Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 388 z 1243 (komentarze od 15481 do 15520):

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 23:05

@kamilo_oo
Jak Australia wygra to beda musieli zorganizowac w ktoryms z polskich miast

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 23:01

Brawo Michał :D

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 22:32

@simpllemann
No czyli tak jak myslałem, ze mamy odmienne gusta ale stare piosenki The Beatels czy podobne słuchac lubie zwłaszcza na full

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 22:27

Piekna bramka Rybusa z wolnego chwile po tym jak ogłoszono powołania do kadry, jak Juninho :D

youtube.com/watch?v=wXpj3G1V01k

Komentowany temat: Debuchy kontuzjowany 12.05.2016, 22:26

Od DNA Arsenalu nie tak łatwo uciec

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 22:20

@simpllemann
Takie to i ja słucham

Komentowany temat: Koscielny i Giroud jadą na Euro 12.05.2016, 22:20

Spora konkurencja, nawet w ataku gdzie nie ma Benzemy

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 22:11

Ale niestety glupia

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 22:10

Teraz Ukrainka faworytka drugiego polfinalu

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 21:54

@simpllemann
To ja nawet nie chce wiedziec jakie sa twoje klimaty ;)

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 21:53

No nie Australia na eurowizji lol :D

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 21:49

@simpllemann
A jej nie kojarzysz?
youtube.com/watch?v=bcnWysA9gxo

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 21:35

@thide
Ja jestem z Krosna, On jest z Jasła, mam 20km do Jasła, kiedys go spotkałem wiec jego akurat znam, innych wpływowych juz nie ;)

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 21:34

@Kanonier204
Bo tacy sa ludzie, to pewnie opinia fanow Edytki Gorniak albo Margaret :D

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 21:30

@Kanonier204
Myslałem, ze Ty tez tak myslisz :P znam Michała i to jest normalny chłopak, tylko ci co go nie znaja maja powalone w głowach i go porownuja z kims takim jak Wurst

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 21:26

@Kanonier204
Michal ubiera sie jak rokowiec i to wszystko, porownanie do Conchity jest smieszne

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 20:44

No prosze Francja od razu 23 nazwiska

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 20:19

Podobno interesujemy sie o Lucasem Perezem z Deportivo, ktory strzelił dla tej druzyny 17 bramek. Mamy walczyc o niego z Leicester.

Komentowany temat: AS: Arsenal zainteresowany Rodriguezem 12.05.2016, 20:18

Rozegrał 25 spotkan dla Realu w tym sezonie tak wiec szanse dostaje i nie widze powodu by Zidane chciał go oddac.

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 20:12

Wstawiałem juz cartoony z goal.com ale chyba nikt nie sprawdzal bo nie odpowiadał to moze podam najnowszego odnosnie Arsenalu, to pewnie zobaczycie, DNA tam jest :P ale wrzucam na inny serwer bo nie chciało osobno ze strony goal.com otworzyc obrazek tylko wchodziło na strone

up.programosy.pl/view/kontuzje.jpg.html

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 20:02

Ogladacie eurowizje? dzisiaj o 21 na TVP 1 Szpak spiewa, ja ogladam co roku. Mam nadzieje, ze mu sie uda awansowac do sobotniego finału. Spiewa jako drugi

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 17:41

@sebastix11
A po co maja realizowac transmisje w telewizji na pare minut ogłaszania nazwisk? szkoda kasy

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 17:08

@Gerwciu
O 18:00 relacja na
sport.pl/euro2016/14,136510,20062578.html#MT_1Zdjecie

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 16:53

Wenger nie spij bo wszyscy juz robia transfery a TY nie a po Euro znowu bedzie ciezko kogos wyciagnac a tych co moglibysmy miec pewnie dalej wykupi ktos inny

Komentowany temat: Batshuayi opuści Marsylię 12.05.2016, 16:43

No prosze jest fanem Arsenalu a łaczono go z Tottenhamem a ja dalej wole Lacazette

Komentowany temat: Mark Clattenburg sędzią meczu z Aston Villą 12.05.2016, 16:41

Z takim rywalem jak spadkowicz z Villi to z kazdym arbitrem musimy zdominowac ten mecz i wygrac a najlepiej bez straty gola

Komentowany temat: Martinez zwolniony z Evertonu 12.05.2016, 16:40

Czyli to co pisałem staje sie faktem, Martinez ochodzi a de Boer za niego

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 14:00

@Kanonier204
Chyba jeden z Twoich ulubionych skoro nie chcesz zeby sie pchal pod skrzydła Wengera :D

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 13:50

@Kanonier204
Moze i za dobry ale własnie takich pilkarzy potrzebujemy. Niczym nie odstaje od takiego Douglasa Costy

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 13:48

@czarny7777777
Tak jak i połowe pilkarzy :D

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 13:45

Moze poszukalibysmy jakiegos skrzydlowego na Ukrainie? moze Taison z Szachtara?

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 13:35

Manolas, Xhaka, jakis skrzydłowy, Lacazette i JA osobiscie byłbym zadowolony. Oczywiscie dla Wengera to byłoby za duzo transferow :D

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 12:47

Monalasa chce Chelsea, trzeba ich uprzedzic

Komentowany temat: Morata następcą Welbecka? 12.05.2016, 12:45

To ja wole Lacazette

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 12:11

@MarkOvermars
Lacazette o ile West Ham go szybciej nie pozyska a jak pisałem wysłali juz oficjalna oferte za Niego. Naładował w tym sezonie 21 goli ale z Ibra rownac sie nie mogł

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 11:34

Bayern nie będzie szukał latem zmiennika dla Roberta Lewandowskiego - donosi czwartkowy "Kicker". Carlo Ancelotti już w maju wydaje dyrektywy, a te zapowiadają lekką przebudowę. Włoch nie chce w drużynie Mario Goetze, Mehdiego Benatii i Thiago Alcantary. Jeszcze przed Euro powinniśmy dostać te informacje w oficjalnej wersji. Na wylocie są też Rafinha, Tom Starke, Sebastian Rode i Serda Tasci. Oferty z Anglii ma Pierre-Emile Hoejbjerg. Przy okazji Niemcy odnoszą się też do sprawy Lewandowskiego. Pół roku negocjacji z Realem Madryt okazało się zwykłym biciem piany, a Ancelotti nie dość, że upiera się na zostanie Roberta w Bayernie, to jeszcze nie szykuje mu żadnego zamiennika.


To jest kurde trener

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 11:09

Cartoony od gola.com z dryznami, ktore spadly z ligi i Sunderlandem, ktory wczoraj zapewnił sobie pozostanie w PL.

scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13177538_10154243992507853_6581076131697176949_n.jpg?oh=ed5877b55ab4a5798a79265a8fa0e941&oe=57A3030E

:D

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 09:53

@Kaczaza
hahahaha kurde rzeczywiscie nie zauwazyłem, ze nawet Defoe z 17stego Sunderlandu ma wiecej goli od Giroud dlatego nie znajdujemy sie na szczycie skoro druzyna, ktora ledwo co sie utrzymała (znowu) ma napastnika z wieksza iloscia goli.

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 09:42

Brytyjska gazeta skupia się nie tylko na obecnych losach De Boera, ale także na jego przyszłości. Zdaniem "Daily Mail" w przyszłym sezonie były już szef Arka Milika przeniesie się do Liverpoolu, gdzie pokieruje Evertonem. Na potwierdzenie tych doniesień Anglicy powołują się na słowa Guido Albersa, agenta menedżera. - Frank bardzo chciałby dołączyć do klubu klasy Evertonu czy Valencii - Albers w poniedziałek stwierdził w rozmowie z holenderską telewizją NOS. - Wszystko kręci się wokół odpowiedniej filozofii i stylu gry. I tego właśnie Frank szuka. Powiedziałem już w Ajaksie, że nie ma obecnie żadnego innego klubu, z którym prowadzimy rozmowy.

Choć o całej sprawie informuje zgodnie wiele źródeł, to jeszcze sami zainteresowani - klub z Amsterdamu czy przedstawiciele De Boera - niczego nie potwierdzili. Wydaje się jednak, że jest to kwestią godzin.

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 09:32

Tak jak pisałem


Frank de Boer i Ajax Amsterdam doszli do porozumienia w sprawie przedwczesnego rozwiązania umowy pierwotnie obowiązującej do pierwszego lipca 2017 roku.

Kilka dni temu agent de Boera powiedział, że jego klient chciałby dołączyć do "klubu takiego jak Everton".

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady