Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49258 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 895 z 1232 (komentarze od 35761 do 35800):
Malaga to z wszystkich druzyn najlepszy mozliwy przeciwnik dla Nas a do lutego Nasza gra moze sie zmienic na lepsze. Z innymi druzynami moze byc ciezej.
Stalismy sie drugim Liverpoolem niestety. Znajac zycie w 1/8 i tak trafimy najgorzej.
I tak wygrana nic by Nam nie dała bo Schalke ostatecznie zremisowało 1-1 a to i tak oznaczało, ze wygrali grupe. Ale honoru troche moglismy zachowac a tak nawet tego nie było.
Nic tylko schowac głowe w piasek.
Patrzac na statystyki na remis niezasługujemy.
To juz nie jest smieszne tylko załosne.
Gdzie sie podział ten Arsenal, ktory w statystykach rozwawalał przeciwnikow na lopatki :/
Ostatni mecz z Ramseyem w skladzie to chyba wygralismy z United po jego bramce.
Dobra nie ma co, 2 miejsce w grupie i tak powinno Nas cieszyc. O gre sie martwic trzeba
55-45% posiadania dla Olympiacosu, sytuacje bramkowe 11-5 dla Olympiacosu, strzały na bramke 7-3 dla Olympiacosu - jednym słowem KATASTROFA, ARSENAL KATASTROFA
No to sie nacieszylismy golem dla Montpellier
No mam nadzieje, ze Montpellier strzeli jeszcze jednego gola i wygra ten mecz a My nie spieprzymy z Olympiacosem
Przepiekna asysta KUBY
Schalke 1-0 wiec prowadzenie nic Nam nie daje
Oby to tylko nie była jakas kontuzja bo bym sie chyba załamal.
Hahaha tytułem rozwaliliscie system i to doslownie :D Nie ogladam meczu ale jak czytam Wasze komentarze to i tak to nie wyglada za dobrze. Widziałem statystyki po 1 polowie i tez nie sa za ciekawe. Najbardziej cieszy, ze wraca Rosa sprzed kontuzji, Rosa z połowy poprzedniego sezonu - moze w koncu bedzie miał kto odciazyc Cazorle.
YEAH brawo ROSICKY!!!! tego goscia Nam brakowało :)
Od 2008 do 2012 roku ManCity wydało na transfery 644mln Euro a Borussia Dortmund 67 mln Euro hahaha olac sie mozna ze smiechu.
@TheKomar
A jak zajmiemy 1 miejsce w grupie to mozemy trafic na Real - wielka mi roznica.
Olympiacos powaznie traktuje ten mecz patrzac na ich dzisiejszy skład. Nasz skład masakra, zwłaszcza patrzac na Ramseya od 1 minuty. Remis biore w ciemno a potem szczescie w losowaniu.
Schalke nie odda pierwszego miejsca w grupie. Teraz w sumie to nawet z 1 miejsca w grupie mozna trafic na bardzo mocnego rywala. Kto bedzie lepszym zespolem w lutym ten taki mecz wygra i awansuje do 1/4.
No to dzisiaj powinien sobie dopisac 1 punkt bo jak dla mnie tylko na tyle Nas stac w tym momencie. A moze sie pozywytnie zaskocze :)
Co roku to samo a przyjdzie styczen i Arsenal zapadnie w transferowy sen zimowy i nikt nie przyjdzie. Coraz wiecej zrodeł podaje informacje o Huntelaarze, coraz wiecej zrodeł podaje informacji o Dembie Ba. Jedno jest pewne - napastnik potrzebny na gwałt.
Po prostu nie mogło byc innego wyboru. Strzelic takiego gola nie jest wcale łatwo
Mogłby w koncu dostac szanse pokazania swoich umiejetnosci Eisfeld. Mam nadzieje, ze od poczatku szanse dostanie Rosicky a takze Arshavin. I tak i tak nie ma mowy abysmy zajeli pierwsze miejsce w grupie.
Jak nie idzie to nie idzie.
Ale tez mozna niektorych zawodnikow zrozumiec. Nie ma za duzej rywalizacji w zespole przez co niektorzy zawodnicy w danym momencie zaczynaja odczuwac zmeczenie i nie daja z Siebie tyle ile powinni. Gdyby była mozliwa rotacja dajaca efekty inaczej to wszystko by wygladało.
Katastrofa zeby bramkarz był najlepszym zawodnikiem druzyny. Wstyd a zarazem profesjonalizm Wojtka.
Theo Walcott, Jack Wilshere and Lukas Podolski will not fly to Greece on Monday afternoon for the Champions League tie against Olympiacos and Santi Cazorla and Mikel Arteta could also be rested.
I tak pewnie 2 miejsce zajmiemy bo nie wierze aby Schalke straciło punkty z Montpellier
O Mistrzostwo polwacza dwie druzyny - Chelsea juz spuchła.
Tutaj nie ma problemu w Wengerze tylko w transferach. Robimy wzmocnienia jednoczesnie sprzedajac waznych pilkarzy co w pozniejszymrozrachunku przynosi problemy bo tacy pilkarze jak Arteta czy Cazorla nie maja godnych zmiennikow az w koncu musi przyjsc zły czas dla Nich. Tutaj jest problem.
Koszmarne losowanie, jeszcze na dodatek mecz na Liberty Stadium.
Dobry zawodnik ale z ta cena to na prawde przesada
MICHAŁ MATERLA!!!! hahaha szybciej Wallace znokautował od Mameda, szok
Widzieliscie zdjecia sprzed stadionu? Mam nadzieje, ze to poczatek protestu Naszych kibicow - Arsenal upada i trzeba go ratowac:
fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/73272_445145712211497_1860884548_n.jpg
fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/20216_445146042211464_242858943_n.jpg
fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/74765_445147368877998_78819837_n.jpg
fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/255176_445145842211484_673847516_n.jpg
Na transparencie m.in wykopcie chciwosc z footballu - to sie tyczy polityki Gazidisa (wiadome)
Powinno byc pytanie jeszcze o ostatnia wypowiedz, ze w grudniu wrocimy do walki o najwyzsze cele w lidze i co po tym dzisiejszym meczu mysli.
hahaha ja pierdziele co tam sie dzieje :D
No to Nas Michu załatwił az miło.
I w tym momencie Swansea wyprzedza Nas w tabeli.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No to jedno wiemy na pewno - Rosa po kontuzji nie zapodzial formy sprzed poł roku i to musi Nas cieszyc. Bedzie mial Wenger wieksze pole do popisu.