Komentarze użytkownika sWinny
Znaleziono 9112 komentarzy użytkownika sWinny.
Pokazuję stronę 201 z 228 (komentarze od 8001 do 8040):
Teraz jeszcze hit za godzinkę we Włoszech. 3 Polaków w I składzie. Trzeba obejrzeć
Lpool gra padakę, a Everton jeszcze większą. Ostatnie 10 min to straty jak w naszej eklapie
No szkoda, że Auba nie strzela karnych tak jak Lewy. Ten to jest mistrzem w karncyh. A jak Auba podchodził do karnego to od razu wiedziałem że nie trafi. Szkoda tylko, że dobitki z 82 cm też nie trafił :/
Mam pytanie. Biorę udział w licytacji na allegro pierwszy raz w życiu - jakoś zawsze kup teraz wjeżdżało. I teraz ktoś podbił aukcję na 72 zł, a ja dałem 100 zł. Jeśli wygram aukcje to zapłacę 72 (lub 73 zł) czy może 100 zł ? Bo jakoś dziwnie na stronie się wyświetla 72 zł. Nie wiem jak to interpretować. A jak odświeżam stronę to jest napis że "Gratulacje. Twoja oferta jest najwyższa"
za tydzień trzeba wygrać z united i tyle. Jeśli mamy być nad nimi w tabeli to też musimy być lepsi. Koniec kropka.
@roman98: to niemożliwe i bezsensowne. A to tylko faul odgwizdują? XDDD Czy jak bramka padnie to też uznają? XDD
Podobała mi się nasza gra i walka. Wszyscy walczyli do upadłego, szkoda tylko, że Mustafiemu i Aubie odcięło prąd w najważniejszych momentach :/ Ozil w końcu wszedł i całkiem nieźle się prezentował w defensywie - co mnie mile zaskoczyło.
Co nie zmienia faktu, że kury były tragiczne XD Sona to zobaczyłem dopiero jak schodził z murawy. Nie grali totalnie nic. Dziw bierze, że ich nie zlaliśmy.
Btw. Alexis z kontuzją.
Auba żenada....
Nie trafi. Żegnam
Co za tempo tego meczu Oo dobrze że mamy mocną ławkę
@kamilo_oo: super filmik ;) szkoda, że nie działa xd
Oglądałem mecz Bvb i jedno mi się podobało. Jak przegrywali to było widać spinę i od 80 minuty potrafili zamknąć dobrze grający Augsburg w ich polu karnym. Natomiast my przegrywając ze średnimi młotami sobie dalej klepiemy w..... naszym polu karnym albo na naszej połówce. Czasem bardzo mi brakuje takiego zaangażowania naszych graczy gdy nie prowadzimy.
Niby zwykły piątek, a jednak same sensacje w piłce. Bvb przegrywa z Ausburgem, Inter z Cagliari, a Miedź z Legią. Co to się porobiło.
Jest Kosa, Jest Kola, Jest Dobrze
pińsetplusy? przeczytajcie to
https://www.wp.pl/?s=kobieta.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6353652197770881a
Jestem na tak
powiem Wam, że niesamowicie mnie interesuje skład na KFC. Wszyscy poszli z formą do góry. IMO pewni w skladzie są chyba tylko Kola, Leno, Miki i Kosa(o ile zdrowy). Emery ma niezły orzech do zgryzienia.
Nie zdziwię się jeśli nawet zagra Jenki w sobotę :)
Laca serduszko
Najpierw padło k.com, potem na środku transmisji miałem komunikat ...
no dobra, faul czy nie faul. lepiej w meczu ze słabym bou niż z kimś silniejszym/LE
ja bym chyba gwizdnął.Bardzo przez nogi ten odbiór był
wow. Szacun za te rozegranie
proszę o linki, albo jakiś link do linków
Zostawię to dla Diama :)
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/lacazette_strzelil_najwiecej_zwycieskich_bramek_w_tym_sezonie_premier_league/156121
@TheBestGooner: typowy orlik
Siema ludzie. Ktoś z Was poleci jakąś dobrą piłkę do gry? Zaczyna się robić ciepło i chodzimy grać na orliku, a granie takimi 'balonami' jakoś mi nie pasuje.
Ostatnio grałem Brazucą. Super piłka, ale teraz patrzę na cenę a ona 460 zł.
Może polecicie coś też dobrego w trochę mniejszych pieniążkach?
300 zł. Max 350 zł
@pauleta19: w tym szicie był też salah? Bo jeśli tak to poproszę
@metjuAFC: footballaway_2015 mogę polecić ze swojej strony.
Widzę że Carlo opieprzył Milika i Zielińskiego i od razu oboje strzelili po brameczce XD Unai, może też powinieneś?
LACA!!! Tak nie można żyć!
Przytomność kolasiniacia niczym Ozila :O szkoda laca, ale głowa do góry
nasi co się rozkręcili
Laca co porobił Janka XD
nasza obrona to patologia. Jeszcze kole nam znokautował
LACA LACA LOACA
Mi nie odpowiada, że nasza drużyna zgubiła gdzieś ten styl z początku sezonu. Tam to chociaż próbowaliśmy rozgrywać od bramkarza, a teraz obrona totalnie straciła pewność siebie i coraz więcej gramy długą piłką. Nie podoba mi się to
Ja mam iPhonea 5 i zaraz będzie 7 lat jak go mam xd jestem w ciężkim szoku jak on śmiga. Normalnie jakbym go wyjął z pudełka. Nigdy więcej androidów itp
@RahU: "wybrnął Pan jak poeta"
A tak serio to święte słowa. Ja będę głosował na Wolność itp. Najbardziej mi podchodzą ich poglądy
@Simao12: co Ty gadasz człowieku xd ta kwota tyczy się każdego. Jak zarabiasz więcej to ta kwota powyżej nie jest odliczania. A podatek od dochodu to największe dziadostwo! Precz z komuną
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@filo94: plusów rozdałeś. Zaraz sam warna dostaniesz.