Komentarze użytkownika varatas
Znaleziono 2644 komentarzy użytkownika varatas.
Pokazuję stronę 63 z 67 (komentarze od 2481 do 2520):
@P29LJ: Przepraszam, że tak zapytam, ale: Co Ty ku*wa pie*rzysz?! Gdzie tu jest logika :D
Sanchez for you
https://www.facebook.com/1405935982970891/videos/2099222776975538/
xDD
@Leehu: No ja myslę, że potrafię go zrozumieć, ale po co te zabawy w chowanego :D
@MVTI: Przywykłem, ale to nie oznacza, że musi mi się to podobać :D
@Nomad: Giroud nie odejdzie, a przynajmniej an ten moment jest do tego bardzo daleko. W wymianie z BVB nie pójdzie, bo oni już kupili lub mają kupić zastępstwo.
@MVTI: Nie o to chodzi, ale mógłby jaśniej mówić o tym. np. Chcemy pozyskać tego, tego i tego, Alexis chce odejść i jeśli dogadamy Mkhitariana i 10 mln to odejdzie. To są konkretne informacje, a nie ciągle "nie mam nic do dodania", "wszystko już wiecie, nic nie dodam", "nie będziemy o tym mówić"
Ja pier.... jak ja nie lubie tych jego konferencji. Zawsze mówi, ze niczym się nie interesują i nic nie jest bliskie dopięcia........ Ja nie wiem jak ten Arsenal transfery robi. Inne kluby wybierają zawodnika i jest transfer albo nie ma, a tutaj wybór zawodnika -----> pierwszy sezon prób------>2 sezon prób-----> prawie podpisanie, ale licytacja o 1 mln funtów----->3 sezon (zawodnik już tak nie gra) -----> zakup.
Things are clear with his agents," Martin told L'Equipe via the Daily Mail. 'He has not had his contract extended this summer just to give him away this winter. We haven't had any discussions with Arsenal. From our point of view, it's all hot air.
Malcom.
Pewnie to prawda i dlatego Welbeck nie może odejść.
Jeśli tak to chyba je*ne.
I takimi posunięciami staczmy się co raz niżej.
@tomash_x: Zależy o jaki klub chodzi. Co do klubów niemieckich sa wiarygodni, więc myślę, ze to prawda.
Jeśli to prawda to świetny transfer. Jeszcze jakiś czas temu pomyślałbym, ze to nierealne wyjąć bo z BVB, ale teraz jest na to jakaś szansa (chociaz znająć politykę transferową klubu, pewnie nie przyjdzie xD, a Wenger na najbliższej konferencji powie, że nie ma wgl takiego tematu podjętego, bo w składzi ejest "quality").
Dla niego nie jest za późno, może być wielki.
@Cazorla23: Kibic każdej innej drużyny powiedziałby, ze ktoś musi przyjść wartościowy, tym bardziej w tej sytuacji. Jako kibic Arsenalu nie będe zdziwiony jak nikogo nie kupimy i do składu wskoczą Walbeck i Iwobi na stałe haha (śmiech przez łzy z jednoczesnym zakładaniem pętli na szyje).
NARESZCIE!
Omg odpuściłbym te wzmocnienia w styczniowym oknieku, żeby tylko on poszedł :D Najlepsze wzmocnienie eva!
@P29LJ: Ja tam wolę opcję z GIroud: Ospina,Monreal (lepiej Manolas :D), Mustafi, Koscielny, Kolasinac, Xhaka, Wilshere, Malcom, Aubameyang, Giroud, Lacazette
@silvano95: Nie ine kończą sie wzajemnie :D
@pierre_afc: Nigdy bym tak nie powiedział. Zawsze mówiłem, ze Lewandowski nie został jeszcze zweryfikowany przez mocną ligę.
Ciekawe czy Perez fektycznie wróci wcześniej z wypożyczenia.
Aubameyang 21 bramek i 3 aysysty w 23 meczach.... mega staty, chociaż trzeba brac poprawkę, ze to niemiecka liga ogórkowa.
@mikowhy: Przykro mi, ale według mnie nie masz pojęcia o rolach zawodników jakie muszą spełniać w grze w piłkę.
@Ziebka: Ja pier.... co wy macie do tego Xhaki, dzisiaj zagrał kolejny dobry mecz. Ja rozumiem, że on nie jest tak przebojowy jak Wilshere, ale musi być ktoś kto odpowiada za regulowanie tempa gry. Kiedyś tak grał Arteta, teraz tak gra on. Wszystkie oceny pomeczowe na portalach dają mu w ostatnich meczach jedną z najwyśzych not. Oglądając mecz tez wiadać, że dobrze sobie radzi, a tutaj eksperci piłki, ( jak nie masz braki czy asysty to jesteś śmieciem), ciągle mają jakies ale.
Tylko Xhaka, Wilshere, Mustafi i Lacazette z tego składu coś sa warci.
@_Dennis_Bergkamp_: To tak nie działa s klubach xD Czym bogatszy klub tym większy budżet na zakupy i nawet nie zaprzeczaj, bo przeczysz logice wtedy. To, że nie zawsze to idzie w parze w Arsenalu, to nie oznacza, że nie jest to regułą.
@wojt3q: Wiem o tym, ale trzeba sytuacje w naszym klubie porównywać do sytuacji "zdrowej" w innych, gdzie to majątek przekłada się na budżet.
@imprecis: Ską wgl ta teza, że jesteśmy biedni? Z tego co wiem, to mamy budżet mieszczący się w TOP 10 i to nei ligi angielskiej, ale EUROPY!
To jest nieudolność i ..... nie wiem co, nie wiem jak to nazwać nawet. Tyle już zostało powiedziane o braku ambicji, o braku koncepcji, pomysłu na grę. Możemy być nawet i na tym 6 miejscu, ale żebyśmy wiedzieli w jaką stronę idziemy. Przykładowo stawiamy na młodzież, skład 20-23 lata i tego kosztem jest słabe miejsce w lidze, ale mamy niesamowity potencjał na przyszłość. A tu nic, skład wiekowo w normie, wręcz odwrotnie mało który młody piłkarz ma przyszłościowy poważny potencjał, a gramy piach i do tego zawsze, ale to zawsze jesteśmy ch... do bicia i ofiarą losu, za każdym jeb... razem :D
@Mlk: Masz rację zaangażowania nie da sie mu odmówić, tak samo jak Elnenemu. Sa jednak pewne bariery, które dla niektórych sa nie do przeskoczenia.
@XandeR: Chyba tylko w odbiorze. Xhaka jest tysiąc razy bardziej wszechstronny i kreatywny. Conquelin po za odbiorem nie oferował nic, kompletnie nic, ani uderzenie, ani wizja pola, ani podanie, ani siła fizyczna.
Skoro inni mogą tyle wydawac, to oznacza, że my też.
Normalnie taki zawodnik byłby wart 10 max 15 mln - 5 lat temu.
@lu_kier: {Przecież on nie krytykuje zawodników tylko klub i ma rację.
Mam nadzieje, że odejście Alexisa jest spowodowane tylko ambicjami, których nie może spełnić, bo jeśli się okaże, ze zostałby gdyby rzucili mu wymaganą tygodniówkę, to chyba zwątpię w sens dalszej egzystencji.
OMG oddajcie już go chociażby za darmo... mnie już męczy ten stan zawieszenia.
Ile mogłem tyle poszło :D Powodzenia.
@wojt3q: Rozumiem o co chodzi, ale tutaj uraz był jednoznacznie mechaniczny.
@ArsenalChampion: Przejście kilku graczy w środku pola i udane dryblinki to jednak większe jest jakieś zagrożenie. Gra ostatnio piach jak nigdy, ale nie może powiedzieć, że nie próbował. Był aktywny na tle reszty, a że wychodziło jak wychodziło ....
@ArsenalChampion: Widzę, ze z Tb to nie ma co rozmawiać. Dla Ciebie zagrożenie to tylko strzelony gol...... szkoda dyskutowac wgl.
@maniekuw: Przecież to nie jest kontuzja mięśniowa taka wynikająca z samej intensywności, tylko skręcił kostkę, bo źle stanął po wyskoku........ co to ma do rzeczy ile gra w tym przypadku.
@Ranczomen: Nie tak ostro, to lepiej już, że zamordowali i zgwałcili 100 osób. W tej kolejności.
@Gerwciu: Jeszcze dodajmy do tego ten fenomem wliczania 10 minutowego występu w meczu jako zagranie "spotkania" i mamy kibicowski starter pack. Potem to czyta się takie komentarze, ze GIroud czy Perez grał w każdym meczu a bramek nie strzela, tylko już patrzac na minuty wychodzi, że jednak nie jest tak jakby się wydawało.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Podsumowanie kolejki PL2025/26 #1: Spektakl, debiuty i kontrowersje
- 20.08.2025 11 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Podobno Tottenham na ostatniej prostej po Malcoma.............. Jak go kupią i będzie walił bramy na zawołanie, to będzie upokorzenie ever.