Komentarze użytkownika enrique

Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 522 z 550 (komentarze od 20841 do 20880):

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 30.08.2016, 00:23

James to madness ?
Z top formą pewnie tak, ale z obecną zdecydowanie nie, a pod formą to on już jest od dawien dawna.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 30.08.2016, 00:22

Fakt faktem Jack będzie robił za zapchajdziurę... Wypożyczenie byłoby dobrą opcją, w końcu nie grał prawie od roku, każda minuta mu się przyda, a jak coś się nam wywali to zawsze możemy go ściągnąć z powrotem.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 23:02

Torpak za Gabriela ?

MEGA NEWS !

Z chęcią pożegnam, sam odprowadzę do samolotu i pomacham.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 22:57

Yo, może zamiast 2 będą 4 transfery ?

TO by dopiero Wenga pojechał.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 22:52

Gene Wilder zmarł.

Mistrz. Zawsze z chęcią wracam do \"Nic nie widziałem, nic nie słyszałem\".

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 22:49

Nie ma dobrych filmów ostatnio.

Jedynie seriale trzymają poziom.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 22:45

Heh a teraz się wziąłem za klasyk, który widziałem raz, jakieś 20 lat temu...
La Piovra - Ośmiornica.

Mega serial. Pamiętam że kiedy był finał 4-ego sezonu, musiałem iść na ślub kuzyna, a że miałem jakieś naście lat, to nie mogłem się urwać... ale wujek się urwał, i wrócił... zapłakany... serio. Wtedy się domyślałem co sie mogło stać, teraz stety-niestety juz wiem.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 22:42

Gry ?
Jakieś 10x razy trylogia Mass Effect
Jakieś 6x razy trylogia Dragon Age
Jakieś 3x razy trylogia Wiesława

Do tego wszystkie Baldury, Deus Exy, Skyrimy i Obliviony, Kotory, FM\'y od 2011 rok w rok, ESO online, TOR online...

I j

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:52

Jerzyk i US Open ?
6:0 i 6:1

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:51

Ha, ja mam SSD 64 systemowy, Black Caviara 2GB na gierki i aplikacje, a do tego 1TB przenośny Buffalo i 500GB przenośny Seagate, a także 3x64GB sticki USB do pierdoł xD

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:49

@mitmichael
Ja kiedyś miałem PS3, ale gry były za drogie, sprzedałem PS3 i lapka i kupiłem sobie stacjonarkę.

Przez ostatnie 5 lat wymieniłem jedynie grafę - 660 na 970, dołożyłem promocyjny SSD 64GB z którego zrobiłem systemowy i nie czuję bym w najbliższym czasie musiał zmieniać cokolwiek innego, bo komp nadal śmiga wyśmienicie, i to pod 10-tką.

Jedyne co mnie razi w GTX\'ach to ta bardzo średnia wydajność w DX12 w porównaniu do Radków.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:26

Znam kolesia za sprzętem wartym 15 tysięcy.
W zestawie min. 32GB RAm, 2x 1070 SLI i inne takie cuda.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:24

@mitmichael
970 jest ok, ale w dniu dzisiejszym zainwestowałbym w Radka.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:15

@970 czy 390

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:14

@fizjo_afc
Masz świetną kartę kolego, kiedy kupowałem siedziałem 3 dni i maglowałem czy wybrać 970 czy 970.

Wybrałem nVidię, i teraz w sumie żałuję, bo Twoja karta ma ZNACZNIE lepsze osiągi,a cena praktycznie ta sama.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:13

@thide
960 praktycznie nie jest w stanie użyć tych 4GB.
Kompletnie bezcelowa strata kasy, lepiej władować się w Radka 470, przyszłościowy i pod DX12 zostawia 960 daleko w tyle.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:11

Battlefield 1 to absolutny MUST BE tego roku :)

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:10

Przykładowo za tydzień do Deus Ex\'a wyjdzie patch pod DX12, i mój 970 zostanie daleko w tyle za wszelkiej maści Radeonami.

Niestety, ale nVidia dała ostro dupy z tymi obliczeniami asynchronicznymi pod DX12.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:08

GTX 660 ?
Serio ? Ja tą kartę kupiłem 5 lat temu, a była to najsłabsza karta jaką już wtedy oferowali /składałem ekonomiczny zestaw/. Odpuśćcie sobie kastraty typu 960, szczególnie jakieś udziwnione wersje 4GB.
Albo macie kasę i ładujcie się w GTX 1060/1070, a jak macie mniej kasy to idźcie w Radeony serii 470/480, bo one w DX12 dostają takiego kopa że łeb opada.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:03

Rok temu kupiłem MSI 970 i szczerze... do dziś wymiata.
Właśnie ogrywam Deus Ex Mankind Divided w ustawieniach very high a to jedna z najbardziej wymagających gier na PC.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 20:01

Lacazette kontuzja 3 miesiące ha
Zaoferujmy im Sanogo za.... 30 mln.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 18:29

E tam, w Szczecinie nie jest wcale tak źle.
Kolega mieszka tam od dobrych 8 lat, różnie bywa, okazjonalnie oddaje się przypadkowym facetom za parę stów ale ogólnie jest zadowolony.

Komentowany temat: Sky Sports: Chambers wypożyczony do Middlesbrough 29.08.2016, 18:24

Skończy jak Carl, już go więcej na Emirates nie zobaczymy.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 29.08.2016, 01:18

Dziś nie będzie oficjalek bo w Anglii jest dziś bank holiday czyt. święto biura nieczynne.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:51

No i klops panie Boruc. Stracić bramkę i prowadzenie w 94 minucie...

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:41

Teraz Sanchez miał piłkę, świetnie ustawiony, zwolnił... ups, sorry, nie mamy napastnika, nie było komu zagrać.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:37

Szkoda że na drugą połowę mentalnie wyszli zupełnie inni zawodnicy.

Nie rozumiem czemu przestaliśmy grać po przerwie.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:22

Monreal od początku sezonu tragedia, jak tak dalej pójdzie to Gibbs dostanie szansę.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:20

Sanchez gra mega bo nie gra jako napastnik a jako skrzydłowy.

W zasadzie dziś nie ma napastnika, a do środka schodzi ten kto ma najbliżej xD

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:09

streamsarena.eu/events/20160827/watford-vs-arsenal-live-stream-3.php
HD mega jakość i nie tnie

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:09

Ox wyląduje na ławie na długo, i to już po przerwie reprezentacyjnej.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:09

Ja liczę że Perez to będzie ten gość, który w przeciwieństwie do Giroud będzie umiał też grać przodem do bramki i wykorzystywać setki od Oezila.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:08

Bo Sanchez i Ozil to jest klasa światowa. Jedyne czego im brakuje, to partnerów do gry.
Czasem jak się pozostali zmobilizują i wzniosą na wyżyny to mamy mecz jak dziś, a jak nie to niestety sami nic nie ugrają.

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:58

@imprecis
hahahahahahahahahahaha tak z pewnością ktoś z klubu wyda 30mln za LO w momencie kiedy Wenger uważa że ma tą stronę obsadzoną.

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:57

@lays
Ramsey na skrzydło i po tiki-tace...

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:57

Faktycznie Xhaka dzisiaj niszczy system.
Za tą połowę 10/10 dostaje ode mnie właśnie Xhaka i Sanchez, Ozil jakieś 9,5.

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:49

Walcott chyba przeczuwa nadchodzącą ławę po powrocie Giroud i przyjściu Pereza, dlatego GRA.

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:49

Serio jak jeszcze dojdzie Mustafi i Perez to będzie można pograć w piłkę.

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:47

SANCHEZ I OZIL TO SĄ ASY PO PROSTU !!!!

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:47

OZIL MISTRZ !!!!!!

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady