Bezbarwny Arsenal przegrywa z Aston Villą 0-1

Bezbarwny Arsenal przegrywa z Aston Villą 0-1 21.07.2020, 22:16, Patryk Bielski 1444 komentarzy

Aston Villa po niemrawym spotkaniu wygrała na własnym stadionie z Kanonierami 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 27. minucie z rzutu rożnego Trezeguet. Zwycięstwo oznacza dla The Villans awans na 17 lokatę w tabeli. Z kolei dla Arsenalu to koniec marzeń o zajęciu miejsca premiowanego awansem do Ligi Europy w kolejnym sezonie. Jedyną drogą ku europejskim pucharom pozostaje pokonanie w finale Pucharu Anglii Chelsea.

Drużyny wyszły na murawę Villa Park w następujących składach:

Arsenal: Martinez, Soares (79' Willock), Holding, Luiz (60' Pepe), Kolasinac, Saka (60' Tierney), Torreira (46' Xhaka), Ceballos, Aubameyang, Lacazette, Nketiah.

Aston Villa: Reina, Elmohamady (25' Guilbert), Mings, Konsa, Targett, McGinn (90+3' Lansbury), Hourihane (73' Nakamba), Luiz, Grealish, Trezeguet, Samata (72' Davis).

Pierwsza część meczu nie należała do najciekawszych. Wystarczy nadmienić, że Arsenal - mimo optycznej przewagi - nie zdołał oddać żadnego celnego strzału na bramkę swoich rywali. Z kolei The Villans dwukrotnie próbowali zaskoczyć Martineza, z czego raz dopięli swego.

W 27. minucie spotkania rzut rożny wykonał Hourihane, piłkę w polu karnym głową przedłużył Mings, a stały fragment gry mocnym strzałem z woleja w krótki róg bramki wykończył Trezeguet.

W przerwie Mikel Arteta zmienił słabo spisującego się tego wieczoru Lucasa Torreirę, a w jego miejsce desygnował na plac gry Granita Xhakę. W drugich 45 minutach gra Arsenalu nieco się ożywiła, choć trudno mówić tu o klarownych sytuacjach bramkowych. W 52. minucie dobrą okazję zmarnował Bukayo Saka, który po wrzutce Cedrica z prawej strony boiska fatalnie przestrzelił nad poprzeczką.

W 60. minucie Arteta rzucił wszystkie siły do ataku. Na boisku pojawili się Nicolas Pepe oraz Kieran Tierney, którzy zmienili Davida Luiza i Bukayo Sakę. Na niewiele się to jednak zdało. Po kwadransie gry to rywale byli bliżsi zdobycia kolejnego gola, jednak w sytuacji sam na sam obok prawego słupka Martineza chybił Keinan Davis.

Dwie minuty później Kanonierzy mieli swoją najlepszą szansę na wyrównanie w tym pojedynku. Po rzucie rożnym główkę z Mingsem wygrał Nketiah, ale Anglik uderzył w słupek, po czym Reina zdołał złapać futbolówkę.

Arsenal mimo znaczącego posiadania piłki przez 90 minut ani razu nie uderzył w światło bramki Pepe Reiny. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Oceń piłkarzy po meczu | Zobacz skrót spotkania

Aston VillaRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: własne
RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747425.07.2020, 12:44

Nie chodzi czy ma isc na emeryture tylko 25 lat to juz wiesz czy dany zawodnik ma skill na top i czy ma gola czy nie. Rzadko kiedy 25 latek co ma staty 0,0 wybucha na mega topa.

kamilo_oo komentarzy: 2356725.07.2020, 12:09

Już po wyborach, więc można chorować.

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52425.07.2020, 12:04

@D14
"On jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać."
"Nie ma się już czego bać. Latem wirusy grypy i ten koronawirus też są słabsze, dużo słabsze. Widać to już dzisiaj po sytuacji w Polsce."

D14 komentarzy: 434625.07.2020, 11:53

Od 5 dni jest wzrost zakażeń. Wczoraj było 450+, dzisiaj już jest 584. Chyba szykuje się powtórka z rozrywki ;/

kamilo_oo komentarzy: 2356725.07.2020, 11:51

Felix 20 lat i pierwszy sezon w poważnej lidze. Myślę, że styl gry jaki preferuje Atletico też nie do końca mu pasuje. Mnie jednak zastanawia, kto wpadł tam na pomysł, żeby po jednym sezonie gry w lidze portugalskiej wydać na niego prawie 130 mln euro.

aguero10 komentarzy: 852325.07.2020, 11:50

Felixa to hamuje styl preferowany przez Simeone .
Gościu musi grać w zespole ofensywnie nastawionym .

kamilo_oo komentarzy: 2356725.07.2020, 11:45

@RIVALDO700 napisał: "Lemar to juz 25 latek wiec raczej jest stracony w wielkiej pilce."

Noo tyle lat, to chyba pora na emeryture iść.

ZielonyLisc komentarzy: 2019825.07.2020, 11:43

@patryksz: narkoman

Cysiowo komentarzy: 193025.07.2020, 11:42

@patryksz
no ja chce przestac calkowicie, 3 lata palenia dzien w dzien i jak przestalem to nie wiem co ze soba zrobic ... brzuch boli glowa boli... koledzy nie pomagaja bo oni nie przestaja, masakra

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747425.07.2020, 11:41

Felix ma jeszcze czas wypalic. Lemar to juz 25 latek wiec raczej jest stracony w wielkiej pilce.

patryksz komentarzy: 364625.07.2020, 11:32

@Cysiowo: Nie pal XD tłoki to cholerstwo, np. ja w tygodniu nie tykam bobów, ale w weekend do piwka, czy wieczorem do tworzenia buszek wleci

fabregas1987 komentarzy: 2570225.07.2020, 11:23

Pomysł na nową sondę: który klub szybciej pozbędzie się swojej pijawki? Arsenal Ozila czy Real Bale'a?

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747425.07.2020, 11:20

Ta Lillie nie ma co robic z pieniedzmi tylko isc po mega flopa w pilce Thomasa Lemara :)

kamilo_oo komentarzy: 2356725.07.2020, 11:20

"XAVI pozytywny na Covid-19. #gikinews"

Womanizer komentarzy: 985925.07.2020, 11:03

Ostatnio w LaLiga Bonita omawiali rozczarowania sezonu i Lemar drugi rok z rzędu :D

Lille będzie miało sporo siana z Osihmena to pewnie tam wyląduje na jakimś wypożyczeniu z opcją wykupu, ale generalnie tragedia.

Cysiowo komentarzy: 193025.07.2020, 10:56

@patryksz co masz na myśli mówiąc nie tłocz?

patryksz komentarzy: 364625.07.2020, 10:49

@Cysiowo: zajęcie znajdź i nie tłocz

fabregas1987 komentarzy: 2570225.07.2020, 10:38

@TlicTlac: i to z kibicami na stadionie!

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747425.07.2020, 10:31

@zdyp: A to czolizmo zabrania robić asysty i gole? :)

Cysiowo komentarzy: 193025.07.2020, 10:31

Zna ktoś jakiś dobry sposób na detox? Jakieś konkretne jedzenie, picie?

zdyp komentarzy: 448025.07.2020, 10:25

*...wole jego niz..

zdyp komentarzy: 448025.07.2020, 10:23

@RIVALDO700: wtopa dla atleti to tak, szkoda ze chlop przepadl, po prostu nie przyjal sie przeszczep czolizmo, ja bym wykorzystal sytuacje i sciagnal go tutaj, 100x bardziej wole jego exsmerfow czy kutiniusiow

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747425.07.2020, 10:11

Thomas,,100 mln-Iwobi '' Lemar

La liga 19/20 - 22 mecze , 0 goli, 0 asyst

Ogolnie cała kariera w Atleti 72 mecze, 4 gole

Największa wtopa transferowa ostatnich nastu lat w futbolu?

sWinny komentarzy: 771425.07.2020, 10:05

@TlicTlac napisał: "W ogóle co to za jaja, że Puchar Francji jest dalej grany do końca, a liga francuska nie? - co to ma być? - mogliby łaskawie już być konsekwentni i wszystkich francuskich rozgrywek nie wznawiać..."

Przecież to oczywiste. Zrobili tak, żeby były nierówne szanse w świecie footballu i Lewandowski nie dostał złotej piłki ;)

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747425.07.2020, 10:03

@Dziadyga napisał: "Atalanta to wygra LM,dałem na nich 2 dyszki po świetnym kursie prawie 50 jakis czas temu :)"

Oj wątpię,ale może będzie cud.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747425.07.2020, 09:59

@RahU: A to już druga rozmowa. Mi chodziło o to, ze nie skończył na olbrzymim zmarginalizowaniu, jak na przykładzie poniżej.

Dziadyga (zawieszony) komentarzy: 812825.07.2020, 09:58

@simson16 napisał: "No to Mbappe ma po Lidze Mistrzow, takze Atalanta gra dalej!!:)"

RahU (administrator) komentarzy: 5061 newsów: 214225.07.2020, 09:56

@RIVALDO700: Nie jest źle? 23 mecze w Serie A, 1010 minut (11,2 pełnego spotkania), 3 gole i jedna asysta. Ramsey w Juve to niewypał i wielu kibiców Juventusu, których znam to przyznaje. Pozbyliby się go jako jednego z pierwszych.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747425.07.2020, 09:34

Ba. Okej, ale nie jest tak zle jak niektórzy myśleli. Odbiłby się jakby był na przykład takim Szakiem w liverpoolu, ze jak wejdzie na boisku, to trzeba w kominie zapisać.

Dzis czytam ciekawy artykuł, ze Lampard chce by Werner był 9 w the blues, a za skrzydła ma robic Pulisic-Ziyech. Siła reszty drużyn co do Chelsea na przykład wlasnie AFC , będzie to, ze sezon , który rusza 12 września/!/ powoduje, ze taki Werner,Ziyech ,Havertz /jeśli dojdzie/, odjąć urlopy i tak dalej, to oni maja praktycznie.... maks 30 dni na zgranie, czyli tyle co nic. Ciekawie będzie oglądać jak na takim topie w 30 dni formuje się kompletnie nowa formacja. Tu może być, giga problem smerfów , bo nie wierze ze te trio będzie grzać ławę. AFC dzieki temu terminarzowi ma + na starcie, jak i reszta.

hot995 komentarzy: 5997 newsów: 525.07.2020, 09:12

Zakłamanie rzeczywistości. Jeżeli spojrzysz na samą liczbę meczów, w porządku, nie najgorzej, ale jakby przyjrzeć się dogłębniej - rozegrane minuty, to nie jest już tak wesoło. 18 meczów z ławki, 15 w podstawowym składzie. Na pewno to nie jest to, o czym marzył Ramsey.

Pablo11 komentarzy: 82625.07.2020, 09:11

@RIVALDO700: I 1300 minut rozegranych

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747425.07.2020, 08:55

Pamiętacie wpisy, ze Ramsey odbije sie ostro od Juve?Na ta chwile ma w całym sezonie rozegrane 33 mecze.

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52425.07.2020, 08:30

@TlicTlac
A za niespełna tydzień rozegrany będzie jeszcze finał Pucharu Ligi Francuskiej.

enrique komentarzy: 1893225.07.2020, 02:37

Marek gdzie jesteś ?

TlicTlac komentarzy: 595725.07.2020, 01:09

losnumeros komentarzy: 1315825.07.2020, 00:54

@kamilo_oo: Ogólnie bałem się, że będą karne i Lechia by tam wygrała. Takie miałem przeczucie.Pięknie, że Cracovia wygrała.

Naburator komentarzy: 278424.07.2020, 22:55

@fabregas1987: biorąc go do siebie dużo nie ryzykujemy

fabregas1987 komentarzy: 2570224.07.2020, 22:55

Ale dużym jego plusem jest fakt, że to zawodnik lewonożny, który może także zagrać jako LB czy LCB. Moglibyśmy sprzedać przeciętnego Kolasinaca i Sarr byłby razem z Saką alternatywą na LO w razie urazu Tierney'a

fabregas1987 komentarzy: 2570224.07.2020, 22:53

Nie wiem czy ten chłopak jest aż tak utalentowany skoro przez ponad 3 tygodnie nikt nie podpisał z nim umowy. Może bierze chętnych nabywców na przeczekanie