Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49245 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 1021 z 1232 (komentarze od 40801 do 40840):
I znowu durne podanie
Opiernicz mimo strzelenia gola powinien byc od Wengera - to nie podobne do Arsenalu takie glupie straty pilek, jakby sie nie chcialo im biegac
I znowu oddane pole Liverpoolowi po zdobyciu gola - to sie nigdy dobrze nie konczy
ROBIN!!!!
2 mecz z rzedu w ktorym od poczatku atakuje przeciwnik a My sie gubimy - a gdzie wnioski
Koscielny niech troche mysli na boisku - widac bylo ze pilka zle uderzona leci do Wojtka
Swietnie Koscielny, 2 raz w meczu z ta sama druzyną
Brawo Wojtek, cudownaobrona
Dobry skład, Gerrard jednak widze, ze nie bedzie mogł zagrac. Bedzie ciezko ale trzeba wierzyc w zwyciestwo.
Znajac zycie sezon ma juz z głowy
A ja go nieche w Arsenalu - mam nadzieje, ze to niby ugadanie sie z Nim to bujda na resorach. Wole sprawdzonego w mocnej Bundeslidze Podolskiego od gracza ligi belgijskiej.
sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/arjen-robben-moze-odejsc-z-bayernu-monachium,1,5045596,wiadomosc.html
A moze by tak :D
Bedzie ciezko wygrac na Anfield bo dawno tam Liverpool nie przegral - ale kiedys musi byc ten pierwszy raz. Licze na 2-1 dla Arsenalu
W koncu Wenger został trenerem miesiaca - dawno takiej nagrody nie dostał
@Vermaelen5
Love akurta juz nie gra w CSKA - wrocił do Brazylii
Miejmy nadzieje, ze to słowa kiedys sie potwierdzą
Beda z Niego ludzie
Dla Nas takze
Mozna powiedziec - na szczescie.
Najbardziej obawiałem sie o Robina ale jak widac jego gra tylko przez 45 minut była ugadana i bardzo dobrze Wenger zrobił. Nic nie ma o Rosie i TV5 wiec mozna odetchnac z ulga
Taki klub jak Zenit jest wystarczajacy dla Arshavina - mam nadzieje, ze zdecyduja sie go zatrudnic na stałe by nie blokował miejsca nowym zawodnikom.
Swietnie sobie radzi z presja, w kazdym meczu gra tak jakby w PL juz pare lat wystepował. Dobrze, ze Wenger dawał mu szanse bo jak na razie wykorzystał kazda. Zdarza mu sie słabszy mecz ale jest mlody i nie mozna od Niego wymagac by w kazdym meczu grał swietnie
Dobry byl to pilkarz, zawsze jak na Niego patrze to mi sie w glowe wbija wyglad kumpla - normalnie identyczni, smiałem sie z Niego nawet czemu w ostatnim meczu nie strzelil gola (chodzilo o jakis tam mecz z 2005 roku :D.
Swiete slowa Bergkamp, swiete slowa
33mln odrzucili wiec beda chcieli wiecej za Niego a wiecej wart nie jest.
Sugerowac to sobie moga co chca - nie ma takiej opcji zeby Robin poszedł do Serie A i gdziekolwiek indziej tak samo
Wiara czynu Cuda ale bedzie ciezko i to bardzo ciezko z tym graniem dla reprezentacji Hiszpanii. Niestety Arteta ma problem, za duza jest tam rywalizacja.
Szkoda, ze Robin mial słabszy dzien w tym spotkaniu i nic nie mogl strzelic - dobrze, ze przynajmniej nic mu nie jest i wroci zdrowy na mecz z Liverpoolem. Mecz był swietny ale dopiero od 2 połowy
Ja tez popieram ten transfer - jeszcze bardziej niz Giroud
Ciekawe ile w tym prawdy
Robin Van Persie has told Bert Van Marwijk, the Holland coach, that he sees his future at Arsenal
CHwila moment i Alex moze stanowic o sile nie tylko Arsenalu ale i kadry. Ale na to jeszcze troche trzeba poczekac
Niech idzie do Liverpoolu
@kaziu874
Słabo ale dlatego, ze cała Holandia zagrała w 1 polowie słabo - nie dostal zadnej dobrej pilki.
Robben - miec takiego pilkarza w zespole :)
Ale mecz sie zrobił na koniec na Wembley
@GunnerForLife
Nawet na ławce go nie ma - swietnie gra w PL wiec dziwne, ze nie dostaje szansy
2-0 Francja z Niemcami, to bedzie czarny kon ME
W sumie Huntelaar dostał dobre podanie a Robin niestety nie - z takiej sytuacji pewnie tez by strzelił
Kurde Huntelaar wszedl za Robina i strzelił gola - niedobrze dla RvP ale w sumie od Robina nie mozna wymagac, ze po takim dobrym spotkaniu jak z Tottenhamem zaraz grajac w reprezentacji, ktora ma inny styl od Arsenalu zacznie robic to samo co w klubie.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Znowu fuks, jak nie zaczna w 2 połowie grac tak jak z Tottenhamem to tutaj 3pkt nie bedzie