Komentarze użytkownika kaziu874

Znaleziono 6984 komentarzy użytkownika kaziu874.
Pokazuję stronę 40 z 175 (komentarze od 1561 do 1600):

@Garfield_pl: Ogólnie nie mam nic do Eddiego i jego czerwonej, chociaż głupota. Ale fenomenu Willocka nie zrozumiem nigdy, jeżeli miał wejść ktoś na skrzydło to mógł to być Pepe i przynajmniej jest szansa na kontrę, jeżeli do środka to Torreira i jest walczak co zabezpiecza tyły, ale nie.. Willock.

Tym meczem Arteta na współę z Nketiahem dali nam odpowiedź czy walczymy jeszcze o LM i czy Auba podpisze nowy kontrakt. Jak można mieć na ławce Torreira, Pepe a wpuszczać Nketiaha i Willocka? Przynajmniej Arsenal w przyszłym sezonie będzie grał tam gdzie powinien - liga europy i środek tabeli.

Komentowany temat: Nie zwalniać tempa: Arsenal vs Leicester 07.07.2020, 18:31

@Marzag: Przedłużyli z nim na rok? To super, tego nie wiedziałem. Dzięki za info

Komentowany temat: Nie zwalniać tempa: Arsenal vs Leicester 07.07.2020, 18:21

Aouar to marzenie, od dłuższego czasu uważam że byłby dla nas idealny.
Torreira - Partey - Aouar to by była w końcu linia pomocy na poziomie takiego klubu jak Arsenal, szkoda tylko Guendo bo do rotacji z Xhaka by byli idealni. Co do Ceballosa to nie jestem przekonany, chyba że w grę wchodzi kolejne wypożyczenie, ale w 3 nowych ŚP jakoś ciężko mi uwierzyć.

Zastanawia mnie tylko kolejne wypożyczenie Mikiego, na prawdę nie znalazłby się klub, który dałby za niego choćby 6-8 mln? Bardzo dziwne.

Komentowany temat: Nie zwalniać tempa: Arsenal vs Leicester 07.07.2020, 15:39

Jeżeli Guendo faktycznie jest takim bucem to wielka szkoda, bo jestem ogromnym fanem jego gry i widzę w nim świetnego zawodnika środka pola w Arsenalu nawet na najbliższą dekadę. Ale nie wiadomo jaka jest prawda, lepiej poczekać i zaufać Artecie.

Komentowany temat: Wysoka wygrana z Norwich, Arsenal pokonuje Kanarki 4-0 01.07.2020, 21:14

DrzewkoAlert!

- Leno, Martinez
- Saliba, Luiz, Mari, Holding,
- Bellerin, Soares
- Tierney, Kolasinac
- Torreira, Guendouzi, Xhaka, Willock,
- Pepe, Martinelli, Saka
- Auba, Lacazette, Nketiah

Do tego jakiś nowy środkowy obrońca, Partey, ofensywny pomocnik, skrzydłowy i można myśleć pozytywnie o nowym sezonie.
Ze sprzedaży Mustafiego, Mavro, Sokratisa, Chambersa, Nilesa, Elnenego, Mikiego, Smith Rowe, Ozila i Nelsona zaoszczędzimy sporo na tygodniówkach, a i trochę kasy na transfery będzie.
To będzie okienko, które nam dosadnie odpowie w którym kierunku zmierza Arsenal. Wierzę że Arteta zrobi w końcu porządek w tym klubie. Szkoda że to nie jest takie proste.

DrzewkoAlert!

- Leno, Martinez
- Saliba, Luiz, Mari, Holding,
- Bellerin, Soares
- Tierney, Kolasinac
- Torreira, Guendouzi, Xhaka, Willock,
- Pepe, Martinelli, Saka
- Auba, Lacazette, Nketiah

Do tego jakiś nowy środkowy obrońca, Partey, ofensywny pomocnik, skrzydłowy i można myśleć pozytywnie o nowym sezonie.
Ze sprzedaży Mustafiego, Mavro, Sokratisa, Chambersa, Nilesa, Elnenego, Mikiego, Smith Rowe, Ozila i Nelsona zaoszczędzimy sporo na tygodniówkach, a i trochę kasy na transfery będzie.
To będzie okienko, które nam dosadnie odpowie w którym kierunku zmierza Arsenal. Wierzę że Arteta zrobi w końcu porządek w tym klubie. Szkoda że to nie jest takie proste.

Komentowany temat: Przyjazd rewelacji rozgrywek. Arsenal - Sheffield United 18.01.2020, 15:26

Druga sprawa to Lazio, Inzaghi robi tam kawał dobrej roboty, a Immobile idealnie się tam czuje.

Komentowany temat: Przyjazd rewelacji rozgrywek. Arsenal - Sheffield United 18.01.2020, 15:25

Wytłumaczy mi ktoś co wyprawia Leeds? Końcówka tamtego sezonu i teraz to wygląda jakby celowo nie chcieli awansować.

Komentowany temat: Na prze(z)łamanie: Leicester vs Arsenal! 09.11.2019, 15:43

Jak dzisiaj zobaczę Willocka albo Sakę w pierwszej jedenastce, to z automatu odpuszczam sobie ten mecz. Nie życzę nam porażki, ale biorąc pod uwagę ile strzałów oddają rywale na bramkę Arsenalu, formę Leicester i to jak Vardy lubi grać przeciwko nam, to nie widzę tego dobrze. Sam na kuponie postawiłem na Lisy z handicapem, zobaczymy.

Komentowany temat: Po awans do fazy pucharowej LE: Vitória SC - Arsenal 06.11.2019, 15:41

"Nie rozumiem tej odpowiedzi. Można było zareagować z żartem, a on do mnie poważnie: "Ja jeżdżę na pierwszą kadrę, a ty na młodzieżówkę". Radek, jeździliśmy razem na U16, U17, U18... I zawsze ja grałem, a ty zawsze siedziałeś - oznajmił Grabara dla "TVP Sport".

- I tak nie liczyłem, że zostanę powołany. Umówmy się – jest w Polsce paru lepszych bramkarzy ode mnie i od Radka Majeckiego. Żaden z nas by nie pojechał, gdyby Łukasz Fabiański był zdrowy"

Czy to nie ten sam Grabara, który mówił że nie czuje się gorszy od Allisona? Chyba kogoś zabolało i to mocno.

Komentowany temat: Kanonierzy charytatywnie: Pomoc dla małej Asi 01.11.2019, 13:31

Wpłacone już wczoraj jak ktoś podrzucił linkiem. Powodzenia.

Komentowany temat: "Xhaka-boo", strata prowadzenia i punktów: AFC 2:2 CP 29.10.2019, 12:44

@mallen: skład idealny, o takim samym myślałem. No i koniecznie Ozil na ławkę i Martinelli pierwszy do wejścia, bo Saka nie te buty.

Komentowany temat: W poszukiwaniu stylu: Arsenal vs Crystal Palace 27.10.2019, 19:45

No i z czystym sumieniem można w końcu napisać Emery Out. Xhaka podsumował, jak w następnym meczu zobaczę go w pierwszym składzie z opaską kapitana to automatycznie wyłączam. Z kibicowania ma być zabawa, a nie patrzenie na kolejne śmieszne decyzje niby trenera.

Komentowany temat: Bicie głową w mur: Sheffield 1-0 Arsenal 21.10.2019, 22:57

Tak jak mówiłem.. powoli kredyt zaufania się kończy. Emery fatalne decyzje, którymi sam chce zakończyć swoją karierę na Emirates.

Komentowany temat: Utrzymać się na podium. Sheffield - Arsenal 21.10.2019, 20:46

Osobiście jestem za Emerym i nie skreślam go jeszcze, ale jeżeli przez upartość i granie pupilkami nie będzie top4 to z automatu trzeba mu podziękować. Rozumiem raz, drugi, ale żeby za każdym razem nie dobrać składu pod najlepszych piłkarzy w danym momencie i męczyć bułę z meczu na mecz to już przesada.

Komentowany temat: Utrzymać się na podium. Sheffield - Arsenal 20.10.2019, 18:17

@PrzeArs: Nie rozpłacz się, prawidłowe decyzje sędziego.

Komentowany temat: Utrzymać się na podium. Sheffield - Arsenal 20.10.2019, 18:12

Jeżeli ktoś tam widział faul to gratuluję. Prawidłowo zdobyta bramka przez United.

Komentowany temat: Niedokończona rewolucja 19.10.2019, 17:25

Beka z Bayernu. Szkoda tylko Lewego

Komentowany temat: St. Liège rozbity w Londynie, Arsenal wygrywa 4-0! 05.10.2019, 01:15

https://www.fullmatchesandshows.com/2019/10/03/arsenal-vs-standard-liege-highlights-full-match/

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę w LE: Arsenal vs St. Liège 03.10.2019, 21:26

Co prawda nie oglądam meczu bo jestem w pracy, ale jak Unai i klub nie wykorzystają potencjału tych młodych perełek i odejdą za czapkę gruszek to ja dziękuję.

@Gunnerrsaurus: Sam mam Wengerowi wiele do zarzucenia, ale taki kontrakt Niemcowi dał Gazidis, więc to jemu można tylko podziękować.

@kwiatinho: Ja sobie nie wyobrażam, po prostu twierdzę, że mamy lepszych piłkarzy do środka pola na ten i następne mecze.

- Leno -
- Chambers - Holding - Sokratis - Tierney -
- Ceballos - Guendouzi - Torreira -
- Pepe - Aubameyang - Martinelli/Nelson -

Martinez, Luiz, Bellerin, Kolasinac, Xhaka, Ozil, Nelson/Martinelli

Szkoda tylko, że Emery inaczej to ustawi i znowu będzie męczenie buły.. Swoją drogą głupio by było nie wykorzystać słabej dyspozycji i kontuzji United.. znowu.

Komentowany temat: Efektowne i pewne zwycięstwo z Nottingham Forest 5-0! 27.09.2019, 20:05

Xhaka kapitanem? Ozil i Bellerin w pierwszej piątce? Nieźle się dzieje

Komentowany temat: Efektowne i pewne zwycięstwo z Nottingham Forest 5-0! 25.09.2019, 17:30

Zażarta dyskusja na temat przydatności plusów i minusów do komentarzy na stronie Arsenalu, chyba jestem już za stary na takie coś..

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 18:06

Jaki ten Xhaka jest bezmózg, ja pier... w środku pola klasycznie na żółtą..

Komentowany temat: Oficjalnie: Monreal opuszcza Arsenal 07.09.2019, 07:38

"Byliśmy przygotowani na to, co zaprezentowali Słoweńcy. Zdawaliśmy sobie sprawę, jakie to będzie spotkanie. To dla nas bolesne, że wiedzieliśmy, co będzie nas czekać i nie do końca się na to przygotowaliśmy"

Fajny ten nasz trener reprezentacji, taki nie za dobry.

Komentowany temat: Oficjalnie: Monreal opuszcza Arsenal 06.09.2019, 22:14

I cyk kuponik wchodzi, dzięki wuja.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mchitarian wypożyczony do Romy 04.09.2019, 07:55

Kelechi Nwakali oficjalnie w SD Huesca. Czystki ciąg dalszy, ogromna strata dla Arsenalu.

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 26.08.2019, 11:36

@lays napisał: "5 dni do konca okienka oby udało się odpalić Mustafiego i Elnenego, a przyszłe okienko to próba odpalenia Mikiego, Koli, Ozila"
Do końca okienka jest jeszcze tydzień.

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 26.08.2019, 11:15

Porażka z Liverpoolem mnie nie ruszyła bo była wliczona w koszty, szkoda tylko tych szans Pepe i Auby. Co do Monreala to moim zdaniem nie powinniśmy go puszczać, ewentualnie w zimowym okienku, no ale Emery wie co robi. Zostało kilka dni do zamknięcia okienka, Mustafi i Elneny powinni jak najszybciej odejść z klubu, reszta piłkarzy na pewno się przyda w walce o cele na ten sezon.

Komentowany temat: Godnie przywitać kibiców: Arsenal - Burnley 17.08.2019, 05:03

@FabsFAN napisał: "Arsenal ponoc zaplaci troche ponizej 20 baniek za Cebulosa, a Bayern 32 za Coutinho. Ciekawe, kto wyjdzie na swoim dealu lepiej."

20 mln? Łącznie cena za wypożyczenie + jego pensja nie przekroczą nawet 10 mln, a co dopiero 20..

Komentowany temat: Godnie przywitać kibiców: Arsenal - Burnley 16.08.2019, 20:00

- Leno -
- Niles - Chambers - Sokratis - Monreal -
- Torreira - Ceballos - Guendouzi -
- Nelson - Lacazette - Aubameyang -

Co do obrony to nie ma co dyskutować, że na ten moment to najlepsze co mamy (za Luizem przemawia tylko większe doświadczenie i długie podania). W pomocy mały wybór na jutro (Xhaka kontuzja, Elneny wiadomo, Ozil dopiero wraca, a na Willocka czeka ciepłe miejsce na ławce). Co do ataku to Miki bez formy, choć nie zdziwi mnie jak zagra za Ceballosa, a Pepe jutro więcej minut niż ostatnio i odpowiednie przygotowanie do meczu z Liverpoolem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Trzecie stroje Arsenalu na sezon 2019/20 16.08.2019, 01:01

Jak dobrze, że nasz mecz w sobotę o 12:30, bo będę mógł obejrzeć. Bez Premier League i meczów Arsenalu jakoś tak dziwnie, teraz tylko punktować. Dobrze że wraca Torreira i Ozil do składu, do tego Ceballos i Willock będzie mógł sobie oglądać mecze z perspektywy trybun, ewentualnie ławki.

Komentowany temat: Reine-Adelaide blisko Lyonu? 13.08.2019, 19:56

@lordoftheboard napisał: "Nie ma się co cieszyć z 10%, tylko głowic czemu mądre głowy rok temu nie wysłały to na wypożyczenie, a teraz Arsenal by skasował 30 mln.
Akurat to był pewnik jeżeli chodzi o umiejętności."


Nie, to nie był żaden pewnik, bo takich jak Adelaide, Akpom czy inny Lansbury było mnóstwo. Fajnie że mu się wiedzie, ale na Arsenal za słaby i tu nie ma co dyskutować.

Komentowany temat: Skromne zwycięstwo na start sezonu, Newcastle 0-1 Arsenal 11.08.2019, 16:22

Mam nadzieję, że jest to pierwszy i ostatni mecz ligowy, w którym musiałem oglądać Willocka na boisku.

Komentowany temat: Czas na Premier League! Newcastle - Arsenal 11.08.2019, 15:52

Willock i Mkhitaryan do zmiany, za nich Ceballos i Pepe

Komentowany temat: Oficjalnie: David Luiz w Arsenalu! 10.08.2019, 09:52

@_Dennis_Bergkamp_ napisał: "charles_watts Charles Watts
13m
Thought Willock might have started in the midfield two with Xhaka tomorrow, but now with Ozil out, can see him playing at No.10, probably with Guendouzi next to Xhaka. Mkhi and Nelson out wide and Auba as the striker. Back four of AMN, Chambers, Sokratis, Monreal."


Tak jak pisałem wczoraj, skład był prosty do przewidzenia, tylko ten Ozil nagle wyleciał ze składu i niestety Wilock w pierwszym. Już się boję o ten mecz.

Komentowany temat: Oficjalnie: David Luiz w Arsenalu! 09.08.2019, 17:09

- Leno -
- Niles - Chambers - Sokratis - Monreal -
- Xhaka - Guendouzi -
- Mkhitaryan - Ozil - Nelson -
- Aubameyang -
Ławka: Martinez, Luiz, Kolasinac, Torreira, Ceballos, Pepe, Lacazette/Martinelli

Tak to chyba będzie wyglądać w niedzielę. Oby na Newcastle starczyło. Co do Monreala to mam nadzieję, że Emery go nie puści, a Mustafi powinien być pierwszy do odstrzału.

Następny mecz
Ostatni mecz
Ipswich - Arsenal 20.04.2025 - godzina 15:00
? : ?
Arsenal - Brentford 12.04.2025 - godzina 18:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool32237276
2. Arsenal321712363
3. Nottingham Forest32176957
4. Newcastle31175956
5. Manchester City32167955
6. Chelsea32159854
7. Aston Villa32159854
8. Bournemouth321391048
9. Fulham321391048
10. Brighton321212848
11. Brentford321271343
12. Crystal Palace3111101043
13. Everton328141038
14. Manchester United321081438
15. Tottenham321141737
16. Wolves321051735
17. West Ham32981535
18. Ipswich32491921
19. Leicester32462218
20. Southampton32242610
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2717
E. Haaland213
A. Isak206
C. Wood183
B. Mbeumo165
Y. Wissa152
C. Palmer147
O. Watkins146
Matheus Cunha144
J. Mateta132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady