Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 531 z 1243 (komentarze od 21201 do 21240):
Dzisiaj niebylibysmy w stanie pewnie trafic do bramki gdyby było 0-0 i WHU grało w 10tke, zle przygotowanie Wengera do tego spotkania
Teraz gramy z CP na wyjezdzie szykuje sie kolejny dramatyczny mecz.
@jimmykanonier1886
Reszta pewnie sobie poszła selfie robic
Ja pierdziele ale sie Wenger zgadał na konferencji pomeczowej nie ma co, az 4 wypowiedzi gowno kibicom dajace
Jakby okienko zostało zamkniete wczesniej tak jak Wenger wrecz RZADA to juz by było po zawodach a tak jeszcze jakies minimalne szanse na transfer zostaja tylko najpierw trzeba chciec.
Jak sie juz teraz Wenger nie opamieta to sie juz nigdy nie opamieta.
Nawet bramki nie strzelic, wstydzcie sie.
@Kowal96
I widzisz w Arsenalu nic nie jest pewne a juz na pewno nie na spokojnie :D
Mourinho znowu ma beke z Wengera i pewnie nawet go nie obchodzi, ze wczoraj zremisowali.
Ktory to pisał, ze spokojnie wygramy?
Nie bedzie mistrzostwa z Wengerem na ławce no chyba, ze sie opamieta. Zobaczmy jaka mamy dzisiaj ławke, kim tu straszyc? Sanchez bez formy tam sie w ogole znalezc nie powinien, zostaje tylko Walcott. Czy ten Wenger jest normalny? raczej nie
Osmieszaja nas teraz jak tylko chca, Sanchez potrzebuje jeszcze z 2-3 tygodnie, pewnie sam sie nie spodziewal, ze koledzy zagraja taka kaszane, ze bedzie musiał wejsc
Ciekawe co papa powie na konferencji o wzmocnieniach, pewnie jak zwykle bedzie unikał tematu
Mieli pokazywac na trybunach Benzeme a pokazuja kibicow Arsenalu wychodzacy przed koncem spotkania
Jak po meczu dalej sobie beda strzelac selfie to chyba sobie kulke w łeb wpakuje
Jak reszta nie zepnie posladow to nawet Sanchez nic tu nie da
@thegunners101
Checi to za malo, napastnik jest od strzelania a nie od dobrych spotkan.
No i jak tu Sancheza na ławce nie posadzic
@OFFO
Najsmieszniejsze sa wlasnie zdjecia z pilkarzem jak wchodzi do samolotu, dziennikarze od razu maja spust i juz snuja teorie transferowe :D
Pierwszy mecz Cecha dla Arsenalu na Emirates przy kibicach ja wiem, ze to doswiadczony zawodnik ale i takich trema zjada a co go nie zabije to go wzmocni, tego jestem pewien ale czy sobie poradzimy z tym składem co mamy to juz takiej pewnosci nie mam
Jak juz przegrana nie powie Wengerowi MUSISZ JESZCZE ZROBIC TRANSFERY to juz nic Nam nie pomoze i zostaniemy z tym co mamy.
Nagroda Nobla dla Giroud
Koncentracje Cech i społka zostawili w szatni, wczesniej ta pilke to obrona MUSIAŁA wybic, najwieksza bura w ich strone idzie
Ma przyjsc Krychowiak, Reus i Benzema, nic mnie to nie obchodzi panie Wenger
BEDZIE MISTRZOSTWO W TYM SEZONIE hahahaha
Benzemy nie potrzeba, okienko powinno konczyc sie wczesniej, ciekawe czy w tym momencie Wenger podobnie by pomyslał
Wczoraj ktos z dziennikarzy podawał informacje (chyba Nahorny w meczu), ze Mistrzem ostatnio była druzyna, ktora mecz zaczynała w poniedziałek czyli wyjdzie na to, ze WBA albo City :D
Spokojny to ja byłem przed meczem, teraz tak kolorowo juz nie ma
Koncentracja na poziomie 0
Brac sie do roboty, co to ma byc
Wenger jak leci? a bez zmian
Kim ma dzisiaj Wenger rotowac? gdyby tego Sancheza nie dał to tylko mu Walcott zostaje
Defensywny pomocnik i napastnik to jest mus jak zaden taki pilkarz nie przyjdzie to takie spotkania beda trafiały sie czesto
Ramsey dzisiaj tez oprocz jednego fajnego zagrania nie gra zupełnie nic ale to pupulek Wengera wiec i tak szanse musi dostac
Dla Nas kazda strata punktow to koniec Mistrzostwa nie wiecie o tym? jak nie wiecie to sobie policzcie ostatnie sezony i zobaczcie ile punktow Nam do Mistrza brakowało :D
Coquelin gdyby stał jak reszta obroncow to chyba byłby spalony a nie gol, dla mnie na ta chwile najgorszy zawodnik w Arsenalu
To teraz co Sanchez znow na ratunek Arsenalowi?
Nie trzeba transferow hahahahaha
Otoz Cech tez popełnia błedy, to jest tylko człowiek, moze teraz Nasi zaczna grac jak powinni a nie sie opierdzielac
A jak wczoraj pisałem, ze bedzie 3-1 to sie ktos smiał, ze nie stracimy gola bo jest Cech
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@matt21
Mi sie jego gra juz w poprzednim sezonie podobała, to moze byc drugi Sterling