Komentarze użytkownika losnumeros

Znaleziono 17371 komentarzy użytkownika losnumeros.
Pokazuję stronę 396 z 435 (komentarze od 15801 do 15840):

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 16.11.2015, 21:12

karny taki z kapelussza

Komentowany temat: Sampaoli: Alexis z drobnym urazem 16.11.2015, 20:59

On jest przemeczny i tyle, to było pewne ze w koncu złapie kontuzje, tutaj zawinil boss

Komentowany temat: AS Roma chce zatrzymać Szczęsnego na stałe 13.11.2015, 15:51


Ashburton

Żebyś się kolego nie zdziwił jak Cech pogra jeszcze dłużej, br może spokojnie do 40 bronić.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 1-1 Tottenham 09.11.2015, 23:27

Dla mnie Cazorla zasłuzył na 1 Alexis podobnie, Joel coś próbował zrobić

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 09.11.2015, 23:23

Ja się zastanawiam czy Wenger wiedział wcześniej ze Cazorla miał jakis problem? Oby tylko w Boxing Day nie było takiej sytuacji kadrowej

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:49


Doktor

Skąd wiesz czy inny skrzydłowy tam by był?

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:35

W rok w rok to samo i przez to nie zdobędziemy z Wengerem mistrzostwa.

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:26

Alexi poproś o zmianę, nota za mecz 0

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:23


pauleta19

Nie spuchli, po co mają forsować tempo jak wygrywają

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 18:05

A się wszyscy zdziwicie jak da nam remis, gorzej od Kazika nie zagra

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 18:01


gunners007

Trochę szacunku dla rywala

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:57

Niektórzy się smieją z Flaminiego ale przynajmniej zawsze walczy, skrzydłowi do zmiany. Tylko kto tam ma wejść?

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:53


mic_now

Już gorzej od Cazorli dzisiaj nie mozna zagrać. Kazdy się marwtił o Mathieu a to Kazik jest najgorszy

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:41

Widać że niektórzy sa zajechani, wychodzi brak dalszych transferów

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:38

A większość osób liczyła na łatwy mecz

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:36

Tylko Koklę Ozil i Monreal na +

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:35

Kosa zawalił

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 16:24

Wenger ma swoich ulubieńców i tyle, nie liczy się kto w jakiej jest formie, dawać na ławkę prawie samych defensywnych to geniusz Wengera, prosiło sie o zakup chociaż 1 zawodnika ale po co.

Komentowany temat: Paul Merson o szansach na tytuł 06.11.2015, 09:27


thegunner4life

Ma rację, już się powoli sypiemy, nasi rezerwowi są słabi, Alexis jest zajechany i potrzebuje odpoczynku tylko kto go zastapi?

Komentowany temat: Bezradny Arsenal pod dyktando Bayernu, 5-1! 05.11.2015, 07:46

Gol Giroud ładny ale strata ostatniej bramki to śmiechu warte

Komentowany temat: Bezradny Arsenal pod dyktando Bayernu, 5-1! 05.11.2015, 07:37


mitmichael

Tylko ile razy można przegrywać ponad 4 lub 5 bramek? To ze przegraliśmy było wiadome ale aż tyle?

Komentowany temat: Francuski duet znów w akcji: Swansea 0:3 Arsenal! 02.11.2015, 10:08


wojt3q

Ta decyzja jest śmieszna i żałosna, Costa powinien dostać zawieszenie na kilka miesięcy i moze wtedy by coż zrozumiał.

Komentowany temat: Mertesacker ostrzega przed Bayernem 02.11.2015, 10:03

Dorze mówi, ale z Monachium musi zagrać Gabriel, miał w tym sezonie kilka meczy lepszych od Kosy, ale też czasami zdarzały mu się słabe mecze.

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 01.11.2015, 09:07

Fajnie ze wygrali po tym co pokazali w 1 połowie, ale Alexis jest zajechany ogólnie gra słabo, oczywiście grał w kilku meczach na swoim poziomie, ale za to odpowiada Wenger, chłopak potrzebuje ciut dłuższego odpoczynku

Komentowany temat: Zrobić swoje na Liberty - Swansea vs. Arsenal 31.10.2015, 16:47

Teraz wychodzi brak kolejnych zakupów. Co u nas jest z kontuzjami to tylko Pan Bóg wie

Komentowany temat: Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal! 28.10.2015, 22:33


new_star

Ja z Milanu zainteresował bym się tym piłkarzem Hachim Mastour, gosciu ma talent z tego co widziałem na youtube

Komentowany temat: Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal! 28.10.2015, 21:54


simpllemann

Aby z ciekawości się pytałem, to już od dawna u nas widać fatalne wrzutki. Nie widziałem jak młodzież wykonuje bo po 15 min takiej gry skończyłem oglądać, ale ufam twojej opinii.

Komentowany temat: Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal! 28.10.2015, 21:48


simpllemann

Dopiero po tym meczu zauważyłeś że mamy słabe wrzutki?

Komentowany temat: Flamini: Musimy szybko odpowiedzieć na tę porażkę 28.10.2015, 15:29

Przestańcie gadać jedno i to samo bo się brzydzi, ten mecz i tak można było przegrać tylko w lepszym stylu, bo po 15 min neta wyłączyłem bo mecz był beznadziejny

Komentowany temat: Pulis: Gnabry nie jest gotów do gry 27.10.2015, 15:22

No i ma rację powinien isć do nizszej ligi

Komentowany temat: Raport z wypożyczeń 26.10.2015, 15:25

Wypożyczenie Gnabriego było bez sensu, wiadomo było że tam nie pogra

Komentowany temat: Wszystkiego najlepszego, Panie Wenger 22.10.2015, 23:21

Wszystkiego najlepszego.


simpllemann


Każdy go szanuje ale krytykować Bossa też mozna

Komentowany temat: Ciąg dalszy problemów Diaby'ego 18.10.2015, 17:50


IwoSzymon

Nie porównuj swojej 1 kontuzji do jego 42, ja mu współczuje na starsze lata niech lepiej da sobie spokój z piłką

Komentowany temat: Wenger: Alexis jest coraz lepszy 15.10.2015, 15:22

Trzeba było mu dać jeszcze troche odpocząć a nie wpuszcząć go już w 1 meczu na boisko. Widać że już wrócił do formy

Komentowany temat: SAF wspiera Wengera 04.10.2015, 14:32


Czeczenia

Cały czas to samo klepanie i nic nie wychodzi, każdy wie jak z nami grać, mamy problemy z zespołami co stawiają autobus, skuteczność mamy słabą,boczni obroncy czasami się zapuszczają do ataku i zostawiają wolnego Pera, wykonywanie rzutów rożnych u nas to żenada. Transfery to przemilczę.

Ale skoro ktoś jest zapatrzony w Wengera to nie będzie widział jego minusów, nie mówię ze jest złym trenerem swoje dla nas zrobił ale jego era się już skończyła.

Komentowany temat: SAF wspiera Wengera 04.10.2015, 13:57

Jak by Wenger połowę rzeczy w taktyce, w czasie meczu ogarniał tak jak Ferguson to by zdobył majstra. Wenger umie utrzymać w TOP4 ale to wszystko, brakuje mu paru rzeczy ale już tego nie nadrobi.

Komentowany temat: Festiwal żenady, Arsenal 2-3 Olympiakos 03.10.2015, 14:25


Redzik

To było beznadziejne wypożyczenie wiadome było ze tam nie pogra

Komentowany temat: 19 lat Arsene'a Wengera 02.10.2015, 18:32


Dainc

Bo każdy widzi jak wyglada nasza gra i doskonale wiedzą że Wenger mistrza nie zdobędzie bo nie ma pojecia o ustawianiu taktyki, jego treningi są słabe, to nie są zespoły jak 10-15 lat temu, rywalizacja idzie cały czas w górę każdy moze się wzmocnić tylko nie my.


Ashburton

Z tym składem Simeone lub Klopp zdobyli by już mistrza

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Koscielny, Arteta, Coquelin 02.10.2015, 16:00

Cóż na ŚO teraz bym widział Nacho-Gabriel

Komentowany temat: 19 lat Arsene'a Wengera 02.10.2015, 15:58

Każdy ma do niego szacunek ale mógł odejść jako zwycięzca a teraz coraz bardziej robi kroki w dół. Wenger już się chyba gubi, czas na emeryture trenerską. Nie musi całkowicie obchodzić mógłby zająć się młodzieżą.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady