Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 388 z 1243 (komentarze od 15481 do 15520):
Brawo Michał :D
@simpllemann
No czyli tak jak myslałem, ze mamy odmienne gusta ale stare piosenki The Beatels czy podobne słuchac lubie zwłaszcza na full
Piekna bramka Rybusa z wolnego chwile po tym jak ogłoszono powołania do kadry, jak Juninho :D
youtube.com/watch?v=wXpj3G1V01k
Od DNA Arsenalu nie tak łatwo uciec
@simpllemann
Takie to i ja słucham
Spora konkurencja, nawet w ataku gdzie nie ma Benzemy
Ale niestety glupia
Teraz Ukrainka faworytka drugiego polfinalu
@simpllemann
To ja nawet nie chce wiedziec jakie sa twoje klimaty ;)
No nie Australia na eurowizji lol :D
@simpllemann
A jej nie kojarzysz?
youtube.com/watch?v=bcnWysA9gxo
@thide
Ja jestem z Krosna, On jest z Jasła, mam 20km do Jasła, kiedys go spotkałem wiec jego akurat znam, innych wpływowych juz nie ;)
@Kanonier204
Bo tacy sa ludzie, to pewnie opinia fanow Edytki Gorniak albo Margaret :D
@Kanonier204
Myslałem, ze Ty tez tak myslisz :P znam Michała i to jest normalny chłopak, tylko ci co go nie znaja maja powalone w głowach i go porownuja z kims takim jak Wurst
@Kanonier204
Michal ubiera sie jak rokowiec i to wszystko, porownanie do Conchity jest smieszne
No prosze Francja od razu 23 nazwiska
Podobno interesujemy sie o Lucasem Perezem z Deportivo, ktory strzelił dla tej druzyny 17 bramek. Mamy walczyc o niego z Leicester.
Rozegrał 25 spotkan dla Realu w tym sezonie tak wiec szanse dostaje i nie widze powodu by Zidane chciał go oddac.
Wstawiałem juz cartoony z goal.com ale chyba nikt nie sprawdzal bo nie odpowiadał to moze podam najnowszego odnosnie Arsenalu, to pewnie zobaczycie, DNA tam jest :P ale wrzucam na inny serwer bo nie chciało osobno ze strony goal.com otworzyc obrazek tylko wchodziło na strone
up.programosy.pl/view/kontuzje.jpg.html
Ogladacie eurowizje? dzisiaj o 21 na TVP 1 Szpak spiewa, ja ogladam co roku. Mam nadzieje, ze mu sie uda awansowac do sobotniego finału. Spiewa jako drugi
@sebastix11
A po co maja realizowac transmisje w telewizji na pare minut ogłaszania nazwisk? szkoda kasy
@Gerwciu
O 18:00 relacja na
sport.pl/euro2016/14,136510,20062578.html#MT_1Zdjecie
Wenger nie spij bo wszyscy juz robia transfery a TY nie a po Euro znowu bedzie ciezko kogos wyciagnac a tych co moglibysmy miec pewnie dalej wykupi ktos inny
No prosze jest fanem Arsenalu a łaczono go z Tottenhamem a ja dalej wole Lacazette
Z takim rywalem jak spadkowicz z Villi to z kazdym arbitrem musimy zdominowac ten mecz i wygrac a najlepiej bez straty gola
Czyli to co pisałem staje sie faktem, Martinez ochodzi a de Boer za niego
@Kanonier204
Chyba jeden z Twoich ulubionych skoro nie chcesz zeby sie pchal pod skrzydła Wengera :D
@Kanonier204
Moze i za dobry ale własnie takich pilkarzy potrzebujemy. Niczym nie odstaje od takiego Douglasa Costy
@czarny7777777
Tak jak i połowe pilkarzy :D
Moze poszukalibysmy jakiegos skrzydlowego na Ukrainie? moze Taison z Szachtara?
Manolas, Xhaka, jakis skrzydłowy, Lacazette i JA osobiscie byłbym zadowolony. Oczywiscie dla Wengera to byłoby za duzo transferow :D
Monalasa chce Chelsea, trzeba ich uprzedzic
To ja wole Lacazette
@MarkOvermars
Lacazette o ile West Ham go szybciej nie pozyska a jak pisałem wysłali juz oficjalna oferte za Niego. Naładował w tym sezonie 21 goli ale z Ibra rownac sie nie mogł
Bayern nie będzie szukał latem zmiennika dla Roberta Lewandowskiego - donosi czwartkowy "Kicker". Carlo Ancelotti już w maju wydaje dyrektywy, a te zapowiadają lekką przebudowę. Włoch nie chce w drużynie Mario Goetze, Mehdiego Benatii i Thiago Alcantary. Jeszcze przed Euro powinniśmy dostać te informacje w oficjalnej wersji. Na wylocie są też Rafinha, Tom Starke, Sebastian Rode i Serda Tasci. Oferty z Anglii ma Pierre-Emile Hoejbjerg. Przy okazji Niemcy odnoszą się też do sprawy Lewandowskiego. Pół roku negocjacji z Realem Madryt okazało się zwykłym biciem piany, a Ancelotti nie dość, że upiera się na zostanie Roberta w Bayernie, to jeszcze nie szykuje mu żadnego zamiennika.
To jest kurde trener
Cartoony od gola.com z dryznami, ktore spadly z ligi i Sunderlandem, ktory wczoraj zapewnił sobie pozostanie w PL.
scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13177538_10154243992507853_6581076131697176949_n.jpg?oh=ed5877b55ab4a5798a79265a8fa0e941&oe=57A3030E
:D
@Kaczaza
hahahaha kurde rzeczywiscie nie zauwazyłem, ze nawet Defoe z 17stego Sunderlandu ma wiecej goli od Giroud dlatego nie znajdujemy sie na szczycie skoro druzyna, ktora ledwo co sie utrzymała (znowu) ma napastnika z wieksza iloscia goli.
Brytyjska gazeta skupia się nie tylko na obecnych losach De Boera, ale także na jego przyszłości. Zdaniem "Daily Mail" w przyszłym sezonie były już szef Arka Milika przeniesie się do Liverpoolu, gdzie pokieruje Evertonem. Na potwierdzenie tych doniesień Anglicy powołują się na słowa Guido Albersa, agenta menedżera. - Frank bardzo chciałby dołączyć do klubu klasy Evertonu czy Valencii - Albers w poniedziałek stwierdził w rozmowie z holenderską telewizją NOS. - Wszystko kręci się wokół odpowiedniej filozofii i stylu gry. I tego właśnie Frank szuka. Powiedziałem już w Ajaksie, że nie ma obecnie żadnego innego klubu, z którym prowadzimy rozmowy.
Choć o całej sprawie informuje zgodnie wiele źródeł, to jeszcze sami zainteresowani - klub z Amsterdamu czy przedstawiciele De Boera - niczego nie potwierdzili. Wydaje się jednak, że jest to kwestią godzin.
Tak jak pisałem
Frank de Boer i Ajax Amsterdam doszli do porozumienia w sprawie przedwczesnego rozwiązania umowy pierwotnie obowiązującej do pierwszego lipca 2017 roku.
Kilka dni temu agent de Boera powiedział, że jego klient chciałby dołączyć do "klubu takiego jak Everton".
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@kamilo_oo
Jak Australia wygra to beda musieli zorganizowac w ktoryms z polskich miast