Komentarze użytkownika polishbrigadesx
Znaleziono 11226 komentarzy użytkownika polishbrigadesx.
Pokazuję stronę 48 z 281 (komentarze od 1881 do 1920):
Dobry ruch Chelsea coś pewnie z nim jeszcze ugrają w tym sezonie.
Saka świetnie gra ostatnimi czasy oby go tylko kontuzję omijały.
Jest dobrze po przerwie ich dobić.
Szybko nas sprowadzili na ziemię
Skład średni ale liczę na zwycięstwo. Jest szansa przeskoczyć o kilka miejsc w tabeli.
@Dominik11:
Mam nadzieję że barista nie zrobi nam tego :D
@RIVALDO700:
Obroni czy nie pas Janek ? Murzyn dobry .
Leno w meczach z czołówką broni dobrze .
Ćwiąkała wrzucił filmik Odegaard w Arsenalu.
Mam nadzieję że dzisiaj barista zagra lepszym składem niż ostatnio i uda nam się wygrać 8 miejsce w zasięgu.
Kury przegrywają hehe
@caliero913:
Jest to tylko moje zdanie jaki on będzie. Nie decyduję o tym.
@NineBiteWolf:
Wiedźmin powinien być biały tak było w pierwszym filmie i w grze.
Panowie jakie szanse ma Janek Błachowicz z tym murzynkiem ? Walka w marcu będzie ciężko.
Mogli go zatrzymać do końca sezonu głupia decyzja.
Gość już tyle razy był z nami łączony i nigdy do nas nie trafił.
Tuchel prawdopodobnie w Chelsea nie dobrze.
Do boju Polacy !!!
Graliśmy słabo i porażka.
Z takim brakiem rozegrania z przodu ciężko będzie cokolwiek ugrać.
Pepe pomyłka za 80 baniek.
Bednarek profesor dzisiaj w obronie.
Paralityki w obronie i gol.
Ten Willian kuje w oczy.
Skład dobry powinno być dobrze.
Może Passat 1.9 TDI podobno bardzo dobre auto :D
@Rafson95:
Może kia Optima ?
@mallen:
Pisałem do Tomka ma zrobić filmik o Marti'nie w Arsenalu.
Martin będzie dużym wzmocnieniem naszego składu myślę że już w pierwszym meczu pokaże swoją wartość i znacząco poprawi naszą jakość w ataku.
Wydaję mi się iż Werner troszkę wyższy poziom prezentuje od Milika. Wystarczy spojrzeć na ich statystyki strzeleckie.
Panowie a jakie jest zawsze zdanie na temat przenosin Milika do OM czy nie jest to krok wstecz? bo umówmy się ale OM to nie poziom Napoli wiem że OM walczy o lm ale poziom ligi jest troszkę niższy niż w we Włoszech .
@Matelko:
Jak ogóreczki to i wódka musi być :D najlepiej stock :D
Skutki zdalnego nauczania.
Pani w szkole pyta Jasia:
Gdzie leży Finlandia?
Jasiu: w barku -koło żytniej ! :D
@kwiatinho
To Paul77 zaginął w akcji ostatnio. Jak ma problemy z palcami to słabo wiem coś na ten temat.
@ZielonyLisc:
O co Ty pytasz to jest strona o Arsenalu reszta to do kosza :D
Co to za dymy jak w przedszkolu :D
@LukaModric:
Kiszone i grzybki do wódeczki najlepsze xd
@LukaModric:
Chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem :D z tym nickiem to chyba nie na tą stronę.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Cedric bardzo dobry występ we wczorajszym meczu liczę że utrzyma formę i wygryzie bellerina z boku obrony.