Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 541 z 1243 (komentarze od 21601 do 21640):
@kamilo_oo
TYLKO WISŁA!
Dobry turniej na przetarcie sie takich zawodnikow jak Bellerin własnie czy Crowley i inni. Moze im tez sie uda wybic o ile dostana szanse
@Dawid04111
W tym tygodniu wszystko sie wyjasni
Wenger dalej w Wojtka wierzy czyli nie ma tematu mozliwosci pierwokupu przez Rome
Czy aby Benitez o Benzemie nie wypowiedział sie wymownie? bo najpierw powiedział mam nadzieję a zaraz po tym ugryzł sie w jezyk i powiedział raczej jestem pewny, że z nami zostanie :D
@Dan_Crowley
Nie
No i dopiero teraz zaczyna sie dla nas prawdziwy test.
ANGLIA/NIEMCY Pierre-Emerick Aubameyang może trafić do Premier League. Reprezentanta Gabonu chcą kupić Arsenal oraz Tottenham. 26-latek jest wyceniany na 25 milionów euro
No czyli wraca zainteresowanie Tottenhamu tym samym zawodnikiem co My :D w tym momencie to info wydaje sie bliskie prawdy bo zawsze tak było i zawsze tak bedzie :P
Flaminiego juz miało nie byc a teraz znowu sie Wenger zastanawia czy właczy go do składu na EC a na koncu pewnie wyjdzie tak, ze i tak zostanie w AFC
Wenger zasługuje by odejsc jako wygrany tak jak to było z Fergusonem
We have a strong squad.
No zgadza sie do czasu az sie zacznie sypac. Sezon sie jeszcze nie zaczał a taki Welbeck juz ma problemy.
Czyli Ospina nie kłamał, ze zostaje w Arsenalu :)
Metro powinno miec zakaz pisania o transferach jakich to niby chce wykonac Arsenal. Liste juz taka zrobili, ze z tego moznaby utworzyc dwa kolejne zespoły + dodajac bramkarzy z tych co juz sa w Londynie :D Cos przedłuza sie odejscie Flaminiego na koncu pewnie i on zostanie i tyle bedzie z wszystkich spekulacji
Jezeli Lewy jest napastnikiem na liscie w zastepstwie Benzemy to znaczy, ze nie przyjdzie w tym okienku zaden napastnik.
I tak ma byc, nie ma to tamto :D
Co to sie stało, ze Newcastle wzieło Mitrovicia a nie jakiegos francuza :D
Coraz bardziej mi sie wydaje, ze tym napastnikiem, ktory jest na liscie, ktory chetnie dołaczyłby do Arsenalu tylko nie wiadomo czy go klub bedzie chciał sprzedac to nie jest Benzema a predzej Lacazette. Benitez byłby kompletnym imbecylem gdyby Benzema grał bardzo dobrze a i tak niemiałby u niego miejsca w druzynie.
@TheInvincibles
Chelsea długoterminowe kontuzje (rzedem) najlepszych pilkarzy nie łapia wiec chyba moga sobie na to pozwolic.
O La Lige jeszcze walcza, nie ma ostatecznej daty konca przetargu wiec w kazdej chwili moga ogłosic gdzie beda hiszpanska pokazywac. Dodatkowo NC+ z polsatem walczy o LE
A moze ten napastnik, ktory chciałby u Nas grac tylko nie wiadomo czy klub go pusci to Lacazette? :D
@igiszu
Agenci pilkarzy to ostatnie osoby ktorym mozna wierzyc.
@scorpion11333
dalej nic nie wiadomo a moze byc tak, ze gdy wystartuje to na poczatku bedzie tylko online
Kurde i co z tym Flaminim 48h to juz dawno mineło
@Piotrek_175
Chyba ktos chory :D
Akurat teraz takie fajne mecze towarzyskie na Astrze na Sport 1 pokazuja a mi nie chodzi
@simpllemann
Powiedzmy
@kanik1992
NC+ to teraz walczy o La Liga wiec cała kasa na to idzie a dodatkowo walcza z polsatem o LE.
@Kanonier204
EC bedzie na arsenal.player? jak tak to dobrze bo ostatnio cos porobiłem z antena i nie odbiera mi astry a tam bym poogladał przynajmniej niedzielny mecz
Liste to pewnie ma co roku tylko nie zawsze chce z niej korzystac
To co mowia agenci to jest akurat w dzisiejszych czasach ma małe znaczenie, to zwykle podbijanie ceny bo przeciez takze on ma zyski z transferu swojego pilkarza. Pewnie jeszcze do konca okienka transferowego bedziemy czytac o Benzemie w Arsenalu
Ładnie sie Turcy rzucaja na pilkarzy z Premier League ale nie wszystkich da sie wyciagnac. Wenger go nie sprzeda bo wtedy bedzie trzeba kolejna luke zatkac wiec bedzie musiał dojsc dodatkowy transfer
Szczesny juz w Rzymie :P
scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11147116_457691494412889_1535372133882152571_n.jpg?oh=5ac5a9c05d7e24c89176ddc3546007ee&oe=56538D81
@mar12301
Mladost Podgorica lub FK Kukesi.
A niech mu sie wiedzie :)
@simpllemann
Zapytaj Sancheza :P
@Resoviak77
ALe zycie w Londynie jest lepsze :D
Co edycja EC to coraz lepsze druzyny przyjezdzaja moze za rok bedzie jeszcze lepszy :D
Na mnie Iwobi zrobił piorunujace wrazenie szkoda, ze nie udało mu sie zdobyc gola. To moze byc taki drugo Gervinho
Moze Wenger tez bedzie rotował bramkarzami i jeden bedzie grał w lidze a drugi w pucharach europejskich.
Sky Sports News: Flamini już wkrótce zostanie zawodnikiem Galatasaray. Kwota transferu to 4 mln €.
Przemeblowanie w ekipie ze stolicy Hiszpanii ma sięgnąć także linii ataku. Karim Benzema znalazł już potencjalnego pracodawcę - zatrudnić chce go Arsenal Londyn. Pytanie tylko, czy Kanonierów stać, by zapłacić za francuskiego snajpera 50 milionów euro.
Oczywiscie, ze Nas stac drogi onecie :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Brawo Krzysiu, Wisła Pany :D