Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23874 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 490 z 597 (komentarze od 19561 do 19600):

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 22:38

Szymonst
tylko ze moj kolega, 2 kolezanki (1 moja ex) zaczeli sluchac tej muzyki. Chlopak sie zmienil niesamowicie (ateista) a dziewczyny z super lasek staly sie metalami. Wiec teraz juz wiesz dlaczego tak ich nie lubie. Ale jedna juz powoli wraca na dobra sciezke

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 22:29

Drynek
spoko, ze jest u nas nawet kilku kibicow ACM
Szymonst
No ja tylko na poczatku skreslam takich perfidnych metalowcow moze ktos sobie o mnie zle pomysli, jednak nie znosze tego spoleczenstwa...

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 22:22

Strasznie* i drugiego ,,ja" nie powinno byc xD

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 22:20

Szymonst
Sa na swiecie szuje i ludzie normalni. Fajnie masz w profilu wypelnione ,,
Zainteresowania" w profilu
Camillo
ja w sobie nie widze nic szczegolnego tylko ja czesto szlysze ze jestem przystojny itp wiec jakby nie patrzec zrobiono mi pranie mozgu no mam strasznia wysoka ocene...

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 22:11

szymomst
uroki k.com
mizz
mnie tez strasznie metalowcy irytuja. Dlugie wlosy, glany, czarne pesymistyczne ubrania itp...

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 22:07

Grand
no ja mam urode po mamie i takie srednie wlosy wiec u mnie to zaje... wyglada :p i tez raczej problemu z dziewczynami nie mam xD

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 22:05

Dominika
wiesz zawsze masz to dodatkowe 5 minut. Jezeli potem ma byc ,, buty sa zle" itp :p

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 22:03

Mizz
skad zalatwisz sobie jego zdj?:o xD

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 22:02

A srednie?:D kobiety leca na dlugie wlosy (znaczy nie jak metalowce albo cos) xD

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:57

Dominika
szczerze, ciesze sie bedziesz miala wiecej czasu dla siebie :))

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:56

zaloguj
owszem, rowniez wiem, ze interpretuja PS w taki sposob jaki oni chca (czytaja fregmety itp)

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:50

Dominika
polecam czytac moje komentarze czesciej. Obecnie jestem na telefonie wiec pozdrawiam :)
amadeo
czyli na 1000% swiadek jehowy. Skoro nie wierzy to czemu czytal?
nicsienieda
od ciebie mozemy sie uczyc tylko czytania pisma swietego : )

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:44

Miz
obstawiam jehowca, skoro tak dobrze zna pismo...

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:41

Marcin
moglem napisac synu xD aj spalilem

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:39

Domika
teraz mi sie Psacal przypomnial jak byl temat religi, nie pamietalem jak sie Psacal nazwyal. Uwierz mi, ze dyskusja z toba nie jest mi potrzebna do szczescia

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:35

Marcin
chlopcze!! Co ty chcesz robic na stronie Arsenalu!? Oczywiscie, ze jestes na Wiara.pl

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:30

Dominika
no kobieta na WOKu mi tak mowila. Religia to wolny wybor? Nie zgodze sie z tym

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:27

edek
2 rozne pozycje, zadania na boisku

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:25

Nicsienieda
tak to znajdz mi taki fragmet. Zapewne wyrwane z kontekstu...

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:23

Ej amadeo xD
ja to pisalem :p
Grand
no nie bo jest cos takiego jak sumienie, i czasami to ono czlowieka zabija

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:19

Oxidosis
zawodnicy wierza w awans a to jest 1/2 sukcesu

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 21:16

jakis ziomek 200/300 lat temu wierzyl w Boga bo mu to sie oplacalo. Patrzcie jezeli Boga nie ma a w niego wierzysz to nic nie stracisz a jezeli Bog stnieje a w niego nie wierzysz to tracisz wiele xD czaicie goscia :p

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 05.03.2012, 20:47

Fajna zapowiedz:)
4-1?? taki wyniki bylby chamski xD

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 20:10

pop
ja się nie napalam, jedanak jeżeli awans będzie to nie będę zdziwiony, tylko mówię że nawet zawodnicy wierzą w awans, to czemu nie my kibice? Bo co my możemy robić jak nie wierzyć?

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 19:55

peciakk
Mi tutaj pachnie niespodzianką. Jednak nie napalam się, ale jeżeli takowy awans już będzie to się nie zdziwię...

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 19:46

mruw
Live-AFC powtórka??

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 19:16

edni
dziś w nocy zapewne się pojawi...

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 18:56

brawo dla tego gościa, musiał się napracować...

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 18:54

dawid
no super xD dopiero na 8 minucie jestem xD

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 18:44

sprowadzić Denilsona z Wyp. xDd

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 18:41

albo jak już dajemy takie głupie składy to ustawić Almunie na bramkę xD To byłby jajca xDD:D

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 18:38

kamil
jea mam nowy opis na gg przez 4 miesiące xD
marzag
zniszczyłeś chłopie xD
OX
Diaby- Walcott- Arsen- Pat Rice
Fabian- Chamakh
Park
Mannone- Hill-Wood- Gazidis xD
I ACM leży i kwiczy xD

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 18:35

90 minuta sędzia 2 minuty na tablicy wyniku widnieje rezultat 3-0 rzut rożny dla AFC wszyscy wbiegają w pole karne łącznie z szczęsnym który strzela gola z główki na 4-0. A w karnych obronił każdy strzał
traitor
wszystko spoko tylko dlaczego przy stanie 3-0 AW miałby wprwowadzić obrońcę xDD?

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 18:23

athene
nie martw się, Milan zostanie przygotowany na każdy możliwy wariant jaki tylko AW ma w główce...

Komentowany temat: Szczęsny piłkarzem tygodnia Goal.com! 05.03.2012, 18:22

i to Polak :D brawo gratulujemy. Liczymy, że świetnie będziesz bronił z ACM :)

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 17:55

shinev
...
To co że jest szybki? Ma braki w odbierze i tyle to tak jak kontuzjowanego diabiego ustawić na bok obrony

Komentowany temat: Van Persie ucisza Anfield Road, Liverpool 1-2 Arsenal! 05.03.2012, 17:53

no my nie mozemy patrzeć się na ACM, musimy zagrać swoje i pokazać Włochom, że w Anglii też potrafi grać się w piłkę. Jednak myślę, że zwycięstwo w meczu jest osiąganlne jednak o awans trzeba grać do ostatniego gwizdka, do ostatniej kropli potu. Wychodzimy na ES i gramy swoje, ogromny pressing i to jest kluczem do sukcesu

Komentowany temat: Z obozu rywala: Wysoka wygrana Milanu 05.03.2012, 17:50

Ibra świetne bramki, naprawdę fantastycznie strzelał, ale jeżeli cały zespół, kibice wierzą w awans to nie ma co się załamywać. Musimy patrzeć na siebie a nie na Milan i zagrać swoje!!

Komentowany temat: Podolski o swoim ewentualnym transferze do Arsenalu 05.03.2012, 17:44

no w sumie co ma powiedzieć? ,,Chce przejść do Londynu, w sumie już jestem piłkarzem AFC". No ciekawie jak to się rozwinie

Komentowany temat: Wenger: Musimy zagrać pierwszym składem 05.03.2012, 17:43

Bardzo mnie dziwi podejscie AW, chce awansować, naprawdę świetne podejście Francuza. Jak się mówi ,,nadzieja umiera ostatnia"
C'mon the Gunnners!!!!!!!!!!

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady