Komentarze użytkownika polishbrigadesx
Znaleziono 11226 komentarzy użytkownika polishbrigadesx.
Pokazuję stronę 87 z 281 (komentarze od 3441 do 3480):
@tomek_13: niby o 1:30 ale pewnie trochę później.
Krzysio się grzeje :)
Trochę mało się dzieję jak na taki hit serie a.
Słaby ten Curtone, Krzysio powinien go posadzić na ławce.
Skład ok powinno być dobrze.
Musimy przerwać passę MU liczę na dobry mecz no i nasze zwycięstwo.
Robin 2 gole strzelił w Pucharze Holandii.
@FabsFAN: jeżeli nadal Sarri będzie stosował brak rotacji to nawet igła im nie pomoże a dogonić ich i tak myślę że dogonimy.
Igła odpali w smerfach musi tylko masę zgubić. Dobry napastnik ale nie bardzo dobry. Lubi marnować dużo setek.
Ajax cóż za remis :D
Ozil w tym momencie nie jest nam do niczego potrzebny aby tylko wrócił Miki i będzie komu grać w środku jest także Ramsey. Myślę że co nie którzy zmienią nie co zdanie na temat Unaia i zaczną bardziej wierzyć w nasz zespół a nie tylko płacz jacy my to nie jesteśmy słabi.
Był płacz że przegramy a jest dobrze trochę więcej wiary.
Jest dobrze. Jeszcze jedna po przerwie i kończymy z nimi.
Jedziemy z nimi
Gol kosa :)
Laca z topem jest kot jak strzela
Brawooo
Cisnąć cisnąć
Aubu ehh
Walczyć panowie !!!
Trochę za dużo drewna u nas w środku.
Skład dobry oby zwycięski.
No i po 2 brawo orły
@Alonso: Artur zawsze dobrze broni gdy tylko ma szansę się pokazać.
@luko_PL: śmiej się śmiej zobaczymy po meczu :D
Dzisiaj wygramy 2 : 0 po 2 bramkach Auby.
Niemcy dzisiaj po za konkurencją ale skaczą.
Pjoter słabo słabo
Polacy wygrają w skokach Arsenal ze smerfami i sobota udana
Dzisiaj trzeba wygrać w końcu to są derby musimy się podnieść mentalnie.
Niech kurde wszyscy odejdą co w tym klubie się odwala to głowa mała jeden wielki burdel.
Przecież prędzej to wina zarządu a nie Unaia że Sven chce nas opuścić. Zarząd jest do dupy i każdy o tym wie.
Ozil powinien zostać sprzedany im szybciej tym lepiej. Nie potrzebujemy zawodnika który raz gra raz nie gra a w dodatku taką tyg ciągnie.
Nie głosujcie na PiS ani na PO a może coś się w tym kraju zmieni.
PiS jest taki sam jak PO robią identycznie to samo podwyższają podatki, ustawiają swoich kolesi po znajomości w większości ważnych korporacjach. Wspierają Izreal i USA zamiast dać sobie z nimi spokój. Nic się zmieni w tym kraju na lepsze gdy te 2 kluby będą w sejmie. Układ okrągłostołowy w Polsce ma się dobrze.
brawo Real. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jeżeli po lub pis będą rządzić im tylko chodzi o hajs i władzę w duup mają nasz kraj.
ktoś za to beknie
to wszystko wina pisu ;D
@DexteR_000: Z nieoficjalnych informacji reportera WP wynika, że Pawłowi Adamowiczowi zadano kilka ciosów w brzuch w okolicach serca. Potwierdzono, że jego stan jest bardzo ciężki.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Człowiek przyzwyczajony do PL a ta Seria A 2x wolniejsza.