Komentarze użytkownika titi_henry

Znaleziono 3776 komentarzy użytkownika titi_henry.
Pokazuję stronę 86 z 95 (komentarze od 3401 do 3440):

Komentowany temat: Sky Sports: Best of the weekend 23.02.2008, 22:33

yavin- tez tak mysle..

Komentowany temat: Manchester gromi Newcastle i niweluje stratę do Arsenalu 23.02.2008, 22:32

Fabregas- spoko.

sojer14-w dupie mam te jego dwie bramki, skoro mistrz bedzie nasz!

Komentowany temat: Dramat Eduardo! Chorwat nie zagra na Euro 2008? 23.02.2008, 22:31

ja jego.. wszyscy kibice wszystkich druzyn wspolczuja... wychodzi na to, ze ten, ktore tego nie robi, to idiota, jak Taylor..

Komentowany temat: Manchester gromi Newcastle i niweluje stratę do Arsenalu 23.02.2008, 22:04

aj sorka, jednak nie zostal skasowany.. cos komp nawalil jeszcze raz sorki.

Komentowany temat: Manchester gromi Newcastle i niweluje stratę do Arsenalu 23.02.2008, 22:03

ps. dlaczego moj koment zostal skasowany? :/
Fabregas, naskakujesz mnie za to, ze powtorzyles moje slowa.. czaisz aluzje?

Komentowany temat: Manchester gromi Newcastle i niweluje stratę do Arsenalu 23.02.2008, 22:00

Fabregas- przeciez to wlasnie mowilem, a Ty na mnie naskakujesz... to chyba teraz pwoinna byc moja kolej co?

Komentowany temat: Manchester gromi Newcastle i niweluje stratę do Arsenalu 23.02.2008, 21:49

"Oby wrocil szybko" - ludzie na co Wy liczycie? Eduardo moze juz nigdy nie zagrac!

Komentowany temat: Manchester gromi Newcastle i niweluje stratę do Arsenalu 23.02.2008, 21:08

a mnie to wogole dzis nie obchodzi...

Komentowany temat: Dramatyczny mecz i podział punktów na St Andrews! 23.02.2008, 20:46

yavin- gratulacje dla Theo, ale sorki, ja sie Eduardo przejmuje duz bardziej... MU mogloby wygrac 10-0 a my przegrac 0-5 ... nie bralem do swiadomosci wogole mozliwosci az takiego wypadku...

Komentowany temat: McLeish broni Taylora 23.02.2008, 20:25

wlasnie.. ja tez. chociaz ciezko sie na to patrzy...

Komentowany temat: McLeish broni Taylora 23.02.2008, 19:04

"Martin myślał, że nie zrobi krzywy Chorwatowi tym wejściem."

Wiesz Panie jak to zabrzmialo? jakby chcial mu wejsc i myslal, ze nie bedzie az tak bolalo... w dupie mam to co chcial czy to czego nie chcial.. to co odwalil jest masakryczne ta kontuzja moze zakonczyc jego kariere... ;/;/ powinni wyciagnac duze konsekwencje, a na dodatek w meczach Birmingham-Arsenal dac zakaz gry temu Panu...

Komentowany temat: Duet Kanonierów optymistycznie patrzy w przyszłość 22.02.2008, 08:26

FRYTEK- grasz w plemiona??! :D na ktorym swiecie? :D

Komentowany temat: Szczęście ratuje Milan! Remis na Emirates Stadium 20.02.2008, 22:38

ale ta poprzeczka to mnie do**bala!! ;(;(

Komentowany temat: Gilberto o Nanim i spotkaniu z Milanem 18.02.2008, 15:45

no Gilberto dobrze gada... ale gra odwrotnie.. :(

Komentowany temat: Wenger: Arsenal nie jest faworytem środowego spotkania 17.02.2008, 18:38

bo poki co jak odpadamy z walki o jakies trofeum to robimy to w sposob zalosny.. Curling Cup i FA Cup sa tego ladnym przykladem.. zqawsze ten 1 meczyk nie wyjdzie.. miejmy nadzieje, ze z Milanem zagramy naprawde dobrze, i wygramy u siebie powiedzmy te 1-0 a na San Siro padnie remis...

Komentowany temat: Ancelotti zadowolony z porażki Arsenalu 17.02.2008, 13:31

poczekamy, zobaczymy wierze, ze chociaz kilku zawodnikow z pods. skladu wroci na mecz z Milanem w srode... jesli polegniemy na ES to w zasadzie bye bye LM.. :/

Komentowany temat: Ferguson: Gallas zasłużył na czerwoną kartkę 17.02.2008, 13:26

MUFAN- masz moje poparcie w tej sytuacji, bo nei bede sie znizal do poziomu niektorych kiboli Arsenalu, trzeba byc obiektywnym, powinna byc czerwona, a jesli(jako, ze to angielska pilka) sedziowie czasem przymykaja na wszystko troche oczy, to zolta jak najbardziej...

Komentowany temat: Ferguson: Gallas zasłużył na czerwoną kartkę 17.02.2008, 12:08

ale kurde jestescie zalosni ;/ penaldo, debil Ferguson itd... i Wy mowicie, ze to kibole MU nas wyzywaja? zal!! Jesli Gallas go kopnal to powinna byc czerwona kartka i tutaj koniec tematu! rozumiem, emocje, to moze byc jakies wtlumaczenie, ale gadanie, ze wszystko bylo fair jest niepoprawne!

Komentowany temat: Fletcher o meczu z Kanonierami 17.02.2008, 11:59

ma racje.. :(

Komentowany temat: Piekło na Old Trafford! Manchester United 4-0 Arsenal! 16.02.2008, 19:23

Traore chyba nigdy nie gral u nas jakos wybitnie dobrze...

Komentowany temat: Piekło na Old Trafford! Manchester United 4-0 Arsenal! 16.02.2008, 19:18

nic nie gramy, niestety.. trzeba ten wynik dowiezdz juz do konca, ewentualnie pokusic sie moze o honorowa, byle nie stracic wiecej.. ;/ no i przygotowac sie na Milan.

Komentowany temat: Starcie gigantów: Manchester United vs Arsenal w FA Cup 16.02.2008, 18:58

szkoda, ze pogrom bedzie..

Komentowany temat: Starcie gigantów: Manchester United vs Arsenal w FA Cup 16.02.2008, 18:51

sluchajcie ogladacie meczyk? ;/ bo mi sie tnie sopcast jak nic.. ;/

Komentowany temat: 20-ste urodziny Denilsona! 16.02.2008, 12:17

naj! :)

Komentowany temat: Usmanov ma nas w garści? 16.02.2008, 07:04

mysle, ze jakbyRusek zwolnil Wengera, to serio.. dostalby od kibicow wpier***

Komentowany temat: Diaby o spotkaniu z Manchesterem United 14.02.2008, 15:49

MAris- wlasnie, mowiac tak na MU pokazujesz jak to kibole Arsenalu sa kulturalni wobec innych zespolow...

Komentowany temat: Dein o Wengerze 11.02.2008, 20:40

ah Dein.. wrocic by sie chcialo? :)

Komentowany temat: Ferguson: Kwietniowe starcia zadecydują 11.02.2008, 16:51

Tak Giggs, miejmy nadzieje, ze tej przyslugi Wam nei zrobimy, aczkolwiek walka o mistrza bedzie zajebiaszta :D

Komentowany temat: Milan i Arsenal nie zagrają w TVP 10.02.2008, 22:27

jesli nei bd jak mial ogladnac meczu Arsenalu to zobacze ten szit ze wzgledu na Henry'ego ... jak on nie wystapi to wylacze to gowno! ;/

Komentowany temat: Wenger: Moi zawodnicy dojrzeli 10.02.2008, 22:10

taa.. a Walcott ma 50 wiesz... nasi w tym roku pokazali, ze z biegiem czasu sa w szybkim tempie coraz lepsi! :) i jestem bardzo ciekaw co pokaza za rok.

Komentowany temat: Chelsea po słabym meczu remisuje z Liverpoolem 10.02.2008, 20:31

xqvz-racja :) kojarze Cie bardziej z manusite, niz stad xDD

Komentowany temat: Niebiescy królują w Manchesterze! 10.02.2008, 17:36

tak! :D i teraz WSZYSTKO zalezy juz tylko od nas samych :)

Komentowany temat: Gilberto coraz głośniej myśli o odejściu 09.02.2008, 13:17

zal goscia, bo w poprzednim sezonie naprawde dobrze gral, i on chyba mysli, ze jednak sie mylil i dlatego stracil miejsce w skladzie...

Komentowany temat: Thierry Henry w Newcastle? 08.02.2008, 20:47

wiadomo, ze jesli wroci do Anglii to TYLKO do nas.

Komentowany temat: Senderos o rywalizacji z Toure 06.02.2008, 20:05

w sumie, mi szkoda go tak troche... stara sie, ale Toure ze skladu wg. mnie nie wywali.

Komentowany temat: Anelka żałuje, że Diarra wybrał Porstmouth 06.02.2008, 16:13

Femelhaut- widzialem ten mecz, imo gral swietnie.. (Diarra) :/

Komentowany temat: Under 21: Anglia 3-0 Irlandia 06.02.2008, 16:07

jest maly blad... Theo nie wystepuje w barwach "Kanonierow Kanonierow" :D a tak to wszystko ok:)

Komentowany temat: Flamini: Adebayor jest nieprawdopodobny 05.02.2008, 13:52

po takich slowach to jestem pewny, ze podpisze kontrakt :)

Komentowany temat: Wenger: 90 punktów kluczem do sukcesu 04.02.2008, 22:54

tak. a faktem jest, ze jak polegniemy na OT to mozemy mistrza stracic, dlatego musimy tam zdobyc chociazby 1pkt! :)

Komentowany temat: Wenger: 90 punktów kluczem do sukcesu 04.02.2008, 22:30

Fabregas19 - chlopie, co Ty biadolisz? jakie nasze? jeszcze NIC nie wiadomo. nie lubie takiego gadania, troche obiektywnosci kolego.

Elvis77-skad wiesz? to powiedz mi, ile potrzeba dokladnie co do punktu. (i sie dziwic potem, ze jezdza po nas na innych stronach, jak tak gadacie bezsensu)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady