Komentarze użytkownika polandblood
Znaleziono 12010 komentarzy użytkownika polandblood.
Pokazuję stronę 223 z 301 (komentarze od 8881 do 8920):
Z tym piłkarzem na pewno każdy w Arsenalu wiążę nadzieje.Jestem przekonany ze Theo nie zawiedzie.Pokora i dystans do wszystkiego!Nie to co pewien pan z Danii, który posiada przyśpieszenie Mariusza Jopa
"Kiedy patrzę na swoją grę mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że wyszkoleniem technicznym, precyzją strzałów oraz umiejętnością ustawiania się..." Bez jaj i tyle.Skończ panie Bendtner bo już słuchać tego nie mogę.Akurat w wyżej wymienionych aspektach gry jesteś pan żałosny.
Dokładnie,dopóki Domenech jest selekcjonerem wąpitie,żeby Nasri dostał powołanie.Szkoda, że tak świetny gracz nie dostaje szans na grę w reprezentacji.
Denilson który grał słabo i niczego specjalnego nie grający Bendtner wygrywają mecz.To się w głowie nie mieści.
Ciekawe gdzie są Ci wielbicie Bendtnera?Zrozumcie, że on jest piłkarzem przeciętnym.Poza wzrostem nie widze u niego żądnych zalet.Hull broni się jak wściekłe psy.Nie wygramy tego
Bendtner i jego driblingi.Almunia lepiej to robi.
Dwóch najlepszych zawodników zeszło.Wenger chyba sobie jaja robi.
Nasri gra dobrze ale bez rewelacji.Sam tam nic nie zdziała.Eboue zszedł nie wiem czemu jak Denilson nic nie gra.
Arshavin już przesadza.Nawet Bendtner by to strzelił.
Arshavin!Chyba się dziś zamienił nogami z Bendtnerem
Po 1 salony, po 2 Almunia już to miał na rękawicach po 3 odrobimy. :)
Rosa podobnie jak Theo nie doszedł do 100%-owej formy po kontuzji.Jednak widać ze 'nasz" Rosa wraca.Jestem ciekaw kiedy Boss da mu to upragnione 90 minut.
Z całym szacunkiem do Realu ale to było nie możliwe.Prorokowałem, że Real nie przejdzie 1/8 Lm i tak sie stało.Niemożliwe jest zbudować drużyny, która wygra Ligę mistrzów w jeden sezon.Nie ma takich pieniędzy.To nawet nie chodzi o pieniądze.Ten projekt od początku w moich oczach wydawał się śmieszny i żałosny.
Dobrze, że Samir nie ma kontuzji ,a tak wyglądało jak schodził w meczu z Porto.Ciekawe czy Vlda dalej ma kontujże.
Qaniq - Ja akurat się ciesze że padła mi transmisja w 60 minucie i zmieleniem inna bo już nie moglem słuchać durnych komentatorów z N Sport.Panowie w studio to już w ogóle.Tak debilnych komentarzy i wiedzy o Arsenalu jak panowie w studio zaprezentowali to dawno nie słyszałem.Ten cały cyrk i szopka z Gunnersaurus'em to już w ogóle żenad.,
Naprawdę jestem pod wrażeniem.Cała, cała drużyna zagrała tak jak miała zagrać.Poczynając od niesamowitego Campbella z jego doświadczeniem,Clichym wracającym do swojego świetnego poziomu gry,kończąc na dwóch zawodnikach meczu czyli Nasrim i Arshavinie.Nawet Bendtner grał dobrze do póki nie zaczęliśmy prowadzić dwoma bramki.
Nasri z Arshavinem udźwignęli presje,odpowiedzialności i byli liderami w ostatnim meczu.To pokazuje jak ta dwójka jest bardzo ważnym ogniwem dla Arsenalu.Bramka Nasriego i sposób w jaki ja strzelił, niesamowita!Już chyba dziś z 20 raz ją oglądam.
Jak Arshavin wygrywa pojedynki główkowe z obrońcami Porto to wybaczcie.To był mecz jednej drużyny.
Nasri naprawdę jest już jednym z najlepszych Francuskich piłkarzy, a wiem i jestem przekonany, że będzie najlepszy.Samir zasługuje na powołania i grę w podstawowej jedynastce reprezentacji swego kraju.Jednak Raymond Domenech nie raz udowodniał, że jest specyficznym trenem...
sosek- i tu chyba się mylisz :) Też myślałem, że powtórki są jutro ale... tv.o2.pl/program/ tam pisze, że są dziś o 0:25
Ja aż dziś poczekam na skróty bo jestem wielce ciekaw co wielcy "znawcy" powiedzą teraz o Arsenalu.Pewnie znowu masę głupot.
Vpr zauważ, że pierwsze jego dwa pierwsze gole to 90% roboty wykonał przy nich Arshavin wiec nie sikajmy w majtki tylko bądźmy realistami.Menów of the Match dwóch: Nasri i Arshavin.Szkoda, że ten pierwszy ma najprawdopodobniej kontuzje
Coś podobnego Bendtner strzelił karanego!Nie wierze!
Fenomenalnie!Brak słów!
Nasri strzela i mi sopcast padl:C
Nasri i Rosa.Swietny duet.Jak oni się uzupełniają!Świetnie gra ta dwójka + Song.I oczywiście te bramki to dla mnie Arshavina.Bendter się podnecil po 2 podłożeniach nogi i zaczyna swoje głupie dryblingi i holowanie piłki.
Tak tylko 90% roboty to zrobił Arshavin.Mam nadzieje,że Nasri jest cały!Musi być!
Większych głupot o Arsenalu nie słyszałem.Komentatorzy n sport przechodzą samych siebie.
Arsenal (4-3-3): Almunia; Sagna, Campbell, Vermaelen, Clichy; Nasri, Song, Diaby; Rosicky, Bendtner, Arshavin.
Bez urazu panie Ferreira, ale jestem pewny, że ustawi pan swoja drużynę tak, że się zamurują.Obawiam się, że może to być problem, ale myślę Arsenal da radę!
Niech pierdoła Bendtner raz w życiu powie, że coś mu nie wyszło i musi to poprawić.Theo oby tak dalej!:)
Dodam, żę ktoś napisał ze Nasri wcześniej był nieznanym talentem.Wraz z Riberym byli gwiazdami i postaciami pierwszoplanowymi.Po odejściu Francka do Niemiec, Nasri nadal grał w Marsylli pierwsze skrzypce.Wielkie kluby się o niego biły.Chłopak tam na boisku robił niesamowite rzeczy i na szczęście nic się nie zmieniło i robi to dalej.:)
cescfabregas1991- To Nasri już nie chodzi z tą tenisistka?:)
Zapomniałem dodać, że to właśnie gdy nie ma Cesca to na nim i Rosickim będzie ciążył obowiązek kreowania gry.Jutro myślę ze Rosa dostanie te swoje upragnione 90 min i razem z Samirem będą harować dla drużyny.Nie na innej opcji.Ffzycznie myślę, że na pewno dadzą radę.
Naprawdę ten zawodnik już stanowi o sile tego zespołu, a co będzie za parę lat.Jestem strasznym fanem jego talentu.Jego technika,drybling, szybkość,spryt wizja gry,poświęcenie...długo by wymienić.Ma wszystko co potrzeba by zostać wielkim piłkarzem.
To już nie pierwsze Wideo od Arsenal TV Online, w którym Eboue czaruje sztuczkami.Szkoda jedynie że w meczu jeden zwód który ostatnio pokazuje to ciągłe zatrzymywanie się z piłka i nagle ruszanie do przodu.
Ehe już to widzę.Jak zagra przyzwoity mecz bez głupich dryblingów,bez zgrywania gwiazdy i z wykorzystanymi sytuacjami to będę zdziwiony.Lecz mam nadzieje,że odkupi swoje grzechy jeśli dostanie szansę na grę.
Wielka szkoda, że Cesc nie zagra.Jestem ciekaw kogo Wenger wystawi koło Verminaotra,Sola czy Silvestra?Co do Bendtnera to jestem przekonany, że wystąpi od pierwszych minut (oby nie) i że na pewno nie trafi parę setek.Z resztą szkoda słów na to duńskie drewno.
olo_18 Tylko niestety jest jeden problem.Bendtner właśnie ma 22 lata i to jest jego problem,a nie zaleta ja to wcześniej pisałeś.Jego błędy są szkolne a jak na 22 lata jego gra nie oszukujmy się jest żałosna.Arsenal nie ma czasu na to, aż Bendtner zagra sezon życia...co ja mowie,zagra normalny mecz.Jego podstawowa wadą jest to ze nie strzela setek i jak by to powiedzieć ...czucia pili i kontrola jej.Jego głupie dryblingi doprowadzają mnie do szału.Bez urazy dla niego ale nogi ma jak Rasiak za najgorszych lat.Jak dla mnie nie nadaj się na ten klub.Arsenal gra szybka techniczna piłkę,Duńczyk się do niej nie nadaje,Co do Edurado to pamiętaj ze chyba mało kto spodziewał się, że zastąpi on Henry'ego.Zaczął grać jak z nut i nagle kontuzja.Do tej pory nie może się odnaleźć ale w niego wierze,ale prawdę mówiąc jego forma jest tragiczna.Jest strasznie wolny i ostatnio boi się twardej gry.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 40 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
"holem78" Wątpię żebym był.Po prostu nie dam sobie wmówić, że coś białego jest czarne.Jak taki zawodnik który porusza się jak ślimak, który technikę i czucie piłki ma na minusie oraz strzela jedna na dziesięć stuprocentowych sytuacji mówi, że miedzy innym w wyżej wymienionych elementach gry nie odbiega od innych to mnie trzęsie.