Komentarze użytkownika kwiatinho
Znaleziono 13511 komentarzy użytkownika kwiatinho.
Pokazuję stronę 134 z 338 (komentarze od 5321 do 5360):
@enrique:
Bo to są dwa różne budżety
@Forever4:
Co myślisz na temat oferty za Aouara?
Nie ma się co nakręcać. Miał dużo teraz ma jeszcze więcej bo jest najlepszym naszym pilkarzem i w każdej drużynie dostał by tyle albo i więcej do tego potencjalni piłkarze też patrzą z kim ewentualnie będą grać a Aubameyang to napastnik klasy światowej
Z tą tygodniówką to chyba nigdy się nie dowiemy jak jest. Nawet nie wiemy jaką mi Ozil.
Może być tak że Mesut ma 220k tygodniowo podstawy + premie za mecz, za zwycięstwa, asysty, gole , miejsce w lidze, awans do pucharów i cholera wie co jeszcze co daje łącznie 350k
Auba Może mieć podstawy 250k + te wszystkie premie i wychodzi więcej ale uzależnione jest od jego wyników co jest uczciwe.
@aguero10:
Mam kilka screenów Twoich marudnych komentarzy. Jak tylko dopną transfery to będę Cię nimi zadręczał
@Womanizer:
Raczej Arsenal usłyszałby skoro mieliście 50 na Parteya to musicie mieć 50 na Aouara bo na pewno nie jest gorszy niż Thomas a na pewno bardziej perspektywiczny
@Trequartista:
Jeśli odejdzie Torreira a zapewne tak będzie to przyjdzie Partey. Xhaka nie jest i nigdy nie będzie DM to typowy środkowy pomocnik podający wyłącznie do boku i tyłu. Czasami odetnie mu prąd i wtedy próbuje urwać przeciwnikowi nogę a potem wrzeszczy na sędziego.
Będziemy potrzebowali kogoś kto będzie rozbijał ataki przeciwników i dołoży trochę siły i fizyczności w środku pola.
Jestem spokojny o Parteya. Co do Aouara również myślę że do nas dołączy ale to jest już uzależnione od tego kuedy i za ile pozbędziemy się naszych zawodników
@GenzoArs:
To proste. Mają na jednego piłkarza a na drugiego zbierają sprzedając niepotrzebnych zawodników. Aoara trzeba szybko klepnąć więc negocjują.
Mając świadomość że agenci Torreiry Sokratisa czy Guendo działają a piłkarz Atletico jest dogadany działają w tej materii spokojniej
@GenzoArs:
Dziwisz się? O Aouara muszą walczyć bo chętnych którzy go obserwują jest wielu i to większe firmy niż Arsenal dlatego muszą załatwić to jak najszybciej.
Partey już jest dogadany. Atletico nie ma nic do powiedzenia kwestia wpłaty odstępnego. Pilkarz jest zdecydowany kontrakt to formalność
@Ech0z:
Klasa
@DB10Bergkamp:
To normalne że jeśli interesujemy się piłkarzami z topu czy aspirującymi do topu to będzie po nich kolejka.
To tylko potwierdza że Aouar to piłkarz który ma papiery na granie i że warto o niego powalczyć
Wcześniej Juventus również się nim interesował ale muszą najpierw ogarnąć swoją kadrę bo tam jest straszny burdel
@GenzoArs:
Tak tak już nie dywaguj. Daj znać tylko Mikelowi że podjąłeś już decyzję i żeby nie zawracał sobie głowy obsadą bramki :D
Olympique Lyon wciąż mocno łączony z Paquetą. To ofensywny pomocnik.
Juninho potwierdził że Guendouzi to nie profil piłkarza którego poszukują więc to ma.sens.
Czy to już szukanie zastępstwa za Aouara? Oby
@NineBiteWolf:
Masz rację nie przekonamysię nawzajem. Zarówno nie skreślam Pepe jak i Draxlera który może jeszcze sporo osiągnąć.
Nawet jeśli z Draxlerem to tylko wymysł pismaków to ludzie powinni zejść na ziemię pisząc o Guendouzim. To żaden super grajek i marzenie mocarnych tego świata. Póki co głośno o nim i nie ze względu na sportowe wyczyny.
Ma 2 lata kontraktu i Arsenal powinien się go pozbyć tak szybko jak się da. Jeśli za dobre pieniądze to petarda. Jeśli za pieniądze + grajka z potencjałem to super jeśli za marne pieniądze to szkoda. W najgorszym wypadku w przyszłe lato możemy być świadkami cyrku
Pozdro
@hot995:
Leonardo był dyrektorem sportowym Milanu i nie wiem czy strona Milanu miałaby jakiś cel podawać nieprawdziwe informacje szczególnie że wedlug tych informacji oderta została odrzucona a sam zawodnik nie jest na sprzedaż.
Jeszcze bym zrozumiał gdyby to podał agent próbując zwiększyć zainteresowanie swoim klientem albo klub chciał podbić cenę ale info było nie wysłuchamy żadnej oferty.
Ok. Jeśli masz rację to nie było tematu. Niech dogrywają temat Bellerina a potem zobaczymy co się wydarzy. Zostało raptem 3,5 tygodnia okienka. Myślę że niedługo wszelkie rozmowy nabiorą odpowiedniego tempa.
@hot995:
Takie było info na Milannews a tam raczej rzetelne informacje. Nie wiem kto powoływał się na jakie źródło i w jakiej kolejności.
Póki co na Milannews było mnóstwo info które miały odzwierciedlenie choćby Bakayoko czy Tonali
@rreddevilss:
Taka że Draxler ma 26 lat i trochę jeszcze przed nim. Draxler nsjlepsze może wciąż mieć przed sobą. United wzięło sfrustrowanego piłkarza na którego nie mieli w ogóle pomysły i zdziwieni że im nie wypalił.
Nie on jeden. Di Maria Depay Lukaku no można by tak wymieniać
@hot995:
Było też kilka innych źródeł
@hot995:
https://www.google.com/amp/s/sempremilan.com/from-france-milan-refuse-e40m-bid-from-psg-for-bennacer-the-details-and-the-players-stance/amp
@Siller:
Mają pieniądze ale Guendo oceniają niżej skoro nie chcą spełnić mniejszych oczekiwań względem Milanu i Bennacera bo mówi się że 35 za Francuza by wystarczyło. Oceniają go niżej i nie jest ich pierwszym wyborem.
To jest opcja win win. Arsenal chce się pozbyć Guendo a PSG Draxlera. Guendo ma dłuższy kontrakt więc muszą dopłacić
@Siller:
A Ty myślisz że wszyscy marzą żeby mieć w składzie młokosa który niewiele na boisku pokazał za to sprawia sporo problemów wychowawczych.
PSG kilka dni temu zaoferowała 40 mln za Bennacera ale Milan odrzucił ofertę.
Guendouzi to żaden priorytet dla nich. Jeśli Arsenal nie zejdzie z wymagań to pójdą po innego piłkarza a my zostaniemy z Guendo.
Gdyby udało się wyrwać 20 mln + Draxlera to fla mnie byłby deal życia
@KapitanJack10:
Jak reprezentacja Niemiec wygrywała Puchar Konfederacji w 2017 to Draxler był graczem turnieju.
Guendo ma 2 lata kontraktu. Po tym wszystkim co się wydarzyło nie można zaproponować mu nowego a za rok z umową ważną 12 miesięcy to dostaniemy na waciki.
Wyceniać to sobie możemy Guendo na miliard eurogąbek. Kwestia ile kluby są w stanie za niego dać. Jedyna oferta jaka się przewijała to 4 mkn za wypożyczenie i 16 za ewentualny wykup ale nie przymusowy z Valencii
Za rok zaproponują 10 mln i tak się to skończy
@Paul77: @NineBoteWolf
Tak jak pisałem. Priorytetem Aouar i przede wszystkim Partey. Drax jako bonus.
Gość ma wielki potencjał i genialną technikę. Zatracił się w PSG ale to PSG tego nikt nie ogarnie. Jest w świetnym wieku jak na piłkarza i bardzo doświadczony.
Ciężko będzie wyciągnąć taką kwotę jakiej wszyscy by sobie tutaj życzyli za Guendo. Trzeba brać poprawkę że młody ma 2 lata kontraktu. Jeśli nie podpisze nowej umowy to za rok mogą być cyrki. Z drugiej strony nie rozumiem w takiej sytuacji jak można by mu teraz zaproponować nowy kontrakt?!
Jeśli Guendo zostanie na ostatni rok kontraktu to w ogóle odejdzie za drobne.
PSG nie wydaje się żeby była skłonna wydać duże pieniądze za takiego piłkarza
@NineBiteWolf:
Szkosa że częściej nie chcesz przemilczać
@Paul77:
Oczywiście Partey i Aouar priorytetami. Draxler tylko jako bonus
@NineBiteWolf:
W 2014 mistrz świata
2017 puchar konfederacji
Mistrzostwa nie kończą się na jednym turnieju
@Dancer:
Przekreślasz piłkarza który ma 26 lat i był czołową postacią reprezentacji Niemiec
@Marcinafc93:
Dla mnie Draxler + 20 mln i będzie git
Jedyna oferta jaka przewijała się w kontekście Guendo to 4 mln + ewentualny wykup za 16
Valencia
@Gunner915:
Rozumiesz że gdyby nie podpisali kontraktu z Marim.to w Arsenalu musial by zostać Sokratis za którego chcą 5-8 mln? Przypadek?
@Siller:
Nigdy Top4 nie będzie spokojnie bo konkurencja odjechała nam kilka sezonów temu i wciąż co okienko się zbroją. Jeden super transfer czy dwa a nawet trzy mogą nam pomóc wrócić na należyte miejsce w lidze ale na pewno nie będzie to łatwe szybkie i przyjemne.
Piłkarze muszą zostawić kawał zdrowia na boisku do tego musimy mieć dużo szczęścia i być konsekwentnymi.
Liga to brutalny maraton i każdy chce wygrać. Niektórzy mają łatwiej bo właściciele inwestują duże pieniądze a inni jsk Arsenal muszą wymyślić coś ekstra żeby na koniec cieszyć się z sukcesów
@Gunner915:
Śmieszy mnie że kwestionujesz czyjąś przydatność do zespołu skoro nie robi tego trener i jego współpracownicy. Uważasz że to normalne że wiesz lepiej niż trenerzy którzy z nim trenowali?
Kontuzje przytrafiają się i tego nie unikniesz. Widocznie stosunek jakości do ceny był wystarczający żeby skorzystać z opcji wykupu.
Żeby nie było. Mi ten transfer również się nie widzi ale ufam ludziom którzy znają się lepiej ode mnie
Olympique Lyon poważnie zainteresowany jest Lucasem Paqueta z Milanu.
Może to nie ten sam profil zawodnika co Aouar ale ofensywny pomocnik czasami grał na lewym skrzydle zmieniając się z Hakanem
Nie wiem czy to zastępstwo Depaya czy już za Aouara ale coś się u nich ruszyło
Nketiah znowu zabrał piłkę obrońcy a wykończył podcinką jak Vela
Brawo Eddie
@jurasmolas44:
Oczywiście że masz rację. Grając w pucharach może udowodnić że zasługuje na grę w lidze a w razie potrzeby wskakuje do bramki będąc w rytmie meczowym.
Martinez miał trudniej bo wszedł po długiej przerwie spowodowanej pandemią a mimo to pokazał klasę
Myślę że jeśli z Leno w składzie wygrali byśmy puchar Anglii czy LE to nie byłby smutny z tego powodu
Emi Martínez has been offered a new contract by Arsenal but that the parties remain some way apart. Negotiations are ongoing but Villa are prepared to improve on Arsenal’s financial package while promising that he will begin as their first choice. [
@guardian
]
Brawo Mikel
@aaron_maj:
Wiesz że LE to nasz główny cel na ten sezon? To może być nasza droga do powrotu do LM
Konkurencja w PL jest ogromna a jak pokazują ostatnie sezony wygrać LE to nie jakieś sci-fi
@Garfield_pl:
Nie wiem dlaczego większość uważano z nr 1?! Bo był do momentu kontuzji? Niestety kontuzja się przytrafiła wszedł zmiennik i zrobił robotę równie dobrą a nawet momentami lepszą.
W pierwszym meczubo stawkę Arteta postawił na Martineza więc chyba chierarchia na chwilę obecną wygląda że nr 1 jest Emil.
Leno dawno powrócił do treningu i zagrał w meczu towarzyskim a jednak zasiadł na ławce w meczu o Tarczę.
Jestem bardzo ciekawy decyzji sztabu odnośnie bramkarzy tak samo jak reszty okienka transferowego
Argument że większość klubów ma przeciętnego drugiego bramkarza jest raczej za żeby zostawić Martineza. Bądźmy lepsi od innych. Miejmy rywalizację na każdej pozycji nawet w bramce. W sezonie zmiennik musiał grać zarówno za Allisona za Edersona Kepe i właśnie Leno więc kontuzje czy wypadki losowe to nie taka abstrakcja wśród bramkarzy.
Brać jakiegoś nowego bramkarza płacić jego agentowi jemu za podpis przy umowie i za transfer oddając świetnego Martineza który jest HG jest znany i lubiany oraz szanowany w szatni i całym klubie?
Arteta powiedział sprzedając jednego piłkarza podstawowegonskladu żeby kupić innego to do niczego się nie dojdzie i nigdy nie będzie miało mocnego zespołu.
Oby Mikel się tego trzymał zarówno przy Lacazecie jak i Martinezie
@aaron_maj:
Przecież jeśli jeden z bramkarzy bronił by w pucharach i udało by się któryś lub któreś wygrać czy będzie chciał transferu? Będzie chciał dalej wygrywać a chcąc być w drużynie będzie musiał być jeszcze lepszym. Taka rywalizacja podnosi poziomu drużyny
@aaron_maj:
Emil grywał w pucharach więc to nie jest tak że skoro już przychodził na te treningi to dajmy mu następny kontrakt.
Od nas kibiców nic nie zależy ale już zdarzyło się nie raz kiedy ubolewaliśmy nad piłkarzem który przeszedł do innego zespołu i tam świetnie gral.
Gnabry czy Szczęsny tak dwa przykłady z brzegu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@enrique:
A czego się spodziewałeś? Aubameyang ostatni wielki kontrakt w karierze w drużynie która zajęła 8 miejsce w lidze.
Co roku jest nowy projekt tylko że w CV na koniec kariery nie wpisze sobie liczbę projektów.
Liczy się to co w gablocie. Z Juve co roku by miał tytuł mistrza i pewnie koronę króla strzelców i występy w LM. Tam też mają projekt tylko nie Artety a Pirlo
Drużyn gdzie by grał o coś więcej niż z Arsenalem jest kilka w Europie