Komentarze użytkownika zwierz
Znaleziono 2595 komentarzy użytkownika zwierz.
Pokazuję stronę 44 z 65 (komentarze od 1721 do 1760):
A może Wenga nie wie, że w przerwie też można zmieniać?
Wenger pewnie i tak nie zrobi zmiany w przerwie. Tradycyjnie zaczeka do 60. minuty. Bo tak.
Welbeck po roku bez gry w lepszej formie niż Theo, Ox, Alexis i Giroud zebrani do kupy.
A może by tak wyjechać w Bieszczady?
Co za sieroty.
I już robimy bohatera z bramkarza. To jest niemożliwe.
Chyba w żadnej innej telewizji nie dają tak cicho sygnału ze stadionu jak w C+.
United jednak bez Smallinga i Martiala, ale z de Geą.
Nie bądźcie tacy pewni siebie. Pod bramką rywala jesteśmy obecnie takimi sierotami, że równie dobrze United mogą wygrać mecz jedną kontrą.
Manchester już długo bez kontuzji.
Martial, De Gea i Smalling pewnie ozdrowieją, bo byłoby zbyt pięknie.
Jełopy z TVP wybuliły kasę na mecz United i go nawet nie pokażą?
Boże, co ten Manchester.
Jeszcze się łamagi nawzajem powybijają.
Wenger katem Arsenalu*
Ta zmiana jest niewybaczalna.
Wenger i Flamini - pokaz kretynizmu na najwyższym możliwym poziomie. Brak słów.
Wenger, co ty ćpiesz?!
Hahahahahahahaha!!!!!
Alexis też masakra.
Ramsey najgorszy na boisku.
Jak się *******i takie szanse z Barcelona, to musi się tak skończyć. Frajerstwo, jak zwykle.
Tak kończą frajerzy.
Pozycja Ozila.
Jak jak tego Alby nie cierpię. Wiecznie morda rozdarta.
Ramsey masakra.
Jakim prawem kontuzjowany Ox wyszedł na drugą połowę?!
Drugi zawał.
Zawał.
Ox, dla dobra drużyny, zejdź już.
Welbeck in.
0-1.
Ten Turek to jakaś przereklamowana gwiazdeczka. Ostatnio dużo gwiżdże w Europie, a chłop cienki jak siki węża.
Ehh.. wiedziałem, że skuteczność znowu nas zawiedzie. Już powinno być 2-0. Kolejna frajerska porażka się szykuje.
Ten sędzia będzie gwizdał wszystko. To chyba ten sam, który prawie nas wysłał do baraży w meczu z Irlandią.
Serio kogoś teraz obchodzi Juve - Bayern?
Jak się chce ograć Barcelonę, to to musi być gol...
Liczyłem na Welbecka zamiast Oxa. Oby Alex wykorzystał szansę.
Nie dość, że mocni jak cholera, to jeszcze żadnych kontuzji.
Niech ktoś wreszcie kupi Ozilowi jakąś zgrzewkę Actimela, bo gość coś często choruje.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nie wiem co to za Murzyn, ale pewnie strzeli.