Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23874 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 423 z 597 (komentarze od 16881 do 16920):

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 21.07.2012, 13:22

Słyszałem, że zainteresowani jestśmy jakiś Ryo z Ajaxu ;p

Komentowany temat: Ganso coraz bliżej The Emirates? 20.07.2012, 15:38

jak 15 to jestem za!

Komentowany temat: BBC: Są oferty, Robin nie leci do Azji 20.07.2012, 13:57

Nowy news główny :)

Komentowany temat: Arsenal odrzucił wszystkie oferty za kapitana 20.07.2012, 13:56

Do Mułów i Shitów na 1000% nie pójdzie...

Komentowany temat: M'bia jest gotowy do opuszczenia swego klubu 20.07.2012, 13:06

Wszechstronny ŚO. Ale raczej taki drugi DJ.

Komentowany temat: BBC: Są oferty, Robin nie leci do Azji 20.07.2012, 11:59

kamil
nie wiem, to siedzi w główce Robina. Cóż zobaczymy jak się potoczy. Ja dalej uważam, że zostanie...

badyl
człowieku o czym ty mówisz? Jakie pokolenie judaszy? Tak swoją drogą RvP, Henry, Fabs oni wszsycy chcieli zakończyć kariere w Arsenalu.

Komentowany temat: BBC: Są oferty, Robin nie leci do Azji 20.07.2012, 11:52

kamil
tego, kiedy podjął decyzje nie wiem. Jedno jest pewne wydamy jeszcze min. 20 mln. to Robin na pewno zostanie! Kupić DM, wszechstronnego CB i ŚPO, wtedy Robin zostanie.

Komentowany temat: BBC: Są oferty, Robin nie leci do Azji 20.07.2012, 11:48

koxiarz
o pieniądze się martwisz? Ja się ciesze, że dsotaniemy 15 mln a nie 30,a dlaczego? Te uje w zarządzie na pewno mniej zainkasują dla siebie.

Komentowany temat: BBC: Są oferty, Robin nie leci do Azji 20.07.2012, 11:43

kamil
tego nikt nie wie, ale na pewno nie z powodu, że nie kocha Arsenalu. Ja winie za to Wengera i zarzą, z całym szacunkiem do nich, ale dam sobie rękę uciąć, że on im dał ultimatum. Będą transfery, będzie podpis na kontrakcie.
Odnośnie oświadczenia, to on i Henry zachowali się jak mężczyźni. Powiedzieli prawdę, to się liczy, że kibice byli na to przygotowani, a nie jak Cescki, który mówi jedno, robi drugie!

Komentowany temat: BBC: Są oferty, Robin nie leci do Azji 20.07.2012, 11:39

RvP, Henry, Fabregas, oni wszyscy chcieli zakończyć kariere w Arsenalu...

Komentowany temat: BBC: Są oferty, Robin nie leci do Azji 20.07.2012, 11:37

kamil
właśnie dobrze zrboił! A nie jak Fabregas mówi ,,koniec z barceloną" a potem do nich idzie! Chłop pokazał, że ma jaja i nie chce owijać w bawełne! Jakby nic nie powiedzial i by poszedł wszyscy mieliby pretensje, że poszedł i nic nie powiedział!

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 11:31

rivaldo
bo on jest SN? Najlepiej tam się czuje, tylko został ustawiony w tym sezonie na skrzydło?

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 11:28

grand
też tak uważam. Gydyby Verma byłby w takiej sytuacji jak RvP to również zastanawiałby się nad odejściem.

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 11:26

rivaldo
widziałeś co robił z Santosem? Zresztą 13 goli jak na rezerwowego skrzydłowego to nic?

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 11:25

pajdi
bo od nas odchodzi napastnik.T eraz każdy dobry napastnik będzie z nami łączony. To, że ktoś coś pisze nie znaczy, że musi być prawdą, prawda? Przecież Utd też potrzebuje dobrego napadziora, chyba, że Roo zagra wyżej.

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 11:24

pajdi
ja też się boje o Giourd, że będzie jak z Chamakhiem, ale nie ma co się dziwić nasze ostatnie ofensywne transfery z L1 nie były najlepsze.

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 11:22

jeżeli będzie grał to jak najbardziej, ma szanse na zostanie świetnym napadziorem, aczkolwiek jeżeli oczywiście odejdzie z Chelsea. Przecież on niedawno eksplodował na wyp. w Boltonie.

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 11:20

strzelcem w Chelsea* nie w lidze ;)

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 11:19

rivaldo, peciakk
bo gościu ma talent! Poza tym grał na skrzydle za AVB i był wtedy najlepszym strzelcem w lidze. Gościu ma wszystkie atrybuty na ŚN, naoglądałem się go dużo ;p. Zresztą to co robił z Santosem na SB było magią. Jak RdM dał mu zagrać na szpicy w pewnym meczu to w ciągu 2 minut strzelił gola:D

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 11:17

pajdi
Owszem, spokojnie może iść do United, gdzie będzie miał zapewniony skład i trofea.

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 11:13

gks
za 20 mln Jovetica? Chcą za niego powyżej 30. Lewy dla swojego i naszego dobra niech zotanie w BvB. A Llorente, nie przejdzie na 100% do nas. Ma większe ambicje jak Arsenal. Jak dla mnie w naszym zasięgu jest Sturridge, który nie ma co liczyć w CFC na grę na szpicy i zresztą AW jest fanem jego talentu.

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 10:19

pauleta
to może w nocy gdzieś się uderzyłem? Albo to nie jest po prostu zerwanie.

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 10:11

pauleta
Ciebie od razu zabolało? Bo ja tak jak pisałem wcześniej, doszedłem sam do domu i do 2,00 w nocy nic nie czułem. Dopiero jak wstałem.

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 09:59

Spuchnięte nie jest, ale chodzić nie moge i cholernie boli ;/

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 09:47

no zobacze jak to będzie z czasem, na razie zrobiłem tak jak wcześniej wspomniałeś. Czyli altacet.

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 09:41

peciakk
no właśnie, nie wiem czy to nadwyrężenie, bo ból jest mocny tak, że ustać nie mogę ;//

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 20.07.2012, 09:34

ej panowie. Mam taki problem z kolanem. Wczoraj ogólnie byłem na boisku, nie przypominam sobie żebym się uderzył, potem przyszedłem do domu też normalnie. Rano wstaje, i na nodze nie mogę ustać, tak mnie kolano napieprza ;/. Ktoś miał coś podobnego?

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:54

zdecydowałem się na Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach "D

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:49

pingu
założyłem; D
I nawet wysłałem Ci zaproszenie ;p

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:43

filip
Gang widziałem, a mrówki w gaciach zobacze dzisiaj jeszcze ;)

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:39

mico
Naruto? Proszę, DBZ!!

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:38

a4ever
kurde, dużo filmów widziałem. Dawajcie wszystkie jakie znacie nie muszą być komiedia ;d

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:36

peciakk
oglądałem przecież ;d

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:35

filip
może być...

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:32

wiola
oglądałem. Jakiś nowy film może być...

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:27

też oglądałem, jakieś inne propozycje...

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:24

maly
no wczoraj ją oglądałem ;pp

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 20:22

zapodajcie jakąś śmieszną komedia, taką dość głupią:D

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 16:19

armata
bo ten chłopak ma talent, powiien zostać w Belgii.

Komentowany temat: Trzeźwym okiem: Czy Walcott zasługuje na nową umowę? 19.07.2012, 16:16

aramta
Z tego co pamiętam Lukaku mówił, że błędem było pójście do CFC.
Pajdi
Teraz Chelsea ma obstawione skrzydła to myślę, że Sturridge będzie grał na ŚN a nie jako skrzydłowy. Aczkolwiek Torres będzie i tak upychany na siłę, aby udowodnić, że tak duża kwota nie poszła na marne.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady