Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23874 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 453 z 597 (komentarze od 18081 do 18120):

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 21:21

ogólnie mi zapodaj nie działa :O

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 21:17

stefcio
dopisz, że masz1374 dni na k.com, dodatkowo 10941 postów i 810 newsów. Wtedy już nie mają innego wyjścia ^^

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 21:15

stefciio
no właśnie próbowałem kilka razy i właśnie nie wiem ;//

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 21:13

klinka
Niestety strona nie istnieje ;/
stefcio
weź napisz Maila do władz Arsenalu, żeby zostały?^^

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 21:11

stefcio
mówie, że koszulki z obecnego sezonu (tj. te na 125 lecie klubu). Mogą zostać na kolejne kilka sezonów. Jednak wiem, że jest to niemożliwe z przyczyn wiadomych xD

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 21:08

Stefcio
te z tego sezonu mogą być na następne kilkanaście sezonów. Przecież te jest wręcz paskudne...

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 21:06

david
no wiesz, ale tak do szkoły obecnie ;D ja mam 2 koszulki fanowska i meczówka. Fanowska jest od ponad 3 lat i wygląda jak nowa (oryginalna z Anglii) druga to właściwie mojego brata, który dostał ją na 18 i była trochę za mała na niego :D a obecnie mam haczyk na tą allegro.pl/nike-fit-dry-koszulka-arsenal-londyn-rozmiar-l-dl-i2325051003.html

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 20:57

david
obecnie ciepło na dworze więc w takiej bluzie nie pochodzisz, no chyba, że tylko wieczorem z kumplami ale ja propunuje kupić koszulkę ,,fanowską". Albo jakąś polówkę...

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 20:49

david
ale koniecznie szukasz bluz;D?

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 17:49

Oglnie juz ktos mowil, ze chce aby mvilla przyszedl bo wtedy gramy
mvilla song wilshere/arteta i xxx
Wtedy mamy mega srodek pola

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 17:46

W przypadku barce to ich PO biega po flance

Komentowany temat: Pat Rice opuszcza Arsenal 10.05.2012, 17:42

zauważyliście, że ostatnio gramy jak Barca? Czyli gramy 4 zawodnikami w środku a nasz LO(Dani Alves w Barcelonie) biega po całej flance? Tym samym gramy 3 obrońcami?

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 10.05.2012, 13:25

mateusz
bo takowego argumentu nie mam, masz tutaj racje. To jest po prostu moje zdanie, że może skończyć jak JET, Randall. A jeżeli będzie inaczej to przyznam Ci racje:)

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 10.05.2012, 13:17

wiem racja. Gibbs też był często kontuzjowany i dał rade. Tylko chodzi mi, że chłopak wyróżniał się w rezrwach BvB, ale nie zrobi u nas dużej kariery co najwyżej rola rezerwowego. Oczywiście jeżeli będzie inaczej to się nie obrażę...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 10.05.2012, 13:12

mateusz
tak, ale ilu piłkarzy nie dawało rady? Jak Diaby czy Asthon? Bo Robinowi akurat się udało i cieszymy się z tego...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 10.05.2012, 13:06

mateusz
to jest po prostu moje zdanie, takie przeczucie. Już na samym początku złapał kontuzje co mnie strasznie zniechęciło do niego...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 10.05.2012, 13:01

mateusz
W rezerwach... To jest moje zdanie ;D Uważam, że tacy zawodnicy jak Afobe, Campbell, Yennaris, Martinez, Harper są lepsi i zrobią większą kariere w Arsenalu jak on...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 10.05.2012, 12:57

cariadus
Wenger obenie przeciętniaka z nadzieją, że się rozwinie. Jednak ja twierdze, że najlepszy to on nie będzie...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 10.05.2012, 12:55

mateusz,mallen
w sensie, że może osiągnąć poziom obecnego Aarona. Nie liczył bym na niego w przyszłości...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 10.05.2012, 12:53

ja mam jak Galasek,M. Petrov, Diouf, Konan, Adler, Hugo Viana

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 10.05.2012, 12:48

mallen
jedno jest pewne. Ryo pójdzie na kolejne wyp. do boltonu z Joelem albo Benikiem. Eisfeld był skończony na starcie...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 10.05.2012, 12:41

facebook.com/photo.php?fbid=351810728214968&set=a.320591821336859.76822.320583061337735&type=1&theater
^^

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 09.05.2012, 10:58

Boze na jakis wykladzie jestem...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 21:13

może Everton?:D

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 17:44

transfery.info... nc...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 17:40

Elm już w Live jest. Na ksrzydło tylko Holliet...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 17:21

was.
tylko wiesz, że Grecy to lenie i mają wszystko w... Jak usłyszałem, że dostają dopłaty to po prostu popłakałem się ze śmiechu...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 16:49

wastkitcz
ehh Unia dość niedawno temu, musiała dać kasę Grecji (nie wiem dokładnie ile), aby wyszli z krzyzysu ^^

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 16:47

aeseneal
Napisałem, że może odbudować ten kraj bardzo powoli, nie napisałem, że jest zbawcą itp. Zresztą nie chce mi się już kłócić na ten temat...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 16:41

jarson
wczoraj o tym pisłaem to mnie wyśmiano ^^

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 13:55

A1886
myślę, że RvP obecnie jest nie do ruszenia :D
Grand
no to dobrze, że łatwa :D

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 13:50

no zobaczymy jak potoczy się los Cesca osobiście czekam na niego z otwartymi rękoma :)
Grand
jak matma;D?

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 13:39

i tak byśmy go pewnie nie wygrali... ;x

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 13:35

W Celticu tylko? Przecież w Seria A gra naprawdę na wysokim poziomie...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 13:28

A kto powiedział, że ma siedzieć na ławce? Niech powalczy o pierwszy skład z Wojtkiem.

Komentowany temat: Prasa: Arsenal uzgodnił warunki transferu M'Vili 08.05.2012, 13:26

czas pokaże...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 13:25

Al-Habsi albo Ruddy :D

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 13:24

a przecież sam Cesc powiedział, że jak odejdzie z Barcy to tylko do nas...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 13:21

pingu
nie no mnie też strasznie irytował tą swoją gadką ,,Barca Kocham ją itp" ale jednak kiedy patrze na jego bramki, podania, jak się cieszył z goli to aż łezka się w oku kręci...

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 13:13

no ciekawe. Jak ktoś już wspomniał akcje z Colem itp. Więc czekamy co AW pwoie (chociaż wiadomo, że nie można mu zawsze ufać jak np. Arteta)...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady