Komentarze użytkownika fabregas1987
Znaleziono 27185 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 523 z 680 (komentarze od 20881 do 20920):
bardzo dobrze, ze ma takie zaangazowanie, juz lubie tego goscia ;)
czyli za rok mozemy sie spodziewac Hazard'a :DD szkoda, ze tak pozno, ale benayoun nie jest az taki zly ;pp
ale tez powiedzial xd ale fajnie, ze per zawsze lubil Arsenal (chociaz jakby przeszedl gdzie indziej pewnie tez by tak gadal) ;dd
Arsenal23 --?
Fabregas - Arteta - 0 ??!! tutaj troche przegiales, powinien byc zddecydowanie minus ;pp
ze statystyk wynika, ze Gervinho i Park to najlepsze transfery, ale oczywiscie Mertesacker nie jest tu po to aby zdobywac bramki ;)
No ;) wzrost pera i umiejetnosci vermy, calkiem dobre polaczenie :D
aha, no to git, mi w sumie obojetne, ale teraz ten mecz nabierze wiekszego smaczku, chyba, ze bendi nie dostanie pozwolenia na gre z nami :PP
aha, no to git, mi w sumie obojetne, ale teraz ten mecz nabierze wiekszego smaczku, chyba, ze bendi nie dostanie pozwolenia na gre z nami :PP
Filip151 -->
zeby tlumaczyc tak normalnie na strone K.com ?? to niedlugo, jakies 10 lat ;pp
youtube.com/watch?v=tIeKrWJnl6w
czyli karnych wykonywac nie bedzie :D
ludzie przestancie narzekac na te transfery, bo jak nie ma to tez narzekacie !!! narazie nie wiadomo jak ci zawodnicy beda grac, wiec moze z ocenami poczekajmy tak, hmn ... do grudnia ??
no bardzo dobrze !!! a co do numerow, to latwo bylo przewidziec :PP
IMO tak bedzie wygladal nasz najsilniejszy sklad:
---------------------Szczęsny-------------------
--Sagna--Mertesacker--Vermaelen--Santos--
-----------Wilshere-------Song.B.----------------
-----Walcott-------Arteta--------Gervinho--------
-------------------V.Persie(C)-----------------------
ławka:
Fabiański, Koscielny, Gibbs, Benayoun, Diaby, Arszawin, Park ;)
uwazam, ze to kienko nie bylo wcale takie zle jak niektorzy mowia ...
napewno na plus: Gervinho, Santos, Mertesacker i Arteta (w sensie, ze lepszy od Ramsey'a), Campbell niech sie ogrywa w Lorient, Jenkinson i AOC to narazie mlodzi gracze, wiec nie wiem czy mozna czegos od nich wymagac, a Benayoun to juz doswiadczony gracz, ktory ostatnimi czasy byl bez formy, wiec zobaczymy czy Żydek moze bedzie mial swoja 2 mlodosc ? ;]
zdecydowanie transfer na TAK !!
odszedl Clichy, a przyszedl Santos, moze francuz jest dobry w defenswywie, ale Brazylijczyk napewno nadrabia umiejetnosciami w ofensywie, a Traore nie licze jako odejscie, bo i tak sezon temu nie bylo go na Emirates ;)
no wreszcie jakies doswiadczenie zawitalo do Arsenalu, mysle nawet, ze ograny na boiskach PL Arteta jast tak samo wartosciowy jak zupelnie zielonuy w Anglii Hazard :DD
spoko, bedzie dobrze grac, to dostanie z 15 tys. wiecej :PP
przed ostatnimi transferami Arsenal byl wyceniany jako 6 najbardziej wartosciowa druzyna PL, teraz jestesmy juz 4 :D
no trudno, Wenger tez musial sie pogodzic ze strata Cesc'a i Samir'a ...
oo to dobrze, przynajmniej nie bedzie glupich fauli, mam nadzieje, ze da duzo dobrego druzynie AFC ;))
to ile on bedzie gral w Arsenalu ?? rok ?!
jak dla mnie to Chamakh moglby isc na wypozyczenie, a beniek u nas, no ale i tak zycze mu powodzenia ;)
pewnie bedzie gral z "8", a cena za niego to ok. 10 mln. funtow, wiadomo, ze nie jest tak samo dobry jak fabs, ale napewno lepszy od ramsey'a ....
dziekuje panowie !!! okienko trasnferowe uwazam za skoczone i ogolnie udane przez Arsenal !!! jutro szkola niestety, wiec ide spac ;/ witam jeszcze raz w AFC:
Park'a, Mertesacker'a, Santos'a, Benayoun'a i Artete !!!!!!!!
TomekZ -->
tak z 15 % ;/
bardzo dobrze, teraz mamy lawke !! no bo w koncu kto jest lepszy Hazard i oyzakup ma lawce, czy Arteta i Benayoun na lawce ?? ;)
ale ludzi musi siedziec na arsenal.com skoro im sery siedaja :P
nie rozumiem tego transferu, ale jest doswiadczony, no i wreszcie sie ławka wydłuzy ;)
Beniu oficjlanie na wyp. w Sunderlandzie !!!
a co do Tottenhamu to zakontraktowali Parkera/Cahilla czy nie ?
koniec !!!
Gofer999 -->
po.ebalo cie ?? taki z ciebie hejter, a ciekawe co ty bys zrobil ?? nie umiesz czytac, ze nie wiesz, ze Wenger chcial kupowac tylko zarzad kasy na tygodniowki nie chcial dac ???!! co za jełop z ciebie ...
hahahah Hulk do Anży Machaczkała, ale se ktos wymyslil :D:D
jestem zadowolony z transferow Santos'a i Per'a, a JY Park i Benayoun to chyba raczej wzmocnic lawke przyszli, ale to dobrze, bo zawsze wszyscy narzekali, ze krotka lawka to teraz macie !!
"Raul Meireles negocjuje z Chelsea warunki kontraktu indywidualnego. "
o.O
ja piernicze, ale Arsenal koksi ;pp
Mertesacker, Santos, Benayoun, kto jeszcze ??
czekam na Artete/Hazard'a, bo przed chwila uslyszalem gdzies, ze Eden przebywa w Londynie ;)
Ale to u nas zostalo 30 minut ! a w Angii chyba jeszcze 1,5 h czy nie ?
APPARENTLY Everton accepted our £10m bid for Arteta, but Arsenal doesn't want to pay him £90k p/w
ehh ;/ czyzby znowu zarobki mialy stanac na przeszkodzie ?? 90 tys. to mozna chyba jeszcze przebolec, co Kroenke ?? a Arteta jest o niebo lepszy od Benayoun'a ;pp
wazne, ze jest wysoki, bo takich graczy nam brakowalo, miejmy nadzieje, ze sie wkomponuje w zespol ;)
Witamy w AFC ;))
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
no to za rok Arsenal jedzie do Korei na pre-sezony :D:D
co do Park'a to wiadomo, ze narazie bedzie siedzial na lawie, ale napewno Wenger bedzie musial oszczedza RvP, wiec uwazam, ze Koreańczyk na luzie moze wygrac rywalizacje z Chamakh'iem ;pp