Komentarze użytkownika polishbrigadesx
Znaleziono 11226 komentarzy użytkownika polishbrigadesx.
Pokazuję stronę 103 z 281 (komentarze od 4081 do 4120):
Skład Polaków dobry oby zwycięski.
Brawo Japonia oby udało im się wygrać.
Obrona nasza bardzo nie pewna musimy zagrać 4 z tyłu.
Dla mnie mistrzostwa zaczynają się od 1/8
Messi miękki jak zwykle do karnych
Zobaczymy co messi pokaże na tych mistrzostwach Ronaldo dał wczoraj popis.
Krzyżyk na drogę .
Mam nadzieję że Pazdan się ogarnie i w meczu z Senegalem będzie prezentował się lepiej niż w tych 2 ostatnich meczach.
Peszko jest ważny dla tej kadry ktoś musi rozlewać alkohol w hotelu.
Kurzawa mógłby wejść na kilka minut w meczu z Senegalem jego dośrodkowania są groźne.
@kamilo_oo:
Jan Tomaszewski Jerzy Engel Andrzej Strejlau wielka trójca ;D
Przydałby się tak w drużynie ale zobaczymy .
Robert lepiej radził by sobie niż ten rusek
Mógłby wejść Kurzawa
gra 3 z tyłu nie pyknie na MŚ
ale brama
Jest to przecież mecz towarzyski nasi chcą jeszcze dopracować to nowe ustawienie i kilka elementów które ćwiczyli na treningach nie rozumiem tej krytyki.
Nawet dobrze nasi grają muszą te bronienie lepiej ogarnąć.
Obrona na grzybach zwłaszcza Pazdan
Ale błąd obrony Chile i mamy 2;0
Brawo Lewy jest forma ;D
Bez Milika trochę słabo .
@WilkSzary:
charakter najważniejszy ;D
Ta jedna z Godlewskich nawet dobra ;D
Tylko Rock ;D
Kolega Lewego musieli wziąść.
@Womanizer:
Ozil tyle dostaje a gowno gra może to nowy trener ogarnie
Kursy na MŚ są dosyć ciekawe będzie co obstawiać.
Moim zdaniem Hiszpania ma mocny skład zwłaszcza obronę.
Brazylia odpadnie już w 1/8 na MŚ .
Gilberto to był kozak
Trener kurczaków już raczej pewny posady w Realu.
@Highbury_Wengerball:
Barcy sędziowie nie pomagają wcale ona co sezon wygrywa z mniejszą lub większą pomocą sędziów.
Ale śmiał bym z tego Wengera w Realu.
Zidane: podjąłem decyzję o niekontynuowaniu pracy w roli trenera Realu. Porozmawiałem z nim, by opowiedzieć o moich przemyśleniach. To dobry moment dla wszystkich, dla mnie, klubu i kadry. Wszyscy tego potrzebują. Ta drużyna tego potrzebuje, by wygrywać. Ja potrzebuję inne dyskursu i innej metodologii pracy. Kocham ten klub i prezesa [uśmiech], który dał mi szansę na granie tutaj. Zawsze będę im wdzięczny, ale dzisiaj trzeba dokonać zmiany”.
Ma przebłyski dobrej gry ale nie powinien nie wiadomo ile zarabiać.
Ozil to miękka faja grać mu się nie chce i do tego zawsze coś go boli.
Sprzedać gdy jest na to szansa.
Nie jest nam potrzebny.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Naszych kibiców ma być dzisiaj ponad 20 tyś ;D