Komentarze użytkownika polishbrigadesx
Znaleziono 11226 komentarzy użytkownika polishbrigadesx.
Pokazuję stronę 56 z 281 (komentarze od 2201 do 2240):
Brawo Bayern. Szejki dostały po dupie
@DyktatorArsene:
Tak zaczęli grać od piątku.
Spoko te stroje.
Bramkarz Lipska slabiutki
Eh szejki jeb..
Gejmar w swoim stylu widzę lubi dalej psuć takie sety.
Mecz jest w tvp 1
Po zwycięstwo Lipsk, ****.. Psg.
Brawo Legia ważne zwycięstwo.
@sWinny: tvp sport
8arcelona :D
Ja osobiście cieszę się że Barca tyle dostała STANO cwaniak chociaż raz dostanie po nosie za zbytnie jaranie się Barcą.
Dobrze tym pajacom z barcy za dużo jest pychy w ich kibicach
Haha grubo
No i zajebiscie
Haha 2:7
Gol lewego prawidłowy
Brawo lewy
Ten Griz ale się marnuje w tej barcy a mógł grać u nas.
Młody jest kotem
Szpaku ale wkurza.
Jadą jak z gnojem
Pipki z barki w pupe hehe
Maszyna ruszyła.
Bayern mocny.
Brawo Atalanta
Bez Ilicica Atalanta trochę słabsza ale oby dali radę.
Ten zawodnik w ogóle nie robi na mnie wrażenia. Taki trochę ochłap z Chelsea.
Max kapitalny wyścig brawo.
Lewy dalej w formie. To jego sezon.
Pirlo trenerem Juve duża niespodzianka i szybki awans.
Dziś tylko zwycięstwo, Chelsea jest do ogarnia. Obrona bez głupich pomyłek i powinno być dobrze.
Live i City są obecnie po za zasięgiem każdej ekipy w PL
@ljungberg77:
Ty dajesz miejsca 9-10 Ja wierzę że może będzie troszkę wyższe zależy od naszych wzmocnień. Nie spodziewam się cudów liczę na lepszą grę w przyszłym sezonie.
@Cux:
Tak miał ponieważ w naszym zespole większość to pipki bez charakteru ale za bardzo nie lubie Watfordu i dobrze że spadli.
Z Chelsea musi zagrać perfekcyjny mecz zero błędów w obronie a puchar będzie nasz.
MU z taką grą w pełni zasłużyło na grę w LM tam Fernades robi robotę.
Deeney frajerze spadasz twoje jaja dużo nie pomogły.
Watford spada jedyny plus tego sezonu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Bardzo dobrze że Messi odchodzi teraz Barca to będą ogórki