Komentarze użytkownika turysta

Znaleziono 6089 komentarzy użytkownika turysta.
Pokazuję stronę 2 z 153 (komentarze od 41 do 80):

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 15:48

Szogun

z Baciem graliście jak na 3 środkowych obrońców, myślę że to miało duże znaczenie dla solidności waszej defensywy

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 15:32

Klama

"coś tam było" = widziałem, że był tai temat na forum lfc.pl, ale go olałem

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 15:30

Marcin

albo to, że PSG nie chce Alvesa i kupuje Auriera

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 15:27

Klama

coś tam było, ale ja się w takie rzeczy nie bawię

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 15:25

Kanyeast

z Debuchym to może być prawda, bo wczoraj czytałem, że po Auriera rusza PSG

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 15:22

mrsomebody

w słabych źródłach zdarzają się nieźli dziennikarze, ale to wyższy poziom wtajemniczenia :p

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 15:08

*all

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 15:07

Alonso

"ban for mall football activities"

nie może trenować w Anglii

Kosowo jest poza jurysdykcją Fifa i tam mógłby trenować

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 15:02

Alonso

on nie może nawet trenować w LFC, o to chodzi

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 14:59

Suarez może zostać wypożyczony na 4 miesiące do klubu z Kosowa, bo nie są oni objęci jurysdykcją Fifa, dzięki czemu będzie mógł trenować i grać

:D

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 30.06.2014, 14:56

telegraph.co.uk/sport/football/players/luis-suarez/10935554/Luis-Suarez-offered-football-asylum-by-Kosovan-Superleague-outfit-Hajvalia.html

hue hue hue

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 29.06.2014, 03:00

gran derbi będą ciekawsze przynajmniej ;) (jako gimbus sympatyzowałem odrobinę z Barcą)


branoc

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 29.06.2014, 02:57

battle of ITK

Sergi Domínguez @FutbolSergi 2 min.
Re Alexis giving his 'OK' to Arsenal: No truth into it. The player is yet to make a decision on his future.


idę spać, dobranoc

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 29.06.2014, 02:55

Messi powie, że nie podoba mu się taka gwiazda obok, która kradnie jego show i go sprzedadzą za 2 lata

o ile Messi nie będzie w PSG do tego czasu

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 29.06.2014, 02:53

.. za Wasze pieniądze z Sancheza hue hue

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 29.06.2014, 02:52

Rivaldo

Suarez szykuje się do odejścia od jakiegoś czasu

a to wypowiedź prawnika, a to wypowiedź teścia itd

nie sprzedamy go po promocji, ale myślę że sprzedamy - do Barcy

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 29.06.2014, 02:48

6 czerwca:

Agger + cash for Sanchez or Pedro according to @Kike_Marin_ (very reliable) also says Moreno will be done next week

hue hue

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 29.06.2014, 02:46

rivaldo

mówię tylko, że czuję - nie popieram tego żadną angielską gazetą :p

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 29.06.2014, 02:42

czuję, że Sanchez do Was trafi, ale powiem tylko jedno:

jak mówiłem, że Moreno jest done i leci na testy, to dlatego że Kike Marin tak pisał :p

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 16:10

Al

dawaliśmy oficjalnie 15m za Lovrena i Soton odrzuciło - sprawdzone info

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 14:10

chelseafanboy

przekonasz się jak będzie, tymczasem ja kończę tę dyskusję, bo nie chcę dostać bana

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 14:08

chelseafanboy

a teraz wciskasz mi słowa, których nigdy nie powiedziałem

nadajesz się do sejmu z taką sztuką manipulacji dyskusji

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 14:06

thide

ja już skończyłem, także będzie spokój

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 14:05

kol

przynajmniej staram się umyślnie nie prowokować

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 14:03

chelseafanboy

wybierz sobie Kolo i Johnsona i śmiej się dalej z LFC

prowokujesz i szukasz ostrzeżenia

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 14:01

chelseafanboy

no, ugralibyście mistrza w lutym, a LM w styczniu

wszyscy by się poddali przed wspaniałością de special łan


tak brzmisz chłopie

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:58

chelseafanboy

co ty, mielibyście tytuł w grudniu już

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:54

chelseafanboy

przy odejściu Suarez liczę - Sancheza, Markovicia, lewego obrońcę do 1 składu, środkowego obrońcę do 1 składu


poza tym nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale twierdzisz, że sam Suarez uplasował się w PL niż Chelsea - czego warci są więc Wasi kopacze za 100tki milionów?

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:49

90%

reszta stoi i się patrzy

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:48

patryksz

absolutnie nie chcę się kłócić, ale ten typ tylko szuka zaczepki i obraża

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:47

Sterling/Markovic-Sturridge-Sanchez
Lallana------------------------Henderson
---------------Gerrard


Flangan jako lewy obrońca to ekpia na majstra?

a może powiesz, że wszystkie mecze wygrał nam Suarez?

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:45

chelseafanboy

ciągle prowokujesz, a potem dziwisz się, że chcą Cię zbanować - tak jak mówi pauleta

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:44

chelseafanboy

ok, będę pamiętał


Leiva nie pogra (prawdopodobnie odejdzie), a Can to ławka, ale Ciebie to mało obchodzi jak widzę

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:41

chelseafanboy

czy Van Ginkel to szrot?

Twoja logika

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:40

Emre Can = szrot

zapamiętam

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:39

chelseafanboy

czy Spurs byli w ostatnich 10 latach w 2 finałach LM, wygrywając jeden z nich?

czy kilka lat zapaści powoduje, że jesteśmy klubem pokroju Spurs?

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:36

chelseafanboy

oj stefan stefan, tylko mącisz

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:36

rivaldo

to jest cel pośredni

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:33

grochal

on nie jest naczelnym wodzem tylko pariasem lfc.pl

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 28.06.2014, 13:29

Kanonier

najlepsze, że to jest ok 20m + 5m bonusów

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com link link 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29