Rezerwy: Arsenal 3-0 West Bromwich

Rezerwy: Arsenal 3-0 West Bromwich 15.03.2012, 17:36, Marcin Stefaniak 38 komentarzy

Wczorajszego dnia rezerwy Arsenalu podejmowały u siebie rezerwy West Bromwich. Neil Banfield po raz kolejny postanowił desygnować do gry silną jedenastkę, w której znaleźli się tacy piłkarze jak Andre Santos, Park Chu-Young, Johan Djourou, Marouane Chamakh czy Carl Jenkinson. Kanonierzy nie mieli większych problemów z rywalem i zaliczyli swoje piąte zwycięstwo z rzędu w lidze.

Wynik spotkania otworzył w 17. minucie Park Chu-Young. Kilka sekund przed przerwą na 2-0 podwyższył Serge Gnabry. W drugiej połowie trafienie dołożył Chuks Aneke i ustalił wynik spotkania na 3-0. Podopieczni Banfielda stworzyli sobie mnóstwo szans i patrząc na przebieg meczu można śmiało stwierdzić, że wygrana trzema bramkami to najmniejszy wymiar kary dla drużyny gości.

Arsenal

Damian Martinez, Carl Jenkinson, Johan Djourou, Ignasi Miquel, Andre Santos (60), Nico Yennaris, Oguzhan Ozyakup, Serge Gnabry, Chuks Aneke, Marouane Chamakh (69), Ju Young Park (69)

Ławka rezerwowych

James Shea, Gavin Hoyte, Jernade Meade (60), Martin Angha (69), Benik Afobe (69)

pumeks komentarzy: 2080816.03.2012, 11:06

Chuks Aneke w tym pokazanym skrócie nieźle sobie radzi...kiwki, podania, podoba mi sie jego gra

AlexSong17 komentarzy: 100016.03.2012, 03:21

Demostenes - Aneke?!

Szef komentarzy: 1303515.03.2012, 23:54

no to pograli, cieszy powrot Santosa, a trafienia parka i tak ida na marne bo boss go nie wystawi

Grand22 komentarzy: 57815.03.2012, 22:27

chamakha nawet gówniarze pocieszają że nic nie strzela haha.Nie no sorry to jest przykre.

Demostenes komentarzy: 233915.03.2012, 22:00

Kto gra z nr. 10 na koszulce?

KanonierTH1411 komentarzy: 482815.03.2012, 20:48

FuzBal
Wiem że poziom polskiej Ekstraklasy nie jest za wysoki, ale gwarantuję Ci że znaczenie wyższy od rezerw Premier League.

KanonierTH1411 komentarzy: 482815.03.2012, 20:47

Przy golu na 2-0 Chamakh mnie załamał...

Aneke jeszcze rok i do pierwszego zespołu na stałe za Diaby'ego. Bardzo lubię Abou i liczę że w następnym sezonie nie go już trapiły kontuzje, ale mamy młodych zdolnych zawodników, a Diaby cały czas ma co chwilę kontuzję. Nie wiem co o nim myśleć bo umiejętności ma fantastyczne ale te ciągłe urazy, kontuzje. Zaś Aneke czeka...

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 115.03.2012, 20:24

Wenger posyła Chamakha do rezerw chyba po to, żeby nabawić go depresji. Przecież widać, że lepiej od niego grają chłopcy z rezerw. Ja bym częściej chciał zobaczyć Ozyakupa, Aneke, Afobe i innych zdolnych. Gnabry dopiero przeszedł z U-18, ale już wymiata w rezerwach. Za rok wypożyczenie, a później wprowadzanie do AFC ^v^

Wbeta komentarzy: 108315.03.2012, 19:35

Jakto jest możliwe, że Chamakh nie strzlił bramki nawet w meczu rezerw. Czy on jest naprawde taki beznadziejny? ;/

FuzBal komentarzy: 832 newsów: 7915.03.2012, 19:05

jak mozna dawac szanse szamanowi ktory nawet w meczu rezerw 100% nie strzela ? to jest poziiom polskiej EX nie PL no sory

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12615.03.2012, 19:01

Ależ fajnie ten Ozyakup rozgrywa. Dawać go na jakieś wypożyczenie.

mackes komentarzy: 11115.03.2012, 18:49

besty.pl/815589 mysle ze fajne :D dodawajcie na fejsa to moze bedzie na glownej:d

Gunner48 komentarzy: 792915.03.2012, 18:42

Ignasi Miquel, Yennaris, Oguzhan Ozyakup, Serge Gnabry, Chuks Aneke, Martin Angha i Benik Afobe. Ci zawodnicy mogą zostać w przyszłości klasowymi piłkarzami. Powinnismy wprowadzać już Aneke, Afobe i Ozyakupa.

bajosix komentarzy: 6615.03.2012, 18:30

10 to Aneke

szczurek1034 komentarzy: 4315.03.2012, 18:29

Z 10 na plecach to Serge Gnabry ? Jeśli tak to bardzo podobała mi się gra Serge podbny do Abou wysoki ale bardzo dobrze wyszkolony technicznie , oby się dobrze rozwinął i żeby go mijały kontuzje . Wielii talent!

mitmichael komentarzy: 4924315.03.2012, 18:21

Nie mam pytan co do Chamakha - dobrze, ze Santos rozegrał mecz bo przynajmniej wiadomo ze trener bedzie mial go do dyspozycji na nastepny mecz.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 215.03.2012, 18:16

Szkoda Parka, powinien dostawać więcej szans, bo jest dobry co pokazuje w reprezentacji.

mateuszek123310 komentarzy: 36715.03.2012, 18:07

ja bym wolał żeby szanse dostał Park w meczu ze słabszym rywalem bo on jeszcze takiej nie miał a Chamak już kilku nie wykorzystał

aaron komentarzy: 336615.03.2012, 18:03

Chamakh nie ma formy ale i tak go lubie po za tym dał bym mu jeszcze szanse w meczu np QPR czy Wolves może by wypaliło? ;D

David92 komentarzy: 640015.03.2012, 18:03

To, ze Chamakh to jakas fatalna pomylka to chyba juz kazdy wie :D

malyglod komentarzy: 648915.03.2012, 17:56

Problemem jest to, że Park nie dostał jeszcze szansy. Gra po 5 minut raz na kilka miesięcy.

fabregas1987 komentarzy: 2581915.03.2012, 17:51

Chamakh w rezerwach nawet słabo gra ... mowie wam ten facet musi odejsc w lecie ;p

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 115.03.2012, 17:46

Link do goli?

lukasxsoad komentarzy: 83215.03.2012, 17:44

Serge Gnabry... ile ten chłopak ma lat? 17? Coś czuję, że rośnie nam kolejny wielki talent:)

bialysul komentarzy: 369915.03.2012, 17:41

Park

chlop ma dobry strzal, problemem jest ze on nie czyta gry, nie wykonuje taktyki..., moze to problem z jezykiem...hmm