Komentarze użytkownika titi_henry

Znaleziono 3776 komentarzy użytkownika titi_henry.
Pokazuję stronę 54 z 95 (komentarze od 2121 do 2160):

Komentowany temat: White Hart Lane zdobyte, Tottenham 1-4 Arsenal! 22.09.2010, 21:57

Mam nadzieje, ze Chelsea odpadnie dzis z Curling Cup, moze w tym roku w koncu wygramy to trofeum kurde :)

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 23:11

Chcialbym dobitkę Kurczakow :P

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 23:07

Znam zasady, ale dobrze nie widzialem, wydawalo mi sie, ze wlasnie cala przekroczyla linie :D

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 23:05

Chyba powinien byc gol :P

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 23:03

Sebasz - na pewno tak.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:53

Ten to umie kanre wywalczac xD

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:49

GOL!!!!!

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:49

no oby teraz sie udalo wykorzystac

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:44

Oby w dogrywce to zalatwili, bo karnych to ja nie chce.. :/

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:39

Fakt, bal sie :/ Szkoda..

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:32

Znow moglo byc czerwo.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:29

wlasnie, jak bedzie remis to dogrywka i karne ?

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:26

Mecz meczowi nie rowny, w nast. mozemy grac podstawa i oni tez i mozemy ich zniszczyc 3-0.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:25

kanonier8 - a Lennon ?

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:22

chcialem jednego z tej dwojki i mam obu :D

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:22

My tworzymy slabe akcje ale wiecej niz Tottenham, a Koguty tworza ich malo, lecz jak juz stworza to porzadne, martwi mnie to :/

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:20

Kosa ratuje dupsko.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:18

mir4ek - ale Vela nie radzi sobie akurat w tej chwili, wiec moglby juz zostac zmieniony. Nie widze tu nic smiesznego.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:17

ogolnie gramy niezle, ale nic z tego nie wynika :(

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:15

Cookies - malo jest stron z chociazby wynikami na zywo ? 1-1

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:15

dokladnie, Chamakh na boisko, albo Arshavin.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:13

Kanonier8 - tak, ale ile meczy rozegral przed tem zanim tak zaczelo sie dziac :) Vela gra o wiele rzadziej niz gral Bendtner.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:06

Kanonier8 - duzo racji w tym co piszesz. To samo czesto bywalo z Bendtnerem. Dobry zmiennik, ale od pierwszych minut kaszana.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:02

Fabian owszem nie mial obowiazku wybronienia tego bo to byla stówa, ale strzal byl wykonany jak na taka akcje kiepsko, wiec uwazam, ze schrzanil.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 22:00

no i oczywiscie Fabianski to spierdoczyl i teraz koguty na 90% beda jakis czas cisnac i isc za ciosem ;/

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 21:59

no i schody sie zaczna ;P

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 21:32

0-2 to bylby wynik o wiele bardziej spokojny niz 0-1.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 21:31

nie bylo spalonego! :/

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 21:21

Nie myslcie, ze ten mecz bedzie do konca tak gladko wygladal.. zwlaszcza, jesli nie strzelimy im gola na 0-2.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 21:15

Topek - nie gra, to formy nie ma.

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 21:12

Wenger chcial przybic taka pione temu komus obok a tamtem mu dal czesc po prostu xD smiesznie to wygladalo xD

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 21:07

narzekalem no i strzelil xD brawo, rehabilitacja :)

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 21:06

Lansbury mi sie nie podoba poi co. :/ (jego gra naturalnie).

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 21:03

Kondzior12 - a mi tam sie podoba walka :)

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 20:52

zaczynamy!

Komentowany temat: O honor i prestiż, czyli Tottenham vs Arsenal! 21.09.2010, 20:52

ja mialem z jednej jakis czas xD

Komentowany temat: Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal! 19.09.2010, 21:46

Toc spoko, polszczyzna nasza ;)

Komentowany temat: Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal! 19.09.2010, 21:46

Dzieki :D

Komentowany temat: Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal! 19.09.2010, 21:40

Vpr - z angola jestem miazga :P Wiec mozesz mi to przetlumaczyc? xD To drugie to chyba "wy nie jestescie lepsi od arsenalu" a to pierwsze? "jakim gownem musicie byc - jesli wy tylko cos tam cos tam xD"

Komentowany temat: Oceny pomeczowe: Sunderland AFC - Arsenal FC 19.09.2010, 12:13

Te oceny to jakies z kosmosu wziete, za co Almunia tylko 5 ? Przeciez bronil swietnie wczoraj.. nawet 8 bym mu dal. Chamakh ogolnie utrzymywal sie fajnie przy pilce, wiec wiecej niz 5. Clichy robil jakies tam rajdy, ale ogolnie szalu nie bylo wiec mniej. No i Nasri.. 6 ? Tez bym dal z 7 chociaz albo 7,5 .. wywalczyl karnego, a poza tym popisal sie wieloma siwetnymi zagraniami, przy pilce tez sie utrzymywal niezle.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady