Komentarze użytkownika fabregas1987

Znaleziono 27185 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 475 z 680 (komentarze od 18961 do 19000):

Komentowany temat: Wenger: Luz najważniejszy w grze Robina 02.01.2012, 16:58

wielka szkoda, ze nie pobil tego rekordu, ale sam fakt, ze znalazl sie przed Henry'm sprawia, ze Holender moze byc z siebie dumny ...

Komentowany temat: Van Persie zadowolony z życia w Londynie 02.01.2012, 16:57

ma ktos moze jakies informacje na temat jego dzieci, bo jestem ciekaw ... (czy urodzone byly w Holandii, wiek, itp.) :D

Komentowany temat: Wenger: Zwycięstwo z Barceloną wydarzeniem roku 02.01.2012, 16:55

teraz przestalismy juz grac o CC, ale nadal sa nadzieje, jestesmy w Top4, chociaz wielu po poczatku sezonu nawet nas nie widzialo w pierwszej 7, mysle, ze to w jaki sposob Arsenal sie podniosl przez te 14,15 kolejek moze byc nazwane come-backiem pierwszej rundy Premiership ...

Komentowany temat: Zwycięski Arsenal kończy rok w 'top four'! 01.01.2012, 17:56

w tej kolejce tylko Arsenal zagral dobrze (przyzwoicie) z czolowki ... teraz jeszcze wieksza szkoda, ze stracili pkt. z Wolves, bo by bylo tylko 7 do lidera i 1 Spurs ...

Komentowany temat: Statystyki po meczu z QPR 01.01.2012, 17:54

widoczna przewaga Arsenalu, zasluzenie wygralismy :D

Komentowany temat: Zwycięski Arsenal kończy rok w 'top four'! 01.01.2012, 15:20

szkoda, ze Van Persie nie pobil rekordu, naprawde nalezalo to mu sie ;) zycze mu, aby w tym roku sie o to spostaral, ale chyba bedzie ciezko ...
Fajnie, ze jestesmy w Top4, teraz czas na gonienie Spurs, a potem zobaczymy co sie wydarzy ;)
Szczęsliwego Nowego Roku dla wszystkich wiernych fanow Kanonierow !!!

Komentowany temat: Arsenal z ofertą za Podolskiego? 01.01.2012, 15:15

mysle, ze 12,5 mln. to Arsenal bylby w stanie wyłozyc, a Podolski napewno jest lepszy od Gervinho, Chamakh'a, Parka czy Arszawina ...

Komentowany temat: Klub wiąże długoterminowe plany z Thierrym 01.01.2012, 15:14

nie wiem czy to dobry pomysl, jak za kilka (moze kilkanascie ;p) lat odejdzie Wenger to wtedy wszyscy beda chceli Titiego na menedżera, a wiecie przeciez, ze nie wszyscy swietni pilkarze sprawdzaja sie w roli trenerow.

Komentowany temat: Arszawin najlepszy w spotkaniu z QPR 01.01.2012, 15:11

nie wiem dlaczego, ale przez ok. 30 min pierwszej polowy zastanawialem sie czy Arszawin jest wgl. na boisku ? chyba nie slusznie zostal wybrany MoTM ;p

Komentowany temat: Bridge trafi na Emirates? 01.01.2012, 15:10

matko co sie dzieje w Arsenalu ??
Wayne Bridge to chyba nie jest az taka zla opcja ...

Komentowany temat: Ramsey zadowolony po zwycięstwie 01.01.2012, 15:09

Aaron zagral lepiej niz w kilku ostatnich meczach ... oby tak dalej ;)

Komentowany temat: Koscielny: Jesteśmy kowalami własnego losu 01.01.2012, 15:08

Jezeli bedziemy grac solidnie z "sredniakami" i spina na wielkie mecze na Emirates to mozemy sprawic wielka niespodzianke :D

Komentowany temat: Van Persie chce powrotu Adamsa do Arsenalu 01.01.2012, 15:05

Adams napewno by pomogl mlodym pilkarzom stawiac pierwsze kroki w futbolu ...

Komentowany temat: Wenger: W tym roku pokazaliśmy naszą solidarność 01.01.2012, 15:03

jakbym chcial jakies trofeum ... najbardziej marzy mi sie FA Cup i 3 msc. w lidze (przed Spurs)
oczywiscie moglbym powiedziec, ze chce potrojna korone, ale nawet w marzeniach trzeba miec chlodny umysl ... ;)

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 01.01.2012, 15:01

jak zwykle nie ma nic o Park'u ;/
kurde Vermaelen kontuzja, oby to nie bylo nic wielkiego ...

Komentowany temat: Pomeczowe oceny Goal.com 01.01.2012, 14:59

Walcott kolejny slaby mecz, no co sie dzieje z tym zawodnikiem ?

Komentowany temat: Frimpong na resztę sezonu w Wolves 01.01.2012, 14:58

mysle, ze wybierze Ghane, to jego kraj, on ma afrykańska krew, a w Anglii jedynie mieszka ...

Komentowany temat: Zwycięski Arsenal kończy rok w 'top four'! 31.12.2011, 17:54

jestesmy w Top4 i zmniejszamy strate do Kurczakow, szkoda, ze Van Persie nie wyrownal rekordu, ale i tak jest wielki :D:D:D

Komentowany temat: Uczcić Sylwestra zwycięstwem, Arsenal vs QPR! 31.12.2011, 16:33

chyba reka w plu karnym !

Komentowany temat: Uczcić Sylwestra zwycięstwem, Arsenal vs QPR! 31.12.2011, 16:30

jej Van Persie, znowu nie umiemy wykorzystac ;/

Komentowany temat: Uczcić Sylwestra zwycięstwem, Arsenal vs QPR! 31.12.2011, 16:28

jakbym widzial mecz z Wolves, znowu duzo atakujemy i nie umiemy skończyc ;/

Komentowany temat: Uczcić Sylwestra zwycięstwem, Arsenal vs QPR! 31.12.2011, 16:17

dajcie link, bo moje stronki dzisiaj zawodza ;/

Komentowany temat: Wenger: Henry wciąż ma to coś 31.12.2011, 16:15

jak juz wczesniej pisalem, Thierry to "pure class" on nawet jak nie bedzie gral to wniesie wiele dobrego do druzyny :D:D

Komentowany temat: Podsumowanie 2011: Najważniejsze momenty 31.12.2011, 15:29

kilka byl fajnych momentow, ale niestety wiecej tych smutnych, rozcarowujacych ;/

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs QPR 31.12.2011, 15:26

hahaha, przewidzialem sklad :D:D

Komentowany temat: Pamiętne cytaty 2011 roku 31.12.2011, 15:25

Szczęsny jeszcze kilka fajnych wypowiedzi mial :D

Komentowany temat: Uczcić Sylwestra zwycięstwem, Arsenal vs QPR! 31.12.2011, 13:33

Gigi -->
no a Arteta nie jest zawieszony za kartki ? bo tak to bym go wystawil ...

Komentowany temat: Uczcić Sylwestra zwycięstwem, Arsenal vs QPR! 31.12.2011, 13:16

---------------------Szczęsny------------------------
--Djourou--Koscielny--Mertesacker--Vermaelen--
-------------Coquelin----Song.B.--------------------
-----Walcott--------Ramsey-----------Arshavin-----
--------------------V.Persie---------------------------
kto sie zalozy, ze zagramt takim skladem ? :D
zobaczycie, Boss wystawi najmocniejsza 11 aby Robin pobil ten caly rekord ;)

Komentowany temat: Uczcić Sylwestra zwycięstwem, Arsenal vs QPR! 31.12.2011, 12:45

fcescf -->
ma byc dostepny na koniec stycznia, a mecz z Milanem jest 15 lutego, wiec raczej tak ;))

Komentowany temat: Trafienie Robina najlepszą bramką 2011 roku! 31.12.2011, 12:32

Mi sie osobiscie podobala jeszcze bramka Bendtner'a, a glosowalem na Robina vs Barcelona :D

Komentowany temat: Wenger o sprowadzaniu z powrotem wyjątkowych piłkarzy 31.12.2011, 12:31

Hnery to klasa sama w sobie, młodzi gracze nawet dla niego beda chcieli jeszcze lepiej zagrac :P

Komentowany temat: Frimpong o krok od Wolves? 31.12.2011, 12:30

dobrze! niech sie podszkoli, bo talent ma wielki :D

Komentowany temat: Wenger o uniwersalności Thierry'ego 31.12.2011, 12:28

na skrzydlo w tym wieku pewnie bedzie juz za wolny, wiec ŚN zamiast Van Persiego ...

Komentowany temat: Wenger: Dzisiaj Robin zagra, ale... 31.12.2011, 12:27

lepiej niech zagra na pelnych obrotach z QPR, a z Fulham niech odpocznie, lepiej nie ryzykowac ...
mam zle przeczucia co do nadwyrezania Robina, ale zle mysli na bok, dzisiaj Arsenal miazdzy Rangersow, a RvP bije rekord ligi :D

Komentowany temat: Warnock: Czekam na powrót Thierry'ego 31.12.2011, 12:21

chcialbym zeby Arsenal wygral ten mecz, zachowal czyste konto, a Robin niech strzeli 2 bramki i zrowna sie z Shearer'em ;)

Komentowany temat: Uczcić Sylwestra zwycięstwem, Arsenal vs QPR! 30.12.2011, 22:44

mam pomysl dla redakcji na nastepna sonde:
Ile razy J.Y.Park zagra w 2012 roku w Premier League?
- 0 meczy
- 1 mecz
- 2 mecze
no bo wiecej to chyba nie ;))

Komentowany temat: Wideo: Johan Djourou prezentuje 30.12.2011, 22:42

haha co JD robi ze swoja glowa to nie mam pytań ...
żółte włosy i hipsterskie gogle :D

Komentowany temat: Robin o wspomnieniach z 2011 roku 30.12.2011, 22:37

No to prawda dwumecz co prawda byl przegrany, ale 2:1 na Emirates i to jeszcze w taki sposob to niezapomniana chwila ...
ja jeszcze bardzo miło wspominam wygrana 3:1 z Chelsea (chociaz nie wiem czy to w grudniu przypadkiem nie bylo), niestety wiecej bylo tych zlych momentow ;/ 4:4 z Newcastle, 2:8 z United, ciezko sie takie chwile wspomina ...

Komentowany temat: Ramsey zadowolony z linii pomocy 30.12.2011, 22:33

No to Benayoun zaryzykowal, jakby wybili pilke a Yossi'ego by tam nie bylo to kto wie czy z kontry na 1:2 by nie strzelili ;p

Komentowany temat: Uczcić Sylwestra zwycięstwem, Arsenal vs QPR! 30.12.2011, 17:13

Mysle, ze nie ma co liczyc na Park'a, z jakiegos powodu Wenger na niego nie stawia ;/ a przeciez Gervinho i Chamakh moga jeszcze grac :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady