Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 416 z 1243 (komentarze od 16601 do 16640):
Taki Ibra to by wiekszosc okazji wykorzystał
Ludzie nie przezywajcie bo jest po staremu, setki okazji niewykorzystanych a rywal zrobi jedna powazniejsza akcje i juz strzela. To nas rozni od wielu ekip
Zazdroszcze Bayernowi Ancelottiego bo to byłby idealny gosc do zastapienia Wengera
Tak jak mowiłem pare dni temu gdybysmy byli bardzo skuteczni to bysmy pokonali kazda druzyne na swiecie ale marnujemy za duzo okazji i jest jak jest
Morata jezdzi z obrona Bayernu jak z kobyła :D
Morata dzisiaj wymiata :D
No Elneny bardzo ładnie
arsenalist.com/f/2015-16/barcelona-vs-arsenal/goaaal-mohamad-elneny-1-1.html
I gdyby nie ten stracony gol w 1 połowie :/
MSN 104 bramki w sezonie i co tu dalej mowic
I nie bylo spalonego, Juventus okradziony z bramki
Ale Juve spieprzyło teraz, to powinno byc 3-0
@ElSar;
Powinno leciec na ZDF ale nie powjem ci pod ktorym masz numerem
Catenaccio w Turynie jak na razie, nie moze sie Bayern wstrzelic
Barcelona to w tym roku napisze nowa historie - obronionego trofeum ligi mistrzow
Morata co rajd zrobił od swojej połowy i jak podał mistrzostwo swiata, nasi napastnicy by tak nie potrafili i to wykonczenie Cuadrado. Az miło bylo popatrzec
hahahaha Juventus 2-0 :D
@afc4life;
A po co sie denerwowac? wiedziałem co sie swieci wiec nerwy wole zachowac na sobote na mecz z Evertonem. Neuer dzisiaj nie w formie, jeszcze chwila i Juve 2 walnie
Czyli po staremu, atakujemy i nic z tego nie ma, Barcelona dwie okazje w pare sekund i prowadza. Ja wiedziałem co sie swieci w tym meczu
@pumeks
Pewnie dlatego bez problemu go nam sprzedali. Neymar to jest jednak inna połka
Juventus :D
@ElSar
Nie bo Bayern pokazuja
To milego ogladania i denerwowania sie
@Hubertus888
Multiliga
terenie*
No szacunek dla Skry, wygrac z taka ekipa i jeszcze na ich stadionie. chapeau bas
Flamini od poczatku to najwieksze nieporozumienie jakim Wenger mogł nas dzisiaj zaszczycic. Gdyby nie jego durne wejscie w pierwszym meczu moglismy przegrac tylko 0-1 i miec o wiele wieksze szanse dzisiaj.
To i tak cud, ze Walcott na ławie. Stawiałem, ze w dzien urodzin dostanie pierwszy skład
W sumie kto by nie zagrał to stawiam, ze i tak marnowanie okazji byłoby niezmienne. Tak to juz jest naszymi zawodnikami
Ktos jeszcze wierzy w Wengera? patrzac na wystawiony skład chyba nikt. Albo po prostu wie, ze nie mamy szansy na awans to tak wykombinował.
hahaha Wenger pozamiatał składem, nie ma co :D Flamini w nagrode za ten bład ostatni po wejsciu. Tak jak nie ogladałem pierwszego meczu tak dzisiejszego rewanzu tez nie ogladam, postanowiłem to juz dawno. Za duzo nerwow straciłem ogladajac mecz z Watfordem a w sobote kolejny z Evertonem. I tak nie mamy szansy na awans, najwazniejsze to sie godnie zaprezentowac
49.media.tumblr.com/1faab3b8a6f84c91e9969d95d15fccb5/tumblr_n9su7c8AfU1s9y3qio1_400.gif
:D
Lauren wyjawił, ze przed dołaczeniem do Arsenalu dostał propozycje od Realu Madryt ale im odmowił bo wolał grac dla nas :D
Kompany wypada na miesiac, ten to tez jest straszny pechowie. To w City maja przesrane
Nie trafialismy w meczu z Watfordem a co tu mowic o Barcelonie, w pare dni nie naucza sie wykorzystywac wiekszosci sytuacji.
Walcott widze dzisiaj ma urodziny to pewnie jako prezent dostanie pierwszy skład dzisiaj :D
Moglismy ich wylosowac kurde, przeciez to Atletico jest mizerne
To teraz wylosowac pare Atletico - Benfica i bedzie najnudniejszy dwumecz w 1/4
Simeone poczarował i maja awans :D
Simeone zaczarował
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Gunnerrsaurus
To jest zycie z Wengerem, Arsenalu menedzerem :D