Komentarze użytkownika kylo100
Znaleziono 3955 komentarzy użytkownika kylo100.
Pokazuję stronę 70 z 99 (komentarze od 2761 do 2800):
Pomysł powołania Superligi pojawia się regularnie od kilkunastu lat. Nowe rozgrywki miałyby być maszynką do zarabiania pieniędzy dla ich organizatorów i uczestników. Oznaczałyby też prawdziwą rewolucję w piłkarskim ekosystemie - zapewne ze śmiercią Ligi Mistrzów na czele.
Dziennikarze "The Times" weszli w posiadania liczącego 18 stron dokumentu, w którym przedstawiono projekt nowych rozgrywek. W Superlidze miałoby uczestniczyć dwadzieścia klubów, które zostałyby podzielone na dwie grupy. W tej fazie każdy rozgrywałby z każdym dwa spotkania. Mecze byłyby organizowane w środku tygodnia. Dzięki temu kluby biorące udział w rywalizacji mogłyby też grać w swoich ligach krajowych.
Organizatorzy kuszą kluby wielkimi pieniędzmi. Za przystąpienie do rozgrywek miałyby otrzymać po 350 mln euro. W dodatku mogłyby zebrać dodatkowe środki z tytułu sprzedaży dostępu do meczów. Cztery gry w każdym sezonie mogłyby pokazywać na własnych platformach internetowych.
W Superlidze miałoby grać sześć angielskich klubów. Dokument, na który powołuje się "The Times", nie wymienia ich nazw. Należy jednak założyć, że chodzi o Liverpool, Manchester City, Manchester United, Chelsea, Tottenham i Arsenal. Ponadto zaproszenia do rywalizacji otrzymałyby po trzy kluby z Hiszpanii i Włoch, dwa z Niemiec oraz jeden z Francji. W ten sposób powstałoby grono piętnastu stałych uczestników ligi. Wiadomo, że byłyby w nim Real Madryt, PSG czy AC Milan.
@swistak86: lewa i prawa zgrany duet
COYG!
COYG!
@sWinny: Gdyby oni wierzyli w pandemię, to Kaczelnik nie szedłby na cmentarz, a Emilewicz nie jeźdizłaby na nartach
@sWinny: mozna link?
@mallen: szampany w ruch
@Szogun: Dobre
@FanekAFC: o masz a postawilem na Arsenal
@Joker_224: tak jjest! Glos na Pietraszko
@GunnersFan9: kanofanaberie.com
@ELAdzik: https://www.sofascore.com/pl/west-bromwich-albion-arsenal/isR. Stattystyki mega
@mar12301: 100% platnee. lekarz rodzinny musi dostac info od pracodawcy, a dodatkowo nip firmy musi znac lekarz tak w skrocie
@lordpat: lewactwo to plaga niestety
Wilshere by juz zrobil hattricka
@Kociek: delta media player, tam jakosc tylko 720p
@enrique: nie znalem, dlugo juz sa na rynku? Z doswiadczenia wiem ze warto brac tylko na miech bo znikaja...
@enrique: iptv jest mega telelvidenie czy plusx :)
@lebioda: Cięzka sprawa z tym Kroenke.
Czarnuchy mają za duzo swobody obecnie.
@enrique: Po sezonie :)
@ostriket: dlatego odpal relacje tekstowa :) Szkoda czasu na jajcarzy w tym sezonie
Holding po prostu czekał aż dobiegnie do bramki
Posiadanie piłki 33% - 67%
@Janusz_Kanonier: ja tam widze dupe :)
COYG@enrique: Mam ten plus, ze polski fanclub APSC znajduje sie w Lublinie. COYG!
@enrique: Bedzie pro fanem jak nastukasz 30 tys komentarzy na k.com :D
@Dominik11: Co nie znaczy, ze mam ogladac mecz wolna wola, moj wybor. Zostane przy relacji tekstowej.
@Dominik11: Nie zesraj sie wielki kibicu przed TV, ciekawe ile byles razy na Emirates o Highbury nie wspomne :)
Graja padline i warto sobie czas zarezerwowac na obejrzenie dobrego filmu :)
@enrique: ja się zastanawiam czy w ogóle odpalać streama. Może lepiej odpuścić i się nie denerwować...
To ile dziś w plecy?
#skazaninaczake skłąd ok oprócz niego
@Simpllemann: Nie wątpie, na narzekaczy.com można liczyć :)
Na wyjezdzie gramy? przeciez to jest kpina z kibicow
Jaka obrona Czestochowy
@GallAnonim: na twitterze pewnie ktoś ma.
Dawać powtórke
@cieniak14: Ci co nie widzieli - https://twitter.com/i/status/1333053063117103105
@lukasz845: Nie znam. Używam firefoxa wtyczki adblock plus + uBlock Origin zero okien na streamach
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
COYG!