Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 349 z 1243 (komentarze od 13921 do 13960):

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 22:30

Daily Mail: Arsenal i Everton zainteresowane pozyskaniem Lucasa Pereza - napastnika Deprotivo La Coruna.


no to juz wiadomo o jakiego pilkarza chodzilo

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 22:28

Hazard i Raffael po 3 bramki, sie zmowili

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 22:26

@kamilo_oo
A nawet nie patrzylem

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 22:20

Gladbach 5-0, gdyby nie Durda to bym pewnie ogladał

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 22:11

Znowu wybrałem mecz do ogladania w ktorym cos nie chca strzelac goli. Przegapiłem 5-0 City ze Steaua a teraz 0-4 Ajaxu z Rostowem

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 22:09

ohohohoho 4-0 Rostow

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 22:03

No to bye bye Ajax

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 21:55

To juz po Ajaxie

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 21:25

Gladbach 3-0 jedzie rywala

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 21:08

Ale ładna akcja i gol pilkarza Salzburga Lazaro

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 20:55

Gladbach - Young Boys komentuje Edward Durda, ciekawe czy ktos sie zdecydował ogladac :D

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 20:22

Ciezko sie dzisiaj zdecydowac co ogladac. Chyba znowu zdecyduje sie na pojedynek APOEL - Kopenhaga. City juz ma awans zapewniony, Borussia Moenchengladbach raczej tak samo wiec odpada. Jeszcze Rostow - Ajax i Salzburg - Dinamo Zagrzeb fajnie sie zapowiadaja bo nikt nie jest pewny awansu. Ten drugi tylko na C+ Sport Online ale to mozna przez canalplussport online poogladac

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 19:37

Niech nie bedzie grupy smierci, niech w koncu szczescie bedzie po naszej stronie.

Chciałbym
1. Benfica
2. Arsenal
3. Basel
4. Ludogorets


a ze strony wyszlo
1. CSKA Moskwa
2. Arsenal
3. Basel
4. APOEL ;)

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 14:24

@mistiqueAFC
Podobno nasi przestawiciele zaraz po meczu polecieli do Włoch zeby z rana negocjowac :D

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 14:20

Wczoraj ktos napisał - Roma odpadła z LM moze by tak sie Wenger zainteresował Manolasem?

i dzisiaj własnie Daily Mail go z nami łaczy

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 07:55

7 Mistrzow krajowych i Mistrz Europy czyli Real, wszystko sie zgadza ;)

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 07:48

@anty_pzpn_
Bo wygrali LM a zwyciezca tez zajmuje pierwszy koszyk

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 24.08.2016, 07:38

@Novazzy
Jak w czwartym jak w dugim. Sam popatrz

http://img.90minut.pl/misc/symulacja/1471985140-1.gif

Komentowany temat: Arsenal chciał pozyskać Griezmanna 23.08.2016, 23:03

Romelu Lukaku miał zasilić szeregi londyńskiej Chelsea, umożliwiając tym samym powrót Diego Costy na Estadio Vicente Calderón. To miało z kolei dać zielone światło Griezmannowi w poszukiwaniu nowego klubu


I to by była wymiania miedzyklubowa jaka Wenger lubi, ten do tego, tamten do tamtego a tamten do nas :D ale 60mln to go na pewno wysmiali

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 22:52

Legia gra bardzo słabo i z taka gra nie pogodza gry w LM i w Ekstraklasie. Bedzie im bardzo ciezko na dwoch frontach. Do tego odchodzi Nikolic i nie wiadomo jak nowy napastnik sie wkomponuje. Pamietacie Villareal, awans do 1/4 LM i spadek z ligi? moze Legia nie spadnie ale nie sadze by z taka gra walczyli o Mistrzostwo w tym sezonie. Mieli wieksze szczescie niz Wisła Krakow i szanse wykorzystali chociaz było blisko kompromitacji.

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 22:34

No to juz widze z taka gra jak beda wyniki po 5-0 albo i wiecej

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 22:30

Babol Wojtusia, kto nie widzial

https://www.facebook.com/Zzapolowy/videos/1461389577211196/

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 22:22

0-3 i kibice Romy gwizdza

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 22:20

Szczesny jaki babol

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 22:02

Roma jest bez szans na awans

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 21:58

No to Roma papa, kolejny debil wchodzi jak pajac w rywala

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 21:32

I Maxi musi zejsc po tym wejsciu, mi az ciary po plecach poszly

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 21:25

De Rossi to jest imbecyl

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 21:06

hahaha Dundalk

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 20:53

I juz Wojtek wyciaga pilke z siatki

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 20:44

Ciekawe co Marciniak odwali w meczu Roma - Porto

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 20:29

@arsenallord
Albo Nikolic chce byc jak Falcao, ten tez nie chciał LM i odchodził z Atletico do Monaco :D

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 20:23

@Womanizer
To juz predzej dla Brahimiego niz na Jamesa

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 20:15

Ja rozumiem Premier League mimo to ciekawe, ze Nikolic nie chce grac w Lidze Mistrzow

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 20:08

Brahimiego dalej nie ma w składzie Porto

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 23.08.2016, 19:40

Ogladacie dzisiaj Legie? ja sie decyduje na Roma - Porto, interesujacy rewanz

Komentowany temat: Mustafi nie jest na sprzedaż 23.08.2016, 13:33

Jak im sie FFF wezmie za tyłek to beda tego załowali

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 22.08.2016, 16:15

o 5mln wiecej*

Komentowany temat: Mecz bez historii, bez bramek na King Power Stadium. 22.08.2016, 16:14

Everton podobno daje 45mln funtow za Brahimiego czyli o 5mln mniej niz chce Porto. Wenger za tyle to by go na pewno nie kupil tylko jak z Mustafim zaczałby negocjowac mniejsza kwote. Moze z Mustafim było to samo, chciał o 5mln mniej i to ich wkurzyło. Nie wierze zeby tak z byle powodu nagle rzucili 50 baniek

Komentowany temat: Gnabry srebrnym medalistą Igrzysk Olimpijskich 22.08.2016, 07:50

Najlepszy gracz turnieju. Szkoda, ze nie udało mu sie wygrac. Ten karny to bardzo na ryzyku ale jeszcze gorzej wykonał go kolega.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady