Co za mecz! Arsenal 3-3 Liverpool!

Co za mecz! Arsenal 3-3 Liverpool! 22.12.2017, 21:48, Dawid Wieczorek 1197 komentarzy

Arsenal zaprezentował się bardzo słabo w pierwszej połowie, ale za to w drugiej szybko sobie przypomniał, jak należy grać w piłkę. Mimo wielu znakomitych szans każdej ze stron, musieliśmy zadowolić się remisem, który jednak nie cieszy menadżerów obu drużyn. The Gunners w dalszym ciągu tracą do podopiecznych Jurgena Kloppa jeden punkt i walka o Top 4 w tym sezonie wydaje się być niezwykle ciekawa.

Poniżej prezentujemy wam składy, w jakich rozpoczęły ten mecz oba zespoły:

Arsenal: Cech - Bellerin, Koscielny, Monreal (46' Mustafi), Maitland-Niles - Xhaka, Wilshere - Iwobi (78' Welbeck), Özil, Alexis (89' Walcott) - Lacazette.

Ławka rezerwowych: Ospina, Mustafi, Kolasinac, Coquelin, Elneny, Walcott, Welbeck.

Liverpool: Mignolet - Gomez, Lovren, Klavan, Robertson - Henderson (13' Milner), Can, Coutinho (84' Oxlade-Chamberlain) - Salah, Firmino, Mane (80' Wijnaldum).

Ławka rezerwowych: Karius, Alexander-Arnold, Lallana, Milner, Wijnaldum, Oxlade-Camberlaim, Solanke.

Pierwsza połowa w wykonaniu Arsenalu była fatalna. Kanonierzy przez pierwsze 45 minut meczu nie oddali ani jednego strzału celnego na bramkę Mignoleta i jedynie cud uratował ich przed tym, by nie przegrywać jeszcze wyżej. Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Philippe Coutinho w 26. minucie po strzale głową, który przelobował bezradnego Petra Cecha.

W przerwie meczu Arsene Wenger zmienił kontuzjowanego Nacho Monreala, a na murawę wprowadził świeżo wracającego po kontuzji Shkodrana Mustafiego.

Druga część gry ułożyła się fatalnie dla piłkarzy Wengera. W 52. minucie bramkę na 2:0 po wyraźnym rykoszecie zdobył Mohamed Salah. Gdy wydawało się, iż mecz ten jest już przegrany, Kanonierzy wzięli się za odrabianie strat. Już minutę później Alexis Sanchez zdobył gola kontaktowego po świetnym dośrodkowaniu Hectora Bellerina. Chwilę potem Granit Xhaka przypomniał sobie, co było jego największym atutem przed transferem do Arsenalu i piekielnie mocnym strzałem przełamał ręce Simona Mignoleta. Mimo że strzał skierowany był w środek bramki, belgijski bramkarz tak sparował uderzenie, że futbolówka wpadła prosto w okienko bramki Liverpoolu. Na tablicy wyników widniał wynik 2:2!

To jednak nie był koniec popisów The Gunners. W 58. minucie Alexandre Lacazette popisał się niesamowitą piętką do Mesuta Özila, który lobem pokonał golkipera Liverpoolu. Gdy wydawało się, że Arsenal ma ten mecz pod kontrolą, Roberto Firmino postanowił przetestować Petra Cecha, który zachował się niemal identycznie jak Mignolet przy bramce Xhaki. Brazylijczyk zdobył bramkę na 3:3, a wynik tego spotkania nie uległ już zmianie, mimo usilnych prób z obu stron.

Po raz kolejny pojedynek pomiędzy Liverpoolem a Arsenalem kończy się wysokim remisem, co akurat dzisiaj nie powinno cieszyć żadnego z menadżerów. Czołówka zaczyna odjeżdżać obu ekipom, a żadna z drużyn nie powiększyła swojego dorobku punktowego po dzisiejszym spotkaniu. Powinien jednak cieszyć nas fakt, iż Arsenal po tragicznej grze w pierwszej połowie zdołał zachować jeden punkt. Nie zmienia to jednak faktu, iż w zimowym okienku transferowym potrzebujemy wzmocnień i wszyscy bardzo liczymy na działania Arsene'a Wengera w tym aspekcie.

Oceń zawodników po meczu z Liverpoolem!

LiverpoolRaport pomeczowy autor: Dawid Wieczorek źrodło:
niski93 komentarzy: 581623.12.2017, 21:09

Panowie wiecie dlaczego pakiet Canal + zniknął z Wizja TV?

ArsenalChampion komentarzy: 803423.12.2017, 21:06

Jak chcecie wiedzieć co znaczy zmiana trenera na lepszego to wystarczy spojrzeć na tottenham i jaką rewolucję dokonał tam pochettino ilu zawodników sprzedał (szrot), i ilu kupił i wcale nie potrzebował do tego wiele pieniedzy

Barney komentarzy: 2091523.12.2017, 21:06

Siemka macie jakies linki do KSW?

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 21:06

@Alonso: Ciekawe jak nasz Laca spisal by sie w Realu.
Mysle, że powinien sie odnaleźć. Benzema tez przychodzil z OL.

Papaciok komentarzy: 438723.12.2017, 21:05

Totki przed nami jestesmy na 6 miejscu :(

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 21:04

@thide: A z tymi 260 to przesadzilem, tak tylko steam sobie wycenia bez promocji :D
ja w tamtym roku kupilem chyba za 130, teraz spadla cena.

Alonso komentarzy: 1282423.12.2017, 21:04

Benzema w tym roku 14 goli. Real z takim napastnikiem wygrał w tym roku lige i obronił lige mistrzów. Nie licząc Francuza to była kosmiczna drużyna.

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 21:03

@thide: Gdzie? bo nnajtaniej widze na g2a za 93 zl.

TheBestGooner komentarzy: 358423.12.2017, 21:03

@thide
Wiemy :D Widać skutki działalności tych złoczyńców :P

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.12.2017, 21:02

@Tevez: zapewne mają szybsze buty

nie wiem czy wiecie, ale polsat ma ludzi od przeszukiwania transmisji. szukają oni takowych streamów i po kilku minutach transmisja usunięta

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 21:02

@Tevez: Leicester w swoim mistrzowskim sezonie tez takie bylo.
Oni mieli akurat tydzien przerwy bo grali tylko w lidze, ale tez byly glosy o jakims dopingu. Po sezonie wszystko padlo :D

Mihex komentarzy: 2360423.12.2017, 21:01

I KFC przed nami :C

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.12.2017, 21:01

@DexteR_000: gta v ogólnie na pc kosztuje około 75zł xD

TheBestGooner komentarzy: 358423.12.2017, 21:00

@RIVALDO700
Oni sobie oszacowali, więc mogą sobie szacować marzenia. Nie czerpał korzyści majątkowych z tego, do więzienia nie poszedł, nie ma co straszyć. Grzywna to max w tym przypadku. Gdyby chciał pieniążki za oglądanie to by inaczej wyglądało.

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 20:59

Pany na Steam fajne wyprzedaze sa jbc, mozna trafic ciekawe oferty.
Gta V np z 260 na cos kolo 100 zl.

bigMick komentarzy: 108523.12.2017, 20:56

Fajny mecz w Leicester

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747423.12.2017, 20:53

@TheBestGooner: sportowefakty.wp.pl/sporty-walki/654202/transmitowal-nielegalnie-gale-ksw-zatrzymala-go-policja

kylo100 komentarzy: 368623.12.2017, 20:52

TheBestGooner komentarzy: 358423.12.2017, 20:49

@Castillo
To szkoda ;c

Ja mam pokaz slajdów na meczykach.

Odsiadka zafundowana od polsatu? Pierwsze słyszę.

ZielonyLisc komentarzy: 2028223.12.2017, 20:46

@RIVALDO700: Znalazłem streama ale już gościowi zablokowali ;d

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 323.12.2017, 20:46

zielony - poka to co zacina, bo ja nawet nie widze tego

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747423.12.2017, 20:42

@ZielonyLisc: na yt cisza, bo polsat potrafi karac mega kasa a nawet odsiadka.

Castillo komentarzy: 219123.12.2017, 20:42

@TheBestGooner: Haha nie, informacje o tym wziąłem stąd

Tevez komentarzy: 408723.12.2017, 20:41

Zauważyliście że piłkarz City są jacyś tacy nadzwyczajnie szybcy, silni i wytrzymali kondycyjnie? Na tle innych drużyn wyglądają jak istoty nadprzyrodzone. Ja nie wiem czym Guardiola ich faszeruje ale federacja powinna sią tym zainteresować.

ZielonyLisc komentarzy: 2028223.12.2017, 20:35

Ma ktoś link do KSW? Na yt cisza póki co, a na meczykach zacina

TheBestGooner komentarzy: 358423.12.2017, 20:35

Szpilka na KSW. Z kim? Z Muhhammadem Alim?

Marcinafc93 komentarzy: 32835 newsów: 123.12.2017, 20:33

Szpilka to jest jednak łeb, miał wielką karierę zrobić ;d

TheBestGooner komentarzy: 358423.12.2017, 20:32

@Castillo
a nielegalnego linka od KSW to Ty masz może?

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.12.2017, 20:24

@Mihex
U mnie 2 pkty :DD

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 623.12.2017, 20:21

@DexteR_000:

Do tego kontrakt do czerwca i nic nie zapowiada, by został przedłużony. Szkoda chłopaka.

IceHot komentarzy: 3823.12.2017, 20:18

Poda ktoś link do Ksw? Z góry dzięki !

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52423.12.2017, 20:17

@gunners007
Ale ma się też wrażenie, że zakupy w Milanie nie były do końca przemyślane. Włosi poszli w ilość, niekoniecznie w jakość

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747423.12.2017, 20:17

Zimnoch, tez przebąkuje o MMA, czyzby walka Szpilka vs Zimnoch zamiast kiedys w boksie miałaby sie odbyc na zasadach MMa. Heh.

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 20:12

@Mico17: Chlopie o Gedionie to juz mozesz zapomniec.
Gosciu ma 20 lat, w styczniu 21 + zerwane wiezadla krzyżowe.
W Arsenalu juz nic nie pogra.

Castillo komentarzy: 219123.12.2017, 20:12

Szpilka już oficjalnie zapowiedziany na KSW

gunners007 komentarzy: 954323.12.2017, 20:12

@Simpllemann:
I to napastnik.
Milan tylko potwierdza, że na najwyższym poziomie trener ma największe znaczenie. Można porównywać składy, że jedni mają lepszy, drudzy gorszy, ale różnice te są na tyle małe, że ze słabym trenerem Ci teoretycznie lepsi nie wygrają nawet z ostatnią drużyną w lidze.

Mihex komentarzy: 2360423.12.2017, 20:12

moja obrona w FPL równe 0 punktów xD Nikt nie grał nawet. Powinienem częściej tam zaglądać :D
Za to Kane na kapitanie punktuje xDD

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 223.12.2017, 20:11

Mój ulubiony klub we Włoszech widzę kultywuje walkę o scudetto, super.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747423.12.2017, 20:11

@fizjo_afc: w tym 7 hat tricków w 2017. Cos rzadko spotykanego.

Gerwciu komentarzy: 372223.12.2017, 20:10

Kane to jest dzik. Oby został w Totkach. Ta liga potrzebuje takich bohaterów

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 20:09

@bigMick: Na papierze mocna, Herrera srednio, Shaw to juz nie jest ten pilkarz,Miki tez sie nie odnalazl w BPL, Ibra- to w sumie nie wiem jak gra po powrocie, Rashford moze sie wykazac.

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52423.12.2017, 19:58

A zawodnik, który kosztował blisko 40 milionów euro ma mniej bramek w lidze, niż bramkarz drużyny, która jeszcze w tym sezonie nie wygrała.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747423.12.2017, 19:55

Ja troche nie rozumiem po co Milan za Montelle wzial Gatusso oraz co w tym Milanie za grube miliony robi ktos taki jak Borini.

TheBestGooner komentarzy: 358423.12.2017, 19:54

Jakby dobrodziej podrzucił linka do KSW byłoby milutko

bigMick komentarzy: 108523.12.2017, 19:54

Leicester City: Schmeichel - Simpson, Maguire, Morgan, Fuchs, Iborra, Ndidi, Mahrez, Albrighton, Gray, Vardy
Rezerwa: Hamer, Chilwell, Amartey, Dragović, King, Slimani, Okazaki

Manchester United: De Gea - Lindelöf, Jones, Smalling, Young, Matić, Pogba, Mata, Lingard, Martial, Lukaku
Rezerwa: Romero, Rojo, Shaw, Herrera, Mychitarian, Ibrahmović, Rashford

Bardzo mocna ławka MU

Mihex komentarzy: 2360423.12.2017, 19:53

Noo Bonucci to się nieźle przejechał :P Miał być filarem tego nowego, odbudowanego Milanu, a tu ponoć już niezadowolony i ma składać transfer request :p

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747423.12.2017, 19:48

W Milanie moze byc sporo graczy do wyjecia w lato. Pewnie sporo graczy napaliło sie na LM, a tu im blizej do strefy spadkowej niz do mistrza. Juz chodza ploty, ze Bonucci chce zwiewac.

Mihex komentarzy: 2360423.12.2017, 19:39

@Meirid: E tam, z taką formą to potkną się na jakiś Azerach.

Meirid komentarzy: 61723.12.2017, 19:38

@Mihex: To niedobrze, bo mogą zachcieć wrócić do Lm przez zwycięstwo w LE, a to utrudnia nam zdobycie tego trofeum.