Komentarze użytkownika enrique
Znaleziono 21816 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 535 z 546 (komentarze od 21361 do 21400):
Za chwilę Wenger będzie rozmawiał z byle kim, tak długo jak długo cena będzie promocyjna.
Może kolejny Rashford, a może nie.
Niech zagra ten nowy Japoniec, albo mój kumpel z B-klasy.
Wilmots wyleciał.
Jeśli serio wróciłby do nas ktoś z dwójki Verma/RvP to uznałbym że Wenger cierpi na demencję.
Jemu to przede wszystkim potrzeba URLOPU.
To jest nienormalne ile on grał w ostatnich dwóch latach - cały sezon w klubie - latem Copa America - potem znowu cały sezon w klubie - i znowu Copa America.
Przez najbliższe 4 tygodnie powinien odpoczywać.
Po co ?
Mamy Chambersa na ławce, młodego, perspektywicznego.
Thomas niestety ma swoje lata, do tego w ostatnich 3 latach przez większość czasu zwiedzał szpitale.
Zdecydowanie NIE.
Ox to równia pochyła.
Z roku na rok gra coraz gorzej, a w ostatnim roku to już zupełnie nic nie grał.
Nie zawsze talent rozwija się tak jak tego chcemy. Ox jest tego dobrym przykładem.
Walcotta i Ox'a sprzedałbym od ręki.
Od początku pisałem że nie ma tematu Igły, i prawdopodobnie nigdy go nie było...
Takie wymysły każdego lata są tu na stronie, jakiś dziennikarz widział, inny słyszał, jeszcze inny wie, a na końcu i tak oficjalka jest na stronie innej niż a.com
@Rivaldo
Daj spokój, krew się leje, a komedia nadal trwa.
Niech im wyślą kredki, niech się oburzają i organizują marsze.
Tak jak pisałem po ostatnich atakach - w końcu dojdzie do ataku gdzie zginie mnóstwo dzieci i wtedy pójdzie fala. Jak widać 20-cioro to za mało.
@WilSHARE
Nie trzeba być wróżbitą Maciejem by wiedzieć że jeśli nie wzmocnimy ataku to kolejny sezon pójdzie z diabły, a pamiętaj że w tym roku już nie będzie for jak w zeszłym sezonie, bo cała czołówka zbroi się na potęgę.
Oczywiście będą potrzebować czasu na zgranie, u nas pod tym względem łatwiej, ale jeśli coś stanie się z Giroud to kto zagra z przodu ? Bezużyteczny Walcott, Sanogo który się do rezerw nadaje co najwyżej czy ten nowy Japończyk ?...
Lubię go, dlatego wolę by odszedł.
Wenger z kolei ma jakiś problem - gdy trzeba było wprowadzić na boisko świeżego zawodnika, to wprowadzał mecz w mecz Walcotta, tak samo bezużytecznego przy każdym kolejnym wejściu.
Joel z kolei nie dostawał minuty czasem po 4-5 spotkań pod rząd.
Z kolei kiedy była u nas plaga kontuzji i Joel grał, to nawet dobra gra go nie uratowała. Wystarczył JEDEN gorszy mecz i ława. W tym samym czasie Ramsey potrafił zagrać CZTERY totalnie beznadziejne mecze pod rząd, a i tak wychodził w kolejnym.
Dlatego wolę by odszedł. U nas się zmarnuje, a w Valencii ma szansę pokazać jak dobrym jest piłkarzem.
Walcott przydatny... tak, ale chyba w Fifie.
A co do Joela... bardzo nie fair. Rok temu, kiedy miał dobrą ofertę, bodajże z Hiszpanii, to w ostatniej chwili zablokowaliśmy jego transfer po to, by kolejny rok grzał u nas ławę, a teraz z kolei pokazujemy mu drzwi.
@hanzo
Zwracam honor.
Myślałem że chodzi Ci o pierwszą jedenastkę.
@hanzo
Trochę poleciałeś.
Jako top określiłbym Sancheza, Oezila, Kosę i Cecha, do tego mamy kilku obiecujących piłkarzy.
Oby tylko był to napastnik a nie kolejny skrzydłowy MOGĄCY grać z przodu
Z tym pytanie o dostępność, to, bez przeproszenia, "pier... kotka za pomocą młotka".
W futbolu liczy się KASA. Żeby kupić trzeba zapłacić. "Dostępni" to są zawodnicy wystawieni na listy transferowe. Balotelli jest "dostępny".
Wenger jest cwany. Oezil był "dostępny", Sanchez był "dostępny", ze względu na niską klauzulę uruchomił Vardy'ego a tu niespodzianka!
Nie da się zawsze kupować po promocji, czasem trzeba zabulić.
Jeśli znowu szuka "dostępnego", czyli na liście transferowej i w promocji, to zostaniemy z Giroud, bo w te lato na tej pozycji żadnych promocji po prostu nie będzie, a każdy dobry napastnik jest w cenie.
Według Kickera, Goetze i Schurrle są już praktycznie w BVB.
Znając Wengera, JEŚLI kogoś ściągnie, to będzie to znowu ktoś kompletnie nie brany pod uwagę, a nazwisko wypłynie jak już praktycznie wszystko będzie dogadane.
Tak jest z 90% transferów Wengi.
Czy dzień przed transferem tego japończyka jakiekolwiek "źródło" o nim pisało ?
14-07-2016
Arsenal nadal szuka napastnika
01-09-2016 Deadline Day
BREAKING NEWS:
- Messi widziany w London Colney
- Higuain już na lotnisku w Londynie
- Sensacja! W ostatniej chwili Wenger wyleciał do Francji by sfinalizować transfer Lacazette!
godz. 23:30
Wenger już śpi.
02-09-2016
Konferencja prasowa: "Próbowaliśmy, składaliśmy oferty, negocjowaliśmy"....
Kante ponoć idzie do Chelsea za 30mln, odrzucił ofertę przedłużenia od Lisów z pensją 100k tygodniowo, ponoć bardzo chce pracować z Conte.
Jako że my i tak nikogo póki co nie kupujemy, może ktoś da jakiś update odnośnie najnowszych zakupów Guardioli, Kloppa, Mou, Conte'go czy Ranieri'ego ?
To się zawsze fajnie czyta - ŹRÓDŁO - The Sun, Daily Star, Independent, Metro, Express itd
W którymś z tych poczytnych magazynów widziałem raz artykuł o gościu z sercem przeszczepionym od małpy...
Według Neapolskiej prasy Higuain nie jest zaintersowany ani przejściem do nas, ani do PSG.
Także...
Valencia ponoć chce kupić Campbella.
To że Verma chce wrócić to jestem w stanie zrozumieć, jako że zainteresowanie nim jest prawie zerowe, a do tego ewentualni kupcy oferują mu o niebo niższą pensję niż miał u nas.
Sory Batory, ale więcej łóżek w naszym szpitalu na chwilę obecną nie posiadamy.
Gascoigne... wygląda jak statysta w Walking Dead.
Nie ma co się na nim spuszczać, to tylko kwestia czasu kiedy zobaczymy jego nekrolog.
Yo, imprecis siedzi tu od 2008r. a Wy chcecie go zbanować ?
W wielu kwestiach ma rację, choć faktycznie czasem za bardzo bierze pewne rzeczy do siebie, a i mało rozgarniętych ludzi tu nie brakuje.
@Marcinafc93
Serio wierzysz że Wenger zapłaci za jednego zawodnika +50mln ????
Co Wy z tym Draxlerem... przecież oni go nie puszczą za mniej niż 50mln a tyle Wenger nie da.
Zidane chyba spóźni się z Kante, bo według francuskich gazet ten już dogadał się z Chelsea.
Barca to robi transfery. Cała akcja z Digne zamknęła się w ciągu 7 dni i jest już oficjalka.
Tak się kupuje zawodników.
Klopp pozbywa się wielu zbędnych zawodników; Ibe, Skrtel, Mario, Sinclair, Toure...
Do tego zrobił już 3 inteligentne transfery, a będą kolejne.
Koleś sobie poradzi, ułoży to.
Nie to co Brendan, piszący od nowa historię piłki nożnej... z Gibraltarem.
Tak, spoko, grajmy najlepiej samymi pomocnikami i skrzydłowymi, bo jeśli on odejdzie to już nie będzie w zespole żadnego napastnika.
Czekając na newsa o nowym napastniku dostaję newsa o możliwości odejścia jedynego jakiego mamy.
Wybornie.
@ziomek
Przecież nikt nie negocjowałby za plecami klubu, chodzi jedynie o wybadanie czy zawodnik jest w ogóle zainteresowany transferem.
Zobacz jaka pompa z Vardym - BREAKING NEWS - Arsenal aktywuje klauzulę... i temat sam się zamknął, bo nikt nawet nie wybadał czy Vardy w ogóle jest zainteresowany transferem.
Równie dobrze Kroenke jutro mógłby oszaleć i powiedzieć daję 120 baniek chce Ronaldo i aktywować jego klauzulę... efekt byłby ten sam.
Negocjowanie ze plecami a wybadanie zainteresowania to dwie różne sprawy; tej pompy z Vardy'm można było sobie oszczędzić; najlepiej zaś na tym wyszedł sam Vardy, bo dostał praktycznie dożywotni kontrakt i sporą podwyżkę, ale my wizerunkowo za dobrze na tym nie wyszliśmy.
Bzdura powiela bzdurę. Wenger ma niby sprzedać Giroud, swojego krajana, do tego jak widać pupila, który idealnie pasuje na zmiennika/jokera, a zamiast niego pozostawić w składzie bezużytecznego, drogiego w utrzymaniu, totalnie bez formy Walcotta, który z ławy nie schodzi ?
Serio kocham czytać te "źródła".
@ziomek
Jak to o co ?
Wpierw badasz czy zawodnik jest zainteresowany, a dopiero potem aktywujesz klauzulę !
Równie dobrze jutro jakiś chiński klub mógłby aktywować klauzulę Messiego i co by z tego było ? Jedynie szum medialny.
@shark31
Grozi podbiciem ceny albo konkurencją która może się pojawić znikąd /prawdziwą lub wyimaginowaną/...
Jak chcesz kupić zawodnika to gadasz z nim, WYKŁADASZ kasę i kupujesz. Tak robią normalne kluby.
Tylko u nas takie cuda że wpierw aktywujesz klauzulę a potem się okazuje że albo jej nie ma /Suarez/, albo zawodnik do nas nie chce /Vardy/.
Widać że te ruchy to tylko kolejna podpucha by po kolejnym zamkniętym okienku bez napastnika powiedzieć po raz kolejny PRÓBOWAŁEM...
Odpuszcza zawodnika bo wypłynęło info że negocjuje ?
To chyba jakaś kpina.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Tak, ale Bacca to już 30 lat na karku.
To nie jest przyszłościowy zawodnik.
Może gdyby był w jakieś mega promocji to warto by o nim pomyśleć, ale cokolwiek powyżej 20mln to byłaby abstrakcja.