Komentarze użytkownika losnumeros

Znaleziono 17331 komentarzy użytkownika losnumeros.
Pokazuję stronę 40 z 434 (komentarze od 1561 do 1600):

Komentowany temat: Piero Hincapie wypożyczony do Arsenalu 07.09.2025, 19:06

Niektórzy nie rozumieją co napisał @arsenallord: Gość zakończył karierę reprezentacji, nagle powrócił i z tyłka dostaje kapitana. Jaki to jest wzór? Strzela bramki i musi być kapitanem za to? Jak mają czuć się inni w reprezentacji ?

Ronaldo ma swoje ego, jemu zależy żeby reprezentować Portugalię w przeciwieństwie do kilku naszych zawodników i ta afera z kasą po MS. Dodam więcej. Leo Beenhaker miał do dyspozycji trudniejszych rywali w eliminacjach do Euro i potrafił awansować z tzw sierotami gdzie większość wyśmiewała tych zawodnikach. Powiem wprost, tamta kadra miała więcej charakteru i jaj niż obecne gwiazdeczki którzy uważają się że jak grają za granicą to są lepsi

Komentowany temat: Piero Hincapie wypożyczony do Arsenalu 02.09.2025, 22:00

@Damper napisał: "Będzie bardzo źle, ale nie udawajmy też, że o styl tutaj chodzi. Bo ten styl bez żadnego trofeum i tak nie uratuje Mikela w oczach kibiców"

Na ten sezon cel jest jeden i poboczne zadanie. Wygranie LM lub PL oraz fajnie jakby wpadł krajowy puchar. Tylko wszystko zależy od Mikela i jego podejścia. Chociaż potrafimy grać na 0 z tyłu, to nie jesteśmy jak kiedyś Mourinho zabójczy w kontrze. Tak samo jak 2 sezony temu zamiast dążyć do strzelenia większej ilości bramek, pozostajemy w minimalizmie.

Pomysł na 1 połowę z Live był bardzo dobry i swoje zrobiliśmy. Tylko zabrakło planu B, niestety trzeba przyznać że Live bardziej przycisnęło w drugiej połowie i stwarzali zagrożenie. Natomiast my ruszyliśmy do ataku po stracie bramki.

U nas brakuje zawodników którzy wezmą ciężar gry na swoje barki w kluczowym momencie, wyrwę się z schematu i oddam strzał z pola karnego lub pójdę w drybling. Brakuje nam trochę tych indywidualiści i zaskoczenia.

Komentowany temat: Piero Hincapie wypożyczony do Arsenalu 02.09.2025, 21:28

@Damper napisał: "Nikogo w ostatecznym rozrachunku nie będzie obchodził dobry styl, jeśli nie pójdzie za tym trofeum"

Jak nie będzie stylu ani pucharów, to będzie dobrze?

Komentowany temat: Piero Hincapie wypożyczony do Arsenalu 02.09.2025, 21:26

@sWinny napisał: "Kilka spotkań za nami. Co sądzicie o naszym nowym napastniku?
Łatwego życia nie miał, ale wydaje mi się, że Kai by np dużo więcej wyciągnął w meczu na Anfield.
Gyo wydaje się na razie ociężały. Oby nie było powtórki jak z Kiwikiem."


Jak będzie wyglądał jak w meczu z Leeds, gdzie dostał podanie i jedyną jego kalkulacją był drybling i oddać strzał to da radę. Niestety Konate pokazał swoje możliwości i bestia została zjedzona. Tylko mam obawy odnośnie Mikela, bo odnoszę wrażenie że on nawet Ronaldinho zabroniłby dryblingu.

Patrząc na 3 naszych zawodników: Eze na LS, Gyokeres N i Havertz na 10, to może być niezłe kombo. Dlaczego? Mogą wymieniać się pozycjami, Gyokeres wchodzi na LS i widać że dobrze czuje się tam, Havertz wchodzi jako N a Eze schodzi do środka. Moim zdaniem to może być niezłe kombo jak zgrają się. Wiem że narzekałem na Haverzta, gość grając typowo na 10, dałby jeszcze więcej. Na siłę próbuje się grać takim samym ustawieniem jak większość, bo to modne jest i inni tak grają. My mamy nie być jak inni.

Komentowany temat: Piero Hincapie wypożyczony do Arsenalu 02.09.2025, 20:48

Pany mamy puchar, jesteśmy na 1 miejscu i nikt tego nie odbierze nam: https://www.facebook.com/share/19NkQ5kmKy/

Oczywiście żartobliwie to jest, sprzedaż i kontuzje to cały czas ten sam problem

Komentowany temat: Niedosyt po meczu na Anfield: Liverpool 1:0 Arsenal 01.09.2025, 17:22

Już wcześniej pisałem i uważam że Havertz z bestią mogliby idealnie współpracować na boisku, tylko musi wrócić z kontuzji.

Martwią kontuzje u nas, to ewidentnie wychodzi złe przygotowanie do sezonu. Miało być lepiej a jest gorzej. Kontuzja Saliby wyglądała jakby coś zrobił na treningu i jeśli będzie ok na rozgrzewce podczas meczu to gra. W tej sytuacji nawet nie zastanawiali się o zmianie i czekaniu na opinię lekarzy. Tylko skoro doznał kontuzji wcześniej, to warto podjąć takie ryzyko i wykluczyć zawodnika na dłuższy czas? Zaraz ktoś napisze, jakby Saliba nie wyszedł to byś był pierwszy do krytykowania itp. Nasz nowy nabytek bardzo dobrze spisał się.

Komentowany temat: Niedosyt po meczu na Anfield: Liverpool 1:0 Arsenal 01.09.2025, 17:16

https://www.facebook.com/share/r/1Fu2GUYNMA/

Fajne humorystyczne podejście i ten tekst: alarm przeciwbombowy, za********** z armaty hahaaa

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:49

@Marcinafc93 napisał: "To nie jest taktyka pod piłkarzy, których mamy, tu serio pro się na przejście 4-3-3 i"

Patrząc jakich mamy bocznych obrońców, to tutaj prosi się o grę z systemem z wahadłowymi i Havertz który zawsze był dobry tylko na 10.

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:48

Mnie boli tylko jedno. Z trenera który miał grać kreatywną piłkę, na ten moment mamy gorszą wersję Mourinho ( Mourinho to chociaż kontry błyskawicznie robił) i niektórym podoba się taki minimalizm, gdzie wcześniej byli przeciwko takiej grze.

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:40

Ten mecz był do wygrania. Potrzeba jaj w przerwie meczu i innego planu na grę w 2 połowie żeby zaskoczyć rywala. Na tym polu Mikel poległ jak amator

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:36

@Dominik11 napisał: "Graliśmy na remis tak nie wolno grac z Live u nich."

Na remis to grały obydwie drużyny w 1 połowie i taka jest prawda. Niestety Slot miał inny pomysł na drugą część w przeciwieństwie do Mikela

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:35

@Garfield_pl napisał: "No grali lepiej, drugą połowę, ale zmiany wcześniej mogły to wyrównać."

Tutaj prosiło się o 2 zmiany w przerwie meczu. Martineli i ktoś z dwójki Merino/Rice. Rice dzisj też tragedia na boisku, złe podania, 2 rzuty rożne w takim wykonaniu o którym lepiej nie pisać i te jego czytanie gry w obronie też słabe

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:32

@pablofan napisał: ": ja nie pamiętam spotkania, w którym my zagraliśmy lepsza drugą połowę. U MA ten aspekt leży"

Mikel nie ma żadnego planu B, a Slot miał na ten mecz. Odnoszę wrażenie że Slot chciał zagrać na 0 z tyłu w 1 połowie, żeby nasi boczni obrońcy mogli wyszaleć się w 1 połowie, bo to jest główne zagrożenie w ataku u nas na ten moment

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:27

@Garfield_pl napisał: "Zmiany za późno, bo remis powinien być luźno, szkoda"

Tylko Slot przyjął inną koncepcję na 2 połowę w przeciwieństwie do Mikela.

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:19

Ogólnie Salach dzisiaj wygląda tak samo jak Martineli. 0 pożytku z niego na boisku

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:19

Proszę nie pisać że Live dzisiaj było cienkie. Obydwie drużyny zagrały na średnim poziomie w 1 połowie, ale to Live przycisnęło i przyspieszało w drugiej połowie

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:15

Nie da wygrać się meczu, gdzie najlepsi w ofensywie to boczni obrońcy i Madueke. Bestia dzisiaj zjedzony przez Konate

Komentowany temat: Liverpool vs Arsenal: Bitwa na Anfield 31.08.2025, 19:12

Kurde, czułem że trafi z tego wolnego. Najlepszy zawodnik na boisku dzisj

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 20:27

Pewny karny, nawet jakby bramkarz rzucił się to nie do obrony

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:48

Ahh te rożne

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:43

@executer1 napisał: "Calafiori jeśli chodzi o grę do przodu to jest ścisły top, jeśli chodzi natomiast o defensywę to niestety nie wiele lepiej niż Zinchenko"

Calafiori i White idealnie nadają się na grę z wahadłowymi, mają ciąg na bramkę

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:41

Calafiori jest w gazie, petarda

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:38

Ma swoje trafienie, brawo

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:38

@Nicsienieda napisał: "Mój błąd też, bo Rice się walnie przyczynił do tej straty"

To chyba Nwaneri stracił piłkę

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:29

@Nicsienieda napisał: "To był Zubi"

Mój błąd, przepraszam

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:18

Duża zasługa Rica, który przechwycił piłkę

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:17

Ma Saka ułożona nogę wraz z siłą, brawo

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:16

@enrique napisał: "Arsenal Artety nigdy nie będzie grał ładnej piłki."

Tylko z taką grą jak dzisiaj i tydzień temu, wiecznie nie będziemy wygrywać meczy po SFG i w końcu zaczniemy gubić punkty

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:09

@enrique napisał: "Na końcu liczą się punkty, a nie styl."

Warto wrócić do początku zatrudnienia Mikela i jakie były zachwyty nad tym że będziemy grać kreatywną piłkę i ofensywa

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:07

@varatas napisał: "W ofensywie to najlepszy zawodnik."

Oczywiście że tak, dobrze podłącza się, podejmuje idealne decyzje i idzie jak czołg na rywala

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:05

Podziękujemy gościowi od SFG że jest u nas.

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:04

Na ten moment to Calafiori ma zwyżkę formy i ciąg na bramkę

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:00

Oczywiście Ode nie życzę źle. Zobaczmy co pokaże jego zmiennik i jak będzie wyglądać gra

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 18:57

Odnoszę wrażenie że wyglądamy jak City z Spurs

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 18:56

@KrisPL napisał: "a na poważnie to widać brak zgrania, jednak nowe nabytki potrzebują trochę czasu żeby załapać teamplay."

Rozumiem braku zgrania nowych nabytków, większość składu podstawy jest ta sama. Może nasi myślą że grają znowu z UTD? Tylko to Leeds a nie Manchester

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 15:08

@Freo98 napisał: "Ten richarlison to taki pies"

Chwilę wcześniej sam bramkarz City chciał go sprowokować i chyba Dias jeszcze rzucił się na niego z tyłka. Kij ma dwa końce

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 15:04

Nie ważne jak zaczyna się, ważne jak kończy się

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 15:01

Chwilę wcześniej przy tych babolach spurs, powinien być karny dla City. Dziwicie się że dla mnie to jest jedna mafia do prania pieniędzy? Powtórki mają, o oni i tak walą babole jeden za drugim. Najlepsze że przepisy są tak zrobione, że każdy sędzia wybroni się, bo każdy z nich interpretuje po swojemu

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 14:22

@sWinny napisał: "tam nic nie było. Ostro, ale czysto"

Jak zawodnik wchodzi wślizgiem z pełnym impetem i trafia w piłkę oraz obrywa się rywalowi, to przeważnie jest faul i żółta kartka

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 14:21

Karma wróciła za wałek sędziego

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady