Komentarze użytkownika gbn
Znaleziono 5335 komentarzy użytkownika gbn.
Pokazuję stronę 133 z 134 (komentarze od 5281 do 5320):
Śmiech na sali...
Co oni robią....
Zawału serca idzie się nabawić...
Wilki też wyrównały :)
Emery przywrócił wiarę w klub...i przywraca pozycję należną Arsenalowi w PL oby tak dalej i aby wróciła LM na Emirates.
@Ech0z: Te koszulki chyba były ostatni sezon przed Pumą
@Ranczomen: Tak się popłakałem.... Aż żona mnie tu uciszała :D
Co by nie mówić...Londyn nadal jest czerwony :)
Co za emocje !!!!!!!!!!
Lacaaaaaaaaaaaaaaaaaa yeahhhhhhh
Obamaaaaaaaaaaaaaaaa
Laca in Iwobi off
Dramat...
Sędzia to jest totalna parodia....
Trzeba kurakom pokazać spowrotem gdzie jest ich miejsce !!!
COYG !!!!!
Grupa niezbyt mocna ale Brzęczek pewno pełne gacie...nie wyjść z pierwszego będzie wstydem totalnym.
Cieszy widok Lolo na treningu :)
A ja myślałem, że patologia multikont to tylko w dziale esportowym :)
No najważniejsze że kosz słodyczy był :D
Yeahhhh pozdrówki :D
Ahh to był stres !
K jak Krzysztof pewno wpadł jej w oko :D
Ja również zasiadłem z całą rodziną :D dzieci tańczą :D
To trzeba oglądać ;)
@DontCry: Tak jak Icardi.
@Sobieski14: Pirlo serio ? Nie był sprowadzany jako dziadek.
Na Sky sports pisali, że Milan sobie odpuścił.
No tak bo Arsenal po to zatrudniał gości rok temu by teraz ich oddać do Milanu...logika ? Nie sądzę.
@Papaciok: ja posiadam o czytam...fajnie tam jest opisane, że Wenger nie zajmował się taktykom :)
@Qarol: Jest jeszcze taka roznica, że im wyżej w lidze tym na koniec sezonu dostajesz więcej hajsu ;)
MGK !
Gdyby można było cofnąć czas i to Usmanov zostałby głównym udziałowcem....
Co to będzie co to będzie... Jakoś nie mieści mi się to wszystko w głowie...
A jutro w TV Chelsea z Hudersffield...
Simeone to Argentyńczyk nie Hiszpan ;)
Nie wiem jak w TV ale na żywo dobrze się ten mecz oglądało... Poza niektórymi akcjami Bellerina...
Cały czas do przodu ;)
Stać na murawie i patrzeć na piłkę za takie pieniądze to i ja potrafię.
Ja się dziwie, że kibice z Anglii jeszcze nie bojkotują meczy...kilka rozegranych meczy przy pustych trybunach myślę że zrobiło by swoje.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Takiego kabaretu dawno nie było :D