Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 554 z 1243 (komentarze od 22121 do 22160):
@pioafc
Zabronic im moze financial fair play
Pech Diabyego
scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11391180_1150857168264440_1850594322583183374_n.jpg?oh=84c5627cf3184c4d1ffdc9f98c702704&oe=55F57CD6
Nie chce mi sie wierzyc by sie miał zdecydowac na Milan.
Szkoda, ze metro poza tym wszystko ok, cena tez znosna jak na jego klase.
Ja czekam ze wzgledu na to, ze gra Chile, reszta spotkan o tej godzinie mnie nie bedzie interesowało zreszta mało bedzie takich spotkan, wiekszosc o 21 i 23:30
hahaha zmiazdzyli tymi 42mln, niech metro sfinalizuje ten transfer albo przynajmniej jeden z tych przez nich zapowiadanych :D
Zdecydowanie Ramsey ale znajac zycie tak jak zakłada reszta pewnie wygra lessi
Zadnej niespodzianki nie było
Szkoda chłopaka bo talent ma i ambicje by grac na wysokim poziomie w Arsenalu tez posiada. Wiecznie wypozyczany nie bedzie, albo powinien dostac szanse albo powinien zostac sprzedany. Nie powinnismy marnowac takich pilkarskich talentow jak Joel
Słusznie bo Cecha do niczego nie trzeba namawiac. Jestem przekonany, ze gdyby dostał propozycje od Wengera to byłaby tam wzmianka, ze bedzie pierwszy bramkarzem. Udowadniac juz niczego nie musi tak wiec teraz pozostaje czekac jak sie sprawa rozstrzygnie
Rozstanie sie z Diabym to juz koniecznosc, wiecznie go leczyc nie bedziemy a przynajmniej jego wynagrodzenie bedzie mozna przeznaczyc na co innego. Tez mnie dziwi, ze nie ma Flaminiego ale skoro moze jeszcze nastapic zmiana to kto wie, moze i on sie na tej liscie znajdzie
I znowu nasze kochane metro
Czyli nastepce Pirlo juz maja.
Dobry ruch włodarzy West Hamu, jest im potrzebny taki trener jak Bilic.
Tez mi sie nie chce wierzyc by Wenger celował w transfer obroncy, musiałby sie wczesniej z kims pozegnac a na to sie raczej nie zanosi
Krychowiak pokazał, ze potrafi grac w pilke na wysokim poziomie. Jednego co moznaby sie obawiac to zołte i czerwone kartki, ktore czesto lubi łapac. To jednak w ostatecznosci gdyby nie mogł przyjsc Schneiderlin, ktory dla mnie wydaje sie byc idealnym zawodnikiem dla Arsenalu
Dla mnie Alexis w meczu z Manchesterem City na 2-1, uwielbiam takie gole
No jasne bo jak juz ktos szalał to PSG od razu musi go brac. Tam to by chyba na zmarnowanie poszedł
@pumeks
Tak Lecha nie lubimy bardziej od Legii bo to zgoda pasow, to raczej oczywista sprawa
o kurde padłem hahahahahahaha
scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11427696_1146951401988350_3667537638766613721_n.jpg?oh=1be72ec2ed908dadef18495f33d3e582&oe=56051747
Szkoda Juve ale fajnie, ze sie postawili Barcelonie. Nudna juz ta LM, za rok pewnie znowu wygra jakis Bayern albo Real (Barca za chiny ludowe nie obroni trofeum)
Rakitic szacun
Neymar wlasnie zrobił z siebie kretyna, reka jak diabli lol
Buffon co za pindzia
Buffon jemu najbardziej nalezy sie puchar ligi mistrzow
Tevez czemu tak mocno :(
MORATA!!!!!!!!!! walczyc Juve walczyc :D
@berni333
Moze dlatego, ze Juventus wyeliminowal jego Real :D
@berni333
Wolski z tego co mi wiadomo to kibic Realu wiec nie wiem czego tak sie podnieca Barceloną
Buffon co to miało byc
Nasi na miejscu Vidala oczywiscie by podawali :D moze by to było lepsze niz strzał a moze i nie
Pieprzona Barcelona :/
kuraczek*
@Dominik11
Pewnie jakis kuraczej sie poskarzył :D
Ramsey gada jak Wenger, w sumie pupilek trenera powinien mowic to samo co on :D
100tys funtow tygodniowo to nie takie duze wygorowania ma, jezeli Liverpool powaznie mysli by walczyc o Mistrzostwo (a na pewno tak mysla) to powinni sie przystac na to propozycje. Oni maja Sterlinga a My mamy Gnabryego, ktory moze w koncu dostanie szanse gry. O wymianie Walcott-Sterling to juz w ogole nie ma co mowic
No nie ma komu juz wierzyc tylko dyrektorowi Juventusu. Jak Vidal bedzie chciał odejsc to nic go nie zmusi do zostania a Wenger jak go bedzie chciał to sie na pewno o niego postara jak o Ozila czy Sancheza. Inna sprawa to zaleznosc od dzisiejszego finału jezeli Juventus wygra Vidala moze nic nie zmusic do odejscia, wtedy bedzie pewnie chciał zostac
Puta Barca, FORZA JUVE
FORZA JUVE, niech wygra w koncu jakas inna druzyna a nie hiszpanska znowu. Zreszta jeszcze mnie nie pogieło zeby kibicowac Barcelonie :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Na polsat sport news leci Islandia - Czechy, jest to mecz numer 100 Rosickyego w kadrze.