS. Inne nazwiska, inne cele - te same mordy, to samo chamstwo, korupcja, kupczenie stołkami, wyprzedaż majątku państwowego. Najgorsze co Polacy mogą zrobić to głosować na jednych bądź drugich.
Chyba więc z automatu przyjdzie głosować na Kukiza.

Komentowany temat: Exodus Kanonierów już w tym tygodniu? 18.07.2017, 13:49

Jeszcze Walcotta dopisac do tej listy I starczy.

Komentowany temat: Kolejne pewne zwycięstwo Kanonierów na tournée 17.07.2017, 18:19

Trzeba jeszcze zmówić zdrowaśki żeby ktoś złożył oferty za Gibbsa i Walcotta.

Komentowany temat: Kolejne pewne zwycięstwo Kanonierów na tournée 16.07.2017, 14:06

@ZielonyLisc: Powiem tak - biorąc po uwagę jak nasz klub podchodzi do kwestii transferów i tygodniówek, a także kwestii ekonomicznych w ogóle, nie uważam by klub/właściciel/trener pozwolił na odejście Sancheza za darmo po upływie kontraktu.
Moim zdaniem będą napierali do końca okienka by podpisał, i naprawdę nie będę zdziwiony jeśli sprzedaż nastąpi w ostatnim dniu. Po prostu nie wierzę by wypuścili te gwarantowane minimum 30-40mln z rąk.
Sytuacja z Lewandowskim była inna, tam chodziło akurat o bardzo złe relacje miedzy klubami i wzmocnienie w sumie JEDYNEGO liczącego się rywala w lidze.
Zresztą co ja się będę spuszczał - wystarczy posłuchać co mówi Sanchez. On naprawdę chce wygrać tą cholerną LM.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady